Miele KM 2010 G plynová varná deska


Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Litina, Pojistka hořáků, Elektrické zapalování, Výška: 5 cm, Šířka: 65 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 25 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 260 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plynová varná deska Miele KM 2010 G je vyrobena z kvalitního a odolného nerezového materiálu, který je charakteristický dlouhou životností a minimální údržbou. Oblíbená jídla připravíte na 4 varných deskách, které mají rozdílné průměry a výkony. Maximální příkon plynové varné desky je až 7,10 kW. Desku ovládáte 4 otočnými knoflíky, do kterých je integrováno zapalování hořáků. Jsou umístěny v přední části desky. Každý z hořáků má bezpečnostní ventil, který zabrání úniku plynu při zhasnutí plamene. Součástí vybavení desky jsou 2 pevné litinové mřížky pro snazší manipulaci s hrnci na varné ploše. Plynová varná deska Miele KM 2010 G vás ohromí nejen svým výkonem, ale i stylovým provedením. Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

4 varné zóny

Na varných plotnách plynové varné desky Miele KM 2010 G jednoduše a rychle připravíte ta nejlepší jídla. Každá plotna má jiný průměr i výkon.

  • Levý přední, silný hořák pro nádobí s průměrem 140-240 mm / 0,45-2,60 kW
  • Levý zadní, úsporný hořák pro nádobí s průměrem 100-220 mm / 0,27-1,0 kW
  • Pravý zadní, normální hořák pro nádobí s rozměrem 120-220 mm / 0,38-1,75 kW
  • Pravý přední, normální hořák pro nádobí s rozměrem 120-220 mm / 0,38-1,75 kW

Maximální výkon varné desky je až 7,10 kW, což zaručuje rychlou a kvalitní přípravu každého pokrmu.

Jednoduché ovládání

Varnou desku Miele KM 2010 G ovládáte pomocí 4 otočných knoflíků, ve kterých je integrované zapalování hořáků. Každý knoflík ovládá jednu varnou desku. Otočte požadovaný knoflík a okamžitě můžete začít s přípravou lahodných jídel. Knoflíky mají stříbrnou barvu a jsou umístěné v přední části varné desky.

Bezpečnostní ventil

Předcházejte zbytečným nehodám ve vaší kuchyni. Každý hořák varné desky má bezpečnostní ventil, který vás ochrání před případným nebezpečím a zabrání úniku plynu. Při náhodném zhasnutí plamene ventil jednoduše zastaví přívod plynu. Vařte bezpečně a ochraňte vaše blízké před zbytečným ohrožením.

Stylové provedení

Plynová varná deska Miele KM 2010 G má povrch vyrobený z kvalitního nerezového materiálu. Pro nerez je typická dlouhá životnost a neměnný vzhled. Kromě toho vyžaduje jen minimální údržbu. Svým neutrálním designem se hodí do každé domácnosti. Vyberte si varnou desku, která si zachová pěkný vzhled po dlouhou dobu a stane se stylovým doplňkem vaší kuchyně.

Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 65 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Kov-Plyn
Materiál mřížek Litina
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Velký hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KM 2010 G plynová varná deska

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi