Miele kávovary a espresso Zobrazit popis

Pokud si chcete vychutnat kávu všemi smysly, sáhněte po kávovarech Miele. Počínaje od nadčasového minimalistického designu, po dokonale namleté kávová zrna, které uvolní požitkářské aroma. Ať už máte chuť na klasické espresso, syté ristretto nebo lahodné cappuccino, kávovary Miele oplývají funkcemi a jednoduchostí ovládání, které zaručí dokonalý pocit nadstandardu a luxusu.

Výhody kávovarů Miele

Maximální požitek

Vychutnejte si nezapomenutelné momenty dokonalé chuti v nejlepší kvalitě - od kávových zrn až po nejmenší technické detaily. Všechny komponenty našich vestavných, jakož i volně stojících kávovarů jsou navzájem optimálně přizpůsobeny a poskytují možnost přípravy různorodých kávových specialit. Mimořádně tiché nerezové mlýnky na kávu zpracovávají zrna zvlášť šetrně. Tak se při spařování může dokonale uvolňovat jejich aroma - a to si při každé kávě určitě vychutnáte. Zda máte chuť na espresso, latte macchiato nebo kapučíno, všechny parametry jsou již předem nastaveny a dají se jednoduše přizpůsobit podle individuálních preferencí. Profitujete tak z maximálního komfortu a maximální volnosti výběru. To platí i pro výběr z hlediska designu, protože kávovary Miele jsou dostupné v různých barvách.

Dokonalá hygiena

Komfortně a inovativní: Díky patentované funkci AutoDescale se spotřebič odvápňuje plně automaticky. Jednoduše si zvolte na to dvě hodiny v čase, který vám vyhovuje. Usazeniny a vodní kámen se odstraní automaticky a účinně - ušetříte si tím čas a vychutnáte maximální komfort. I úlohu čištění přebírá nyní váš spotřebič: hadičky na přívod mléka a napařovací jednotka se díky funkci AutoClean čistí automaticky. Váš spotřebič je tak dokonale chráněn a hygienicky čistý. Funkce ComfortClean a EasyClean vám také usnadní práci: Mnohé komponenty z vašeho kávovaru se dají vyjmout a umýt v myčce nádobí. Bez námahy proti nečistotě a vodnímu kameni: Abyste svůj čas mohli využít smysluplně, Miele se postará o čištění a odvápnění vašeho kávovaru. Díky funkci AutoClean se hadičky na přívod mléka a napařovací jednotka čistí a odmašťují automaticky - aby byl kávovar vždy čistý. Téměř kompletně odpadá i namáhavé odvápnění: Patentované odvápňování AutoDescale se postará o automatické odvápnění přístroje.

Perfektně integrované

Postarejte se o jednotný vzhled své kuchyně: Kávovar Miele se dá perfektně zabudovat do 45 cm vysokého výklenku. Při kombinaci s jinými vestavnými spotřebiči - ať už vertikálně nebo horizontálně - vznikne harmonický celkový koncept. A kromě toho optimálně využijete místo v kuchyni. Tento vestavný spotřebič se volitelně dodává s přípojkou na přívod čerstvé vody. To je velmi praktické, protože spotřebič Miele je takto vždy připraven k provozu. Jelikož je kávovar přímo spojen s přívodem čerstvé vody, odpadá manuální plnění zásobníku vody - to šetří čas a zvyšuje celkový komfort.

Praktické a flexibilní

Volně stojící kávovary Miele můžete umístit kdekoli v kuchyni, například i v obývacím pokoji či zimní zahradě. Jednoduše kdekoli si chcete vychutnat skvěle vonící kávu. Vybrat si můžete mezi puristický sérií CM7 s ovládáním CM Touch nebo kompaktními spotřebiči CM6 a CM5 s ovládáním DirectSensor.

Promyšlený vzhled a funkce

Osvědčená technologie M Touch stanovuje limity pro nejrychlejší a nejjednodušší obsluhu: Ovládání se provádí rychle a intuitivně přímým kliknutím nebo jedoduchá posunutím prstem na plně dotykovým displeji. Mnohé funkce můžete zvolit jednoduchým kliknutím. Text i symboly jsou vždy optimálně viditelné.

Jednoduché a intuitivní ovládání

Vyberte si jediným dotykem požadovanou nápojovou specialitu. TFT displej s vysokým rozlišením se postará o intuitivní a komfortní obsluhu. Další výběry a nastavení provádíte pomocí klávesnice pod displejem.

Maximální výběr kávových a čajových specialit

Objevte díky kávovaru Miele rozmanitost kávových specialit. Aromatické kapučíno, silné espresso nebo krémové caffé latte pro perfektní start do nového dne - váš kávovar vám plně automaticky připraví jakoukoli kávovou specialitu. A sice vždy se správnými kávovými zrny, perfektním semletím a ideální dobou spaření. Jako milovník čaje si můžete vybrat mezi nejrůznějšími druhy a vychutnat si chvilku se svou šálkem čaje. Chutné ovocné čaje, intenzivně bylinné čaje či jemný bílý čaj vám kávovar připraví za okamžik. Citlivé odstupňování teplot umožňuje použít k přípravě vodu s perfektní teplotou - a optimálně rozvinout aroma jednotlivých druhů čajů.

Miele@home

Ať doma nebo na cestách - díky možnosti síťového propojení vašich kávovarů se pro vás otevírají nové možnosti, které vašemu dynamickému všednímu dni dodávají více pohodlí, lepší kvalitu života a vyšší bezpečnost. Prostřednictvím svého mobilního koncového zařízení můžete dálkově provést nastavení nebo si pohodlně díky funkci MobileStart připravit oblíbenou kávovou specialitu. Aplikace Miele@mobile vás přesměruje přímo na online obchod Miele. Tam si můžete několika kliknutími doobjednat zrnkovou kávu a čisticí prostriedky.Cez aplikaci Miele@home jste v přímém kontaktu i se společností Miele: náš zákaznický servis může případně dálkově aktualizovat vaše přístroje nebo diagnostikovat jejich chyby.Vďaka permanentnímu vývoji a rozšiřování se systém Miele@ome stále více orientuje na možnost nabízet vám jako uživateli účelné funkcionality, vytvářet nové možnosti a poskytovat maximální komfort.
 

Miele konfigurátor

Podkategorie

Produkty