Miele horkovzdušné trouby Zobrazit popis

Vestavné trouby Miele nabízí řadu špičkových funkcí, které vám zaručí nejen šťavnaté maso, ale i křupavou kůrku. Vyzkoušejte klimatické pečení s funkcí zvýšení vlhkosti nebo speciální programy na kynutí těsta či sušení ovoce. Fantazii při pečení se v tomto případě meze nekladou.

Hlavní přednosti vestavných trub Miele

Bezpečnost

Postarejte se aktivně o dodatečnou bezpečnost - stisknutím tlačítka se trouba dá zablokovat, a je tak chráněna před nechtěným zapnutím, např. před dětmi. Nebo profitujte v případě nouze z funkce bezpečnostního vypnutí: při překročení maximální doby provozu se trouba Miele automaticky vypne. To znamená spolehlivou bezpečnost i v případě, že troubu zapomenete vypnout.

Energetická účinnost

Mimořádně nízká spotřeba elektrické energie: trouby Miele se vyznačují třídou energetické účinnosti A+. S nimi ušetříte hodně energie, a šetříte tak nejen životní prostředí, ale i svou peněženku.

Plnovýsuv

Podlévání a obracení jídla pohodlně a v bezpečné vzdálenosti od horkého topného prostoru. S plnovýsuvnými pojezdy FlexiClip můžete plechy na pečení nebo opékací rošty bez námahy vytáhnout z trouby bez nebezpečí, že se popálíte. Tento speciálně patentovaný systém umožňuje plnovýsuvné pojezdy použít flexibilně v různých rovinách, a to přesně podle vaší potřeby.

SoftOpen a SoftClose

Vždy upoutají pozornost. Díky rafinovanému tlumicímu mechanismu se dvířka ladně zavírají a otevírají. A to až do 90°, což umožňuje pohodlný a maximálně volný přístup k pokrmům umístěným ve varném prostoru.

TimeManagement

Díky této funkci budete mít vše hotové v požadovaném čase a bez stresu: jednoduše si nastavte čas zapnutí, čas ukončení či dobu trvání vaření. Vaření se automaticky ukončí po uplynutí naprogramované doby. Užitečným pomocníkem v mnoha situacích je i integrovaný kuchyňský budík. A ještě něco: při výpadku proudu se nastavený čas uchová v paměti cca 150 hodin.

PerfectClean

Čištění hravě a jednoduše: mnohé součásti trouby Miele, např. ohřevný prostor, plechy a rošty na pečení a smažení, mají patentovanou povrchovou úpravu s jedinečnými antiadhézními vlastnostmi. Odolné nečistoty tak můžete bez námahy odstranit pouze mycím přípravkem a houbou.

Klimatické pečení

Takto dosáhnete bez námahy těch nejlepších výsledků: v různých provozních režimech lze přidávat vlhkost. Díky tomu bude maso uvnitř jemné a šťavnaté a zvenku bude mít chutnou kůrku. Chléb a housky budou kypré a zároveň optimálně propečené. Pro lepší komfort můžete dávku páry časově naprogramovat. Klimatického pečení se využívá i v různých automatických programech.

Speciální automatické programy

Vaše vaření bude vždy úspěšné: elektronicky řízené programy vám umožní pohodlně a automaticky připravit množství různých jídel. Ať už pečete koláč nebo připravujete drůbež, už nemusíte volit provozní způsob, teplotu ani délku trvání. Stupeň přípravy, např. pro maso, se dá nastavit individuálně a při využití dodatečné funkce Mikrovlny budou pokrmy hotové ještě dříve.

TasteControl

Zastaví proces tepelné úpravy v tom nejlepším výsledku. Aby se jídla v troubě zbytečně dále nepekla, může se topný prostor po ukončení pečení kompletně zchladit nebo můžete připravené jídlo udržovat na servírovací teplotě. K tomu slouží motorické otevírání a zavírání dveří. A co je nejlepší? Stupeň přípravy jídel se zachová podle vaší potřeby, a to i když tam nejste, abyste hotové jídlo mohli okamžitě vytáhnout z trouby.

Miele konfigurátor

Mohlo by Vás zaujmout

Skladová dostupnost

Smart (ovládání mobilem) ?

Bezdrátový pokrmový teploměr ?

DirectWater ?

Automatické programy ?

Třída energ.účinnosti ?

Vestavěný displej

Celkový výkon trouby

Celk.vn.kapacita trouby

Počet funkcí

Gril

Jednoduché čištění

Teleskopický výsuv

Horkovzdušná funkce

Barva