Miele indukční varné desky Zobrazit popis

Indukční varné desky Miele nabízí komfort v dokonalém designu a vysoké německé kvalitě. Oceníte bezpečnostní funkce, jako je např. samostatné vypnutí varné zóny v případě, kdy se na ní delší dobu nenachází žádný hrnec nebo v případě, kdy vaření trvá příliš dlouho při stejném výkonu. Oceníte i funkci udržování teploty, tiché posouvání hrnců či jednoduché čištění.

Hlavní přednosti indukčních varných desek Miele

Bezpečnost

Maximální ochrana v každé situaci: pojistka proti uvedení do provozu vás chrání před neoprávněným či náhodným zapnutím. Pokud bude některá varná zóna zahřívána nezvykle dlouhou dobu při stejném výkonu nebo pokud na zapnuté varné desce nebude žádný hrnec, dojde k jejímu automatickému vypnutí. Dalším pomocníkem je indikátor zbytkového tepla, který vás varuje, abyste se nedotýkali varné zóny, která je po vaření ještě teplá.

Inteligentní rozpoznávání hrnců

Flexibilní varná deska, flexibilní obsluha: ovládací prvky se zobrazí s inteligentním rozpoznáváním hrnců vždy přímo u kuchyňského nádobí - nezáleží na tom, kam ho umístíte. Ovládací pole je viditelné pouze tehdy, když na varnou desku umístíte hrnec nebo pánev. Pokud hrnec posunete, posune se i číselná řada. Díky funkci rozpoznání velikosti tak využíváte energii obzvlášť efektivně. Všechny celoplošné varné desky Miele disponují inteligentním rozpoznáváním hrnců.

SilentMove

Jemná manipulace s nádobím: díky speciálnímu potisku pod sklokeramickou deskou nevzniká při posouvání nádobí nepříjemný zvuk. Dolní potisk vytváří nejen elegantní design, nýbrž i extrémně hladký povrch, který se dá zároveň velmi jednoduše čistit.

Udržování teploty

S touto funkcí můžete udržovat jídla teplá nezávisle na jejich množství. Díky inteligentní kontrole teploty dna hrnce jsou pokrmy ohřívány na teplotu, která je vhodná pro servírování, aniž by se připálila. Můžete se tak plně věnovat přípravě ostatního menu.

Con@ctivity

Dokonalá koncentrace na vaření: s funkcí Con@ctivity 3.0 bude odsavač par automaticky dělat svou práci. Okamžitě po zapnutí nebo vypnutí varné desky odsavač samočinně zareaguje. V závislosti na tom, co se děje na varné desce, automaticky přizpůsobí svůj sací výkon, a zajišťuje tak vždy příjemné klima v místnosti. Spotřebiče komunikují navzájem přes WiFi. S funkcí Con@ctivity 3.0 integrujete odsavač par a varnou desku do aplikace Miele@home.

Miele konfigurátor

Mohlo by Vás zaujmout

Skladová dostupnost

Smart (ovládání mobilem) ?

TwinBooster ?

Con@ctivity ?

Celoplošná indukce ?

Funkce Boost ?

Ukazatel zbytkového tepla

Produkty