Miele KFN 4395 DD


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 268 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 202,6 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Šířka: 60 cm, Výška: 201 cm. Více info


Cena 29 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 300 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Miele KFN 4395 DD ve stříbrném provedení nabízí celkový objem 371 litrů. Chladicí část má objem 268 l a mrazicí část 103 l. Je vybavena technologiemi DailyFresh, NoFrost, LED osvětlením, DuplexCool, rovnoměrným chlazením DynaCool a ComfortClean. Maximální hladina hluku je 36 dB.

Chladicí část

Kombinovaná chladnička Miele KFN 4395 DD nabízí dostatečně velký objem chladicího prostoru 268 litrů. Potraviny můžete ukládat na čtyři přizpůsobené skleněné police nebo na výškově nastavitelné police umístěné ve dveřích. K dispozici je také prostorná zásuvka DailyFresh s nastavitelnou teplotou.

Mrazicí oddíl

Mrazicí část má objem 103 litrů a nabízí 3 plastové zásuvky pro uložení zmrazených potravin. Dokáže zmrazit až 10 kg surovin za 24 hodin, což je skutečná výhoda. Zároveň je také mimořádně odolný vůči poruchám a výpadkům proudu. I v tomto případě zaručuje perfektní výsledky, protože uchovává potraviny v chladu po dobu 20 hodin. Nemusíte se tedy obávat, že by se během poruchy zkazily a zkazili.

NoFrost

Díky systému NoFrost už nikdy nebudete muset chladničku Miele odmrazovat. Při cirkulačním chlazení je studený suchý vzduch rozváděn rovnoměrně, takže se uvnitř netvoří led. Díky tomu se vaše zmrazené potraviny nepokryjí vrstvou ledu a zásuvky lze pohodlně otevírat a zavírat bez rušivé vrstvy ledu. NoFrost nabízí maximální pohodlí při zmrazování a odstraňuje nutnost pracného odmrazování - navždy.

DynaCool

Dokonalé skladování potravin zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu pomocí integrovaného ventilátoru. Systém DynaCool zajišťuje optimální vlhkost a teplotu v každém prostoru chladničky. Pro chlazení nápojů nebo výrobu kostek ledu můžete použít funkci superchlazení nebo supermrazení.

ComfortClean

Odkládací police ve dveřích Miele ComfortClean jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu - styrenakrylonitrilu (SAN) - a jsou mimořádně odolné proti poškrábání, chemikáliím, teplotám a jsou průhledné. Všechny police ve dveřích lze snadno hygienicky čistit v myčce nádobí (do 55 °C). Ruční mytí polic tak již není nutné.

Optimální skladování potravin

Funkce DuplexCool zajišťuje bezpečné skladování potravin v kombinované chladničce s mrazničkou. Dva samostatně nastavitelné chladicí okruhy pro chladicí a mrazicí část zajišťují vždy optimální chlazení. Kromě toho nedochází k výměně vzduchu mezi oběma částmi. Díky tomu potraviny v chladicí části nevysychají a pachy, např. z ryb, cibule nebo sýrů, se nepřenášejí na potraviny v mrazicí části.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 201 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KFN 4395 DD

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi