Miele H7890BP EDST

194 990 Kč

Nákupem získáte 1 949,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Miele H7890BP EDST v nerezovém provedení a se šířkou 90 cm je zařazena do energetické třídy A. Vícero provozních způsobů vám umožní, abyste si vybrali vždy ten správný pro váš pokrm. Ovládání vestavné trouby usnadní dotykový ovládací panel, který umožní přesné nastavení všech funkcí a textový displej bude informovat o všem potřebném. Čištění trouby je pomocí pyrolýzy. Vnitřní objem trouby Miele H7890BP EDST je 90 l a poskytuje maximální prostor a flexibilitu na 3 úrovních. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Vestavná trouba

Vestavná trouba Miele H7890BP EDST v nerezovém provedení připraví ty nejchutnější pokrmy velmi jednoduše díky množství funkcí a provozních způsobů. Ovládaná senzorovým ovládáním M-Touch s velkým dotykovým displejem. Čištění trouby je také velmi snadné pomocí pyrolýzy. Displej umožňuje nastavit různé jazyky. Díky tomu bude obsluha spotřebiče srozumitelná a intuitivní. Přístroje Miele z ušlechtilé oceli mají mimořádně kvalitní povrchovou úpravu CleanSteel. Díky tomu se povrch velmi snadno udržuje. Otisky prstů jsou na povrchu s úpravou CleanSteel téměř neviditelné. Průhledná dvířka umožňují v kombinaci s jedinečným, inovativním LED osvětlením ohřevného prostoru nejlepší dohled nad vašimi připravovanými potravinami.


Motion React-Reaguje na přiblížení

Troubu můžete ovládat bez stisknutí tlačítka a bez dotyku. Když se přiblížíte, rozsvítí se topný prostor nebo se zapne displej. Přiblížení může spustit i signální tóny, které signalizují konec varného procesu. To je zjevně pohodlné. Pokud je přístroj v provozu za uzavřenými nábytkovými dvířky, vyšle MotionReact akustický signál a v případě potřeby přístroj vypne.

Časové funkce

Jednoduše nastavte čas zahájení, čas ukončení nebo dobu trvání vaření. Vaření se automaticky ukončí po uplynutí naprogramované doby. Užitečným pomocníkem v mnoha situacích je i integrovaný kuchyňský budík. A ještě něco: Při výpadku proudu se nastavený čas uchová v paměti cca 150 hodin.

Katalyzátor AirClean

Chraňte své stěny, nábytek a záclony: S katalyzátorem AirClean se výrazně redukuje tvorba tukových usazenin a nepříjemných zápachů během pyrolyzní provozu - pro příjemné ovzduší ve vaší domácnosti.

Propojení domácích spotřebičů přes Miele@home

Síťové propojení vašich domácích spotřebičů přinese více volného času pro vás, jakož i více bezpečnosti a komfortu pro vaši domácnost: Ovládejte svou troubu i na cestách a upravte parametry nastavení podle svých přání. Nabízíme vám speciálně vyvinuté funkce a mobilní ovládání - s Miele máte k dispozici vždy nejnovější digitální komfort.

Jídlo vždy pod kontrolou-FoodView

Kamera integrovaná v horní stěně topného prostoru vám na smartphonu nebo tabletu ukáže, jak připravovaný pokrm vypadá. V případě potřeby lze stejně pohodlně na dálku prostřednictvím svého mobilního koncového zařízení upravit nastavení síťově propojené trouby. Více kontroly vám tak poskytne více volnosti - a nesrovnatelný komfort.

TwinPower

S ventilátorem horkého vzduchu TwinPower pro 90 cm trouby nemusíte dlouho čekat, dokud se trouba předehřeje - během minimální doby dosáhne provozní teplotu a vaše pokrmy můžete vložit přímo do trouby. Dvě topná tělesa, jakož i dva ventilátory se postarají o optimální cirkulaci vzduchu. Zaručuje to nejen rychlou provozní připravenost, ale i rovnoměrné pečení.

Otočný gril

S otočným grilem pro 90 cm široké trouby můžete doma ugrilovat kuře či jiné maso - kůže bude křupavá a maso zůstane šťavnaté. I žebírka se s tímto příslušenstvím dají připravit zvlášť chutně.

Klimatické pečení

V různých provozních režimech lze přivádět vlhkost. Tak bude maso zevnitř jemné a šťavnaté a zvenku bude mít chutnou kůrku, chléb a housky budou kypré a zároveň optimální zhnědnou. Pro další zvýšení komfortu lze dávky páry časově naprogramovat. Klimatické pečení se využívá iv různých automatických programech.

Automatické programy

Elektronicky řízené programy vám umožní pohodlně automaticky připravit množství různých jídel. Zda chcete upéct koláč nebo udusit drůbež - nemusíte volit ani teplotu, ani dobu trvání. Stupeň přípravy např. pro maso se dá nastavit individuálně. A při využití dodatečné kombinovatelná mikrovlnné funkce budou pokrmy hotové ještě dříve.

Funkce Crisp

Chutný křupavý povrch dodává určitým potravinám ten správný "šmrnc": Například hranolky nebo krokety se nejlépe podaří, když je v topném prostoru suché klima. Tato se dosahuje cíleným redukováním vlhkosti topného prostoru. Funkci CrispFunction si můžete individuálně navolit.

Pyrolyzní samočištění

Při pyrolytického samočinném čištění se zbytky jídla rozpadnou na popel a beze zbytku se uvolní z povrchů - náročnost čištění je tím podstatně nižší. Zapomenout můžete i na agresivní čisticí prostředky a dlouhé hodiny čištění. Praktická výhoda: Během čištění mohou v závislosti na modelu části příslušenství zůstat v topném prostoru.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A
  • Celk.vn.kapacita trouby 90 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 5600 W
  • Typ čištění Pyrolýzou
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 20

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 84,8 cm
Výška: 47,4 cm
Hloubka: 54,6 cm
Hmotnost: 74 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Výsuvné pojezdy

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 20

Konektivita

Délka kabelu: 1,8 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 90 L
Celkový výkon trouby: 5600 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Specifické vlastnosti

? Klimatické pečení: Ano
? Bezdrátový pokrmový teploměr: Ano
? FoodView: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85166080

Všechny parametry

Recenze Miele H7890BP EDST

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele H7890BP EDST