Miele KFN 4797 DD


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 259 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 225,57 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 60 cm, Výška: 201 cm. Více info


Cena 37 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 380 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Miele KFN 4797 DD v bílém provedení nabízí objem 362 litrů. Chladicí část má objem 259 l a mrazicí část 103 l. Standardně je vybavena technologiemi PerfectFresh Pro, NoFrost, DynaCool a SoftClose. Maximální dosažená hladina hluku je 35 dB.

Chladicí zóna

Volně stojící kombinovaná chladnička Miele KFN 4797 DD nabízí dostatečně velký objem chladicího prostoru, a to až 259 litrů. Potraviny můžete ukládat na skleněné police nebo na výškově nastavitelné police umístěné ve dveřích. K dispozici jsou také prostorné zásuvky PerfectFresh Pro.

PerfectFresh Pro

Zóna PerfectFresh Pro udrží vaše potraviny až 5krát déle čerstvé. Díky automaticky regulovanému rozsahu teplot mezi 0 °C a +3 °C vydrží maso, ryby a mnoho mléčných výrobků až 3× déle. Ovoce a zelenina zůstanou až 5× déle čerstvé díky optimálnímu nastavení vlhkosti v zásuvce. Nechybí ani integrované LED osvětlení pro dokonalou viditelnost.

Mrazák

Mrazicí část má objem 103 litrů a nabízí 3 plastové zásuvky pro uložení zmrazených potravin. Dokáže zmrazit až 10 kg surovin za 24 hodin, což je opravdu velká výhoda. Zároveň je také mimořádně odolný vůči poruchám a výpadkům proudu. I v tomto případě zaručuje perfektní výsledky, protože uchovává potraviny v chladu po dobu 20 hodin. Nemusíte se tedy obávat, že by se během poruchy zkazily.

DynaCool

Dokonalé skladování potravin zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu pomocí integrovaného ventilátoru. Systém DynaCool zajišťuje optimální vlhkost a teplotu v každém prostoru chladničky. Pro chlazení nápojů nebo výrobu kostek ledu můžete použít funkci superchlazení nebo supermrazení.

ComfortClean

Odkládací police ve dveřích Miele ComfortClean jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu - styrenakrylonitrilu (SAN) - a jsou mimořádně odolné proti poškrábání, chemikáliím, teplotám a jsou průhledné. Všechny police ve dveřích lze snadno hygienicky čistit v myčce nádobí (do 55 °C). Ruční mytí polic tak již není nutné.

SoftClose

Díky inovativnímu systému zavírání SoftClose se dveře automaticky zavřou, když dosáhnou úhlu 30°. Systém SoftClose navíc tlumí zavírání dveří - už žádné vrzání láhví ve dveřích. Závěsy MaxLoad jsou pevné a stabilní a zajišťují snadné otevírání velkých dveří.

NoFrost

Díky systému NoFrost už nikdy nebudete muset chladničku Miele odmrazovat. Při cirkulačním chlazení je studený a suchý vzduch rozváděn rovnoměrně, takže se uvnitř netvoří led. Díky tomu se vaše zmrazené potraviny nepokryjí vrstvou ledu a zásuvky lze pohodlně otevírat a zavírat bez rušivé vrstvy ledu. Systém NoFrost nabízí maximální pohodlí při zmrazování a odstraňuje nutnost pracného odmrazování - navždy.

Miele@home

Aplikace Miele@mobile umožňuje bezproblémové propojení chladničky přes Wi-Fi s vaším mobilním zařízením. Prostřednictvím Plug&Play zaregistrujete spotřebič v aplikaci a okamžitě získáte přehled o jeho aktuálním stavu. Prostřednictvím aplikace můžete ovládat jednotlivé funkce chladničky . O chybách nebo alarmech budete informováni.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 201 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KFN 4797 DD

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi