Miele KFN7733F

Výška: 177 cm, Maximální hlučnost: 35 db, Celkový čistý objem: 253 L, No Frost (mrazák): Ano, Dvouokruhový NoFrost: Ne, Třída energetické účinnosti 2021: F Více info


Cena 34 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 350 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Miele KFN7733F, smart, celkový čistý objem 253 l, vestavěný displej, kapacita chladicí části 183 l, objem mrazničky 70 l, mrazicí výkon 5 kg / 24 hodin, akumulační doba při výpadku proudu je 9 hodin, No Frost prostřednictvím Wi-Fi, maximální dosahovaná hlučnost jen 35 dB.

No Frost

Se systémem No Frost nemusíte své chladicí zařízení Miele už nikdy rozmrazovat. Při cirkulačním chlazení se studený, suchý vzduch distribuuje rovnoměrně, aby se uvnitř nemohl tvořit žádný led. Díky tomu se vaše mražené potraviny nepokryjí vrstvou ledu a zásuvky se dají pohodlně otevřít a zavřít. No Frost tak nabízí nejvyšší komfort mražení a zbaví vás potřeby namáhavého odmrazování – navždy.

DynaCool

Funkce DynaCool zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty v celém chladicím prostoru. Není tak již důležité, na které polici máte uloženy jednotlivé potraviny, protože všechny mají stejné podmínky. Díky funkci DynaCool patří vrstvení „nahoru teplejší, dolů chladnější“, které známe z běžných chladniček, definitivně do minulosti.

ComfortClean

Odkládací police ve dvířkách vestavné chladničky Miele KFN7733F se skládají z kvalitního plastu – styrenakrylnitrilu (SAN) – jsou mimořádně odolné proti poškrábání, chemikáliím či teplotě a jsou také průhledné. Police ve dvířkách ComfortClean lze jednoduše hygienicky čistit v myčce nádobí (do 55 °C). Manuální mytí polic tak již není zapotřebí.

LED osvětlení

Nepřímé osvětlení navozuje působivou atmosféru a podtrhuje vysokou kvalitu materiálů. LED žárovky jsou bezúdržbové a postarají se o optimální osvětlení vnitřního prostoru. LED žárovky jsou zvláště energeticky úsporné a mají výrazně delší životnost.

ComfortSize

Chladničky Miele se systémem ComfortSize vám nabízejí dostatek prostoru pro pohodlné skladování vašich potravin. Díky větší hloubce můžete plech na pečení snadno zasunout použitím přihrádky PerfectFresh Pro nebo PerfectFresh Active. Takto lze bez problémů a pohodlně uložit i objemné předměty.

Inteligentní propojení

Díky našemu inovativnímu systému Miele@home můžete plně využít potenciál svých přístrojů Miele a zdokonalit svůj běžný život. Všechny inteligentní domácí spotřebiče Miele lze pohodlně a bezpečně propojit. Lze je snadno ovládat, ať už pomocí aplikace Miele, hlasovým ovládáním nebo integrací do již existujících řešení Smart Home. Zesíťování probíhá prostřednictvím lokálního Wi-Fi routeru a cloudu Miele.

DailyFresh

Prostorná zásuvka v chladicí části nabízí prostor pro řadu čerstvých potravin. Nastavitelný otvor na zásuvce dokáže lépe regulovat vlhkost. Díky tomu zůstane ovoce a zelenina výrazně déle čerstvé a svěží.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 253 L
No Frost (mrazák) Ano
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KFN7733F

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno