Miele KFN 29162 W 120

Nákupem získáte 229,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Miele KFN 29162 W 120 DynaCool a NoFrost pro výrazně delší čerstvost a nejvyšší komfort. V interiéru chladničky najdete systematicky uspořádané poličky, přihrádky a držáky, které se postarají o bezpečné uskladnění všech surovin a potravin. Chladící část 243 litrů a mrazící část 95 litrů. Mrazák za 24 hodin dokáže mraznička zamrazit 9 kg čerstvých potravin. Při výpadku proudu nebo poruše je zaručena 26 hodinová odolnost. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Vysoká energetická třída

Kombinovaná chladnička Miele KFN 29162 W 120 je řazena do energetické třídy A++. Toto kategorizování znamená, že chladnička dokáže na svůj chod spotřebovat pouze minimální množství elektrické energie, je tak mimořádně šetrná.

Chladicí a mrazicí část

Kombinovaná chladnička nabízí dostatečně velký objem ve své chladicí části, který činí až 243 litrů. Vaše potraviny si můžete uložit na přizpůsobené skleněné police nebo výškově nastavitelné poličky, které se nacházejí v dvířkách. Pochlubit se může skvělým mrazicím výkonem, který mile překvapí každého. Objem mrazicího prostoru činí 95 l. Nabízí 3 koše pro uchování zmrazených potravin. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 9 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 26 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazily a znehodnotily.

ComfortClean

Odkládací police ve dvířkách Miele ComfortClean sestávají z kvalitního plastu - styrénakrylnitrilu (SAN) - a jsou mimořádně odolné vůči poškrábání, chemikáliím, teplotám a jsou průhledné. Všechny police ve dvířkách se dají jednoduše hygienicky čistit v myčce nádobí (do 55 ° C). Manuální mytí polic tak již není nutné.

Funkce DynaCool

Dokonalé uskladnění potravin zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu pomocí integrovaného ventilátoru. Funkce DynaCool zajišťuje optimální vlhkost a teplotu všude v prostoru chladničky. Pro zchlazení nápojů nebo pro výrobu ledových kostek můžete využít funkci superchlazení nebo supermrazení.

Systém NoFrost

Se systémem NoFrost nemusíte své chladicí zařízení Miele už nikdy rozmrazovat. Při cirkulačním chlazení se studený, suchý vzduch rozděluje rovnoměrně, aby se uvnitř nemohl tvořit žádný led. Díky tomu se vaše mražené potraviny nepokryjí vrstvou ledu a zásuvky se budou dát pohodlně otevřít a zavřít bez rušivé vrstvy ledu. Systém NoFrost nabízí nejvyšší komfort při mražení a zbaví vás potřeby namáhavého odmrazování - navždy.

LED-osvětlení

Ve srovnání s běžnými žárovkami jsou LED žárovky zvlášť energeticky úsporné a mají výrazně delší životnost. Nepřímé osvětlení navozuje působivou atmosféru a podtrhuje vysokou kvalitu materiálů. LED-osvětlení nevyžaduje údržbu a postará se o optimální osvětlení vnitřního prostoru.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Výška 201,1 cm
  • Hloubka 65,7 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ne

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 201,1 cm
Hloubka: 65,7 cm
Hmotnost: 70,6 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 250 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 26 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 95 L
Mrazící výkon: 9 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 338 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 243 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ne

Ostatní

Kód produktu: 84181080

Všechny parametry

Recenze Miele KFN 29162 W 120

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele KFN 29162 W 120