Miele KFN 4777 CD


Kombinovaná chladnička, Energetická třída C, Objem chladničky: 218 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 170,1 kWh, Maximální hlučnost: 32 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 60 cm, Výška: 185 cm. Více info


Cena 42 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 430 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Miele KFN 4777 CD ve stříbrném provedení nabízí celkový objem 321 litrů. Chladicí část má objem 218 l a mrazicí část 103 l. Je vybavena funkcí PerfectFresh Pro, technologií NoFrost, osvětlením LED, rovnoměrným chlazením DynaCool a funkcí SoftClose. Maximální hladina hluku dosahuje 32 dB.

Chladicí část

Kombinovaná chladnička Miele KFN 4777 CD nabízí dostatečně velký objem chladicího prostoru 218 litrů. Potraviny můžete ukládat na tři přizpůsobené skleněné police nebo na výškově nastavitelné police umístěné ve dveřích. K dispozici je také prostorná zásuvka nebo držák na láhve.

Mrazicí oddíl

Mrazicí část má objem 103 litrů a nabízí 3 plastové zásuvky pro uložení zmrazených potravin. Dokáže zmrazit až 10 kg surovin za 24 hodin, což je skutečná výhoda. Současně je také mimořádně odolný vůči poruchám a výpadkům proudu. I v tomto případě zaručuje perfektní výsledky, protože uchovává potraviny v chladu po dobu 20 hodin. Nemusíte se tedy obávat, že by se během poruchy zkazily a zkazili.

Výhody

  • Delší čerstvost s PerfectFresh Pro
  • Už žádná námraza na potravinách - žádné rozmrazování díky NoFrost
  • Rovnoměrné rozložení teploty v celé chladničce. Žádné další místo v mrazáku - DynaCool
  • Žádná viditelná kondenzace díky suché zadní stěně
  • Dveře se zavírají jemně díky systému SoftClose

NoFrost

Díky systému NoFrost už nikdy nebudete muset chladničku Miele odmrazovat. Při cirkulačním chlazení je studený suchý vzduch rozváděn rovnoměrně, takže se uvnitř netvoří led. Díky tomu se vaše zmrazené potraviny nepokryjí vrstvou ledu a zásuvky lze pohodlně otevírat a zavírat bez rušivé vrstvy ledu. NoFrost nabízí maximální pohodlí při zmrazování a odstraňuje nutnost pracného odmrazování - navždy.

DynaCool

Dokonalé skladování potravin zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu pomocí integrovaného ventilátoru. Systém DynaCool zajišťuje optimální vlhkost a teplotu v každém prostoru chladničky. Pro chlazení nápojů nebo výrobu kostek ledu můžete použít funkci superchlazení nebo supermrazení.

SoftClose

Díky inovativnímu systému zavírání SoftClose se dveře automaticky zavřou, když dosáhnou úhlu 30°. Systém SoftClose navíc tlumí zavírání dveří - už žádné vrzání láhví ve dveřích. Závěsy MaxLoad jsou pevné a stabilní a zajišťují snadné otevírání velkých dveří.

PerfectFresh Pro

Zóna PerfectFresh Pro udrží vaše potraviny až 5× déle čerstvé. Díky automaticky regulovanému rozsahu teplot mezi 0 °C a +3 °C vydrží maso, ryby a mnoho mléčných výrobků až 3× déle. Ovoce a zelenina zůstanou až 5x déle čerstvé díky optimálnímu nastavení vlhkosti v zásuvce. Nechybí ani integrované LED osvětlení pro dokonalou viditelnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 185 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KFN 4777 CD

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi