Miele KD 4052 E Active


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 195 l, Objem mrazničky: 94 l, Roční spotřeba energie: 228 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Šířka: 60 cm, Výška: 176 cm. Více info


Cena 17 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 180 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící chladnička s mrazákem Miele KD 4052 E Active má chladicí část s kapacitou 195 l a mrazicí část s kapacitou 94 l. Disponuje zásuvkou s regulací vlhkosti DailyFresh, 2 samostatnými chladícími okruhy pro chladicí a mrazicí část, velkým XXL boxem pro mražené potraviny, LED osvětlením, funkcí ComfortFrost a alarmem otevřených dveří. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 17 hodin.

Čerstvé potraviny po delší dobu

Prostorná zásuvka DailyFresh v chladicí části nabízí místo pro spoustu čerstvých potravin. Má nastavitelný otvor pro lepší regulaci vlhkosti. Ovoce a zelenina tak vydrží čerstvé a chutné podstatně déle.

Oddělené chladicí okruhy

Dva oddělené okruhy vzduchu pro chladicí a mrazicí část zajišťují optimální chlazení. Kromě toho nedochází k výměně vzduchu mezi oddíly. Tím se zabrání přenosu pachů např. z ryb, cibule nebo sýra na potraviny v mrazicím prostoru. Chladicí okruh DuplexCool zajišťuje bezpečné skladování potravin v chladničkách s mrazničkou.

VarioRoom

Díky konceptu VarioRoom můžete snadno skladovat i větší množství zmrazených potravin. Zásuvky umíte vyměnit nebo vyjmout, což zajišťuje maximální flexibilitu při skladování zmrazených potravin. Vnitřní mrazicí prostor tak můžete individuálně přizpůsobit svým potřebám.

LED osvětlení

Chladnička je vybavena úsporným LED osvětlením s dlouhou životností, které zajišťuje dokonalé osvětlení prostoru chladničky.

XXL box

Více místa pro objemné mražené potraviny. Extra vysoká zásuvka v mrazničce nabízí výrazně větší objem. Získáte tak více prostoru a flexibility pro skladování mražených potravin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 176 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KD 4052 E Active

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi