Miele KDN 4174 E

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu

Elektronický informační list


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 216 l, Objem mrazničky: 89 l, Roční spotřeba energie: 239 kWh, Maximální hlučnost: 42 dB, Šířka: 60 cm, Výška: 186 cm. Více info


Cena 21 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 2 149 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící chladnička s mrazákem Miele KD 4072 E Active W má chladicí část s kapacitou 216 l a mrazicí část s kapacitou 89 l. Disponuje technologií NoFrost, systémem VarioRoom, šuplíkem na ovoce a zeleninu VeggieBox, LED osvětlením a alarmem otevřených dveří. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 12 hodin.

Systém NoFrost

Při cirkulačním chlazení je studený a suchý vzduch rozváděn rovnoměrně, takže se uvnitř netvoří led. Potraviny tak nebudou pokryty vrstvou ledu a zásuvky lze pohodlně otevírat a zavírat. Systém NoFrost tak nabízí maximální komfort mražení a odstraňuje nutnost pracného odmrazování.

Ekologický režim

Pokud jste na dovolené nebo nepotřebujete vysoký chladicí výkon, použijte úsporný režim. V úsporném režimu je spotřeba energie nižší než v běžném provozu. Chladicí zóna je regulována na teplotu přibližně 6 °C. V mrazicí zóně je regulována teplota přibližně -16 °C.

VarioRoom

Díky konceptu VarioRoom můžete snadno skladovat větší množství zmrazených potravin. Zásuvky lze vyměnit nebo vyjmout, což zajišťuje maximální flexibilitu při skladování zmrazených potravin. Vnitřní mrazicí prostor tak můžete individuálně přizpůsobit svým potřebám.

Osvětlení LED

Chladnička je vybavena úsporným LED osvětlením s dlouhou životností, které zajišťuje dokonalé osvětlení prostoru chladničky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 186 cm
Třída energetické účinnosti 2021 E
Dvouokruhový NoFrost Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KDN 4174 E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi