Miele H7840BM OBSW

Nákupem získáte 779,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná smart trouba s mikrovlnami Miele H7840BM OBSW v obsidian černém designovém provedení nabízí množsví automatických programů přípravu jídel. Ovládána je pomocí dotykového textového displeje M Touch s funkcí MotionReact. Motion React při přiblížení se k troubě zapne světlo, rozsvítí displej, rozeznává čelní nábytkovou stěnu. Ovládat ji je možné i na dálku pomocí mobilního zařízení připojeného k WiFi. Miele H7840BM OBSW v sobě kombinuje funkci trouby a mikrovlnné trouby. K dispozici je mnoho provozních způsobů, z nichž si zaručeně vybere i nejnáročnějším uživatel. Quick mikrovlnku a popcorn aktivujete jednoduše stisknutím tlačítka. Nerezový vnitřní prostor s lněnou strukturou je velmi jednoduše udržovatelný, prispeva k Tumu i možnost odklopení grilovacího tělesa a dvířka CleanGlass. Vnitřní objem trouby s mikrovlnami nabízí 43 litrový prostor s 3 úrovněmi zasunutí a LED osvětlením. Dodávané příslušenství: Rošt na pečení s úpravou PerfectClean a skleněná mísa. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Chytrá vestavná trouba s mikrovlnami

Chytrá vestavná trouba s mikrovlnami Miele H7840BM OBSW v černém provedení připraví ty nejchutnější pokrmy velmi jednoduše díky množství funkcí a provozních způsobů. Je ovládána senzorovým ovládáním M Touch s velkým dotykovým displejem. Navíc ji můžete ovládat i na dálku pomocí mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. Čištění trouby je také velmi snadné - pomocí katalýzy. Displej umožňuje nastavit různé jazyky. Díky tomu bude obsluha spotřebiče srozumitelná a intuitivní. V kombinaci s jedinečným, inovativním LED osvětlením ohřevného prostoru, umožňují průhledná dvířka nejlepší dohled nad připravovanými potravinami. Trouba s mikrovlnami, automatickými programy nabízí také další přednosti:

 •  M Touch s funkcí Motion React - velký textový dotykový displej s maximálně elegantním provedením nabízí komfortní využití.
 •  Snadné čištění - strukturovaný vnitřní prostor s PerfectClean umožňuje snadnou údržbu.
 •  Quick & Gentle - rovnoměrnější a rychlejší výsledky pečení.
 •  Miele@home - spotřebič můžete ovládat i na dálku pomocí mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi.
 •  Jediné stisknutí tlačítka vás přivede do cíle - Quick mikrovlnka/tlačítko Popcorn.

Provozní způsoby

 •  Rozmrazování šetrně rozmrazuje jídla studeným vzduchem při ideálních podmínkách
 •  Automatické programy
 •  Specifické národní automatické programy
 •  Automatické pečení: zajistí, aby bylo maso šťavnaté, opečené na vysoké úrovni
 •  Gril
 •  Horký vzduch plus: je ideální pro šetrné pečení moučníků a masa
 •  Intenzivní pečení: zajistí křupavý spodek; pizza nebo koláče budou ze spodu křupavé a na povrchu šťavnaté
 •  Biopečení
 •  Mikrovlnka: rychle a efektivně zahřívá jídla
 •  Mikrovlnka s automatickým pečením: nabízí jídlo uvnitř šťavnaté a na povrchu křupavé
 •   Mikrovlnka s grilem: ideální pro přípravu masa a koláčů
 •  Mikrovlnka s horkým vzduchem plus
 •  Mikrovlnka s grilem s cirkulací
 •  Horní/spodní pečení
 •  Spodní pečení: je ideální pro jídla, která se vaří ve vodní lázni
 •  Gril s cirkulací
 •  Individuální nastavení

Funkce Crisp

Chutný křupavý povrch dodává určitým potravinám ten správný "šmrnc": Například hranolky nebo krokety se nejlépe podaří, když je v topném prostoru suché klima. To se dosahuje cíleným redukováním vlhkosti topného prostoru. Funkci Crisp si můžete individuálně navolit.


Miele Motion React - reaguje na přiblížení

Troubu můžete ovládat bez stisknutí tlačítka a bez dotyku. Přiblížite-li se, rozsvítí se topný prostor nebo se zapne displej. Přiblížení může spustit i signální tóny, které signalizují konec varného procesu. To je velmi pohodlné. Je-li přístroj v provozu za uzavřenými nábytkovými dvířky, vyšle Miele Motion React akustický signál a v případě potřeby přístroj vypne.

Propojení domácích spotřebičů přes Miele@home

Síťové propojení vašich domácích spotřebičů přinese více volného času pro vás, jakož i více bezpečnosti a komfortu pro vaši domácnost. Ovládejte svou troubu i na cestách a upravte parametry nastavení podle svých přání. Nabízíme vám speciálně vyvinuté funkce a mobilní ovládání. S Miele máte k dispozici vždy nejnovější digitální komfort.

Plynulé nastavení Quick & Gentle

Spotřebič v sobě kombinuje funkci trouby a mikrovlnné trouby, což přináší úsporu času a skvělé výsledky přípravy pokrmů. Ty můžete jednoduše dosáhnout i s podporou vlhkosti: při klimatickém pečení se do topného prostoru uvolňují dávky páry, jejichž výsledkem je kratší čas přípravy a chutné pokrmy. Umožňuje to invertorová technologie, která přináší vyšší flexibilitu do vaření.

Speciální nerezový ohřevný prostor s lněnou strukturou

Tento speciální povrch umožňuje snadné čištění. Povrch s lněnou strukturou a povrchem PerfectClean je odolný vůči poškrábání. Už během přípravy jídel přilne na povrch mnohem méně jídla na stěny topného prostoru, díky tomu, že je povrch vyroben z vysoce kvalitního nerezu s lněnou strukturou. Kromě toho má povrch PerfectClean úpravu ze zušlechtěné oceli, což nabízí snadnější čištění a komfortnější využití.

Připravte dokonalá jídla s přídavným teploměrem

Ryby i maso můžete připravit tak, aby byly dokonale propečené a šťavnaté pomocí integrovaného pokrmového teploměru. Ten měří vnitřní teplotu individuálně a přesně tak, jak je třeba. Ukazatel zbytkového času přesně zobrazuje kolik času ještě pokrm potřebuje. Můžete tak kuchyni na nějaký čas bezpečně opustit. Manipulace s teploměrem je komfortní a bezpečná a výsledky pečení šťavnaté a voňavé.

Příjemně chladná čelní stěna a okolní nábytek

Trouby Miele jsou kompletně ochlazovány. Díky tomu zůstanou ovládací část a rukojeti, jakož i okolní nábytek relativně studené. Vícenásobná konstrukce skla efektivně izoluje dvířka trouby a stará se o nízkou teplotu na vnější straně dvířek, a tím i o bezpečnost a ochranu před popáleninami.

Jeden spotřebič = více možností

Pro přípravu dokonalých pokrmů i v menších prostorech je tento spotřebič ideální. Komfortně připravíte potraviny v režimu mikrovlnné trouby i v klasické troubě na pečení. V kombinovaném režimu můžete využít optimální výsledky za kratší čas. Množství provozních režimů umožňuje individuální přípravu různých pokrmů ve všech varných situacích. Nezáleží na tom, jestli chcete jídlo jen ohřát, rozmrazit nebo vařit či péct.

Rychlá mikrovlnka

Stisknutím jediného tlačítka aktivujete mikrovlnnou troubu. S funkcí Quick-Start máte okamžitě k dispozici maximální mikrovlnný výkon 1 000 W. Tato funkce umožňuje rychlé ohřívání pokrmů či nápojů bez navolení teploty. Čas můžete přeprogramovat podle vlastních potřeb a návyků.

Jemné pohyby dveří

SoftOpen a SoftClose dvířka chytré trouby jistě upoutají pozornost uživatele. Tlumící mechanismus dvířka lehce a ladně zavírá a otevírá až do 90°. To vám umožní maximálně volný a pohodlný přístup k pokrmům, které jsou v topném prostoru.

Přenechejte časový management vaší troubě

Trouba Miele nabízí rozličné časové funkce. Můžete tak naprogramovat čas začátku, čas ukončení nebo dobu trvání. Vaše jídla budou perfektně připravena přesně v požadovaném čase. Po uplynutí naprogramovaného času přípravy se proces automaticky ukončí. Kromě toho, se v případě výpadku elektrického proudu, nastavený čas uloží až na přibližně 150 hodin.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Celk.vn.kapacita trouby 43 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3200 W
 • Typ čištění Katalýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 17

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 45,6 cm
Hloubka: 56,8 cm
Hmotnosť: 38 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2x Skleněná miska

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Katalýzou
Počet funkcí: 17

Konektivita

Délka kabelu: 2 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 43 L
Celkový výkon trouby: 3200 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 85166080

Všechny parametry

Recenze Miele H7840BM OBSW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele H7840BM OBSW