Miele H7840BM OBSW


Vestavná trouba s mikrovlnami, Kapacita: 43 l, Počet funkcí: 17, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Žádný, Gril, Smart ovládání mobilem, Výška: 45,6 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,8 cm. Více info


Cena 86 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 870 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Vestavná smart trouba s mikrovlnami Miele H7840BM OBSW v obsidian černém designovém provedení nabízí množství automatických programů pro přípravu jídel. Ovládána je pomocí dotykového textového displeje M Touch s funkcí MotionReact. MotionReact při přiblížení se k troubě zapne světlo, rozsvítí displej a rozeznává čelní nábytkovou stěnu. Ovládat ji je možné i na dálku pomocí mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. Miele H7840BM OBSW v sobě kombinuje funkci trouby a mikrovlnné trouby. K dispozici je mnoho provozních způsobů, z nichž si zaručeně vybere i ten nejnáročnější uživatel. Quick mikrovlnku a popcorn aktivujete jednoduše stisknutím tlačítka. Nerezový vnitřní prostor s lněnou strukturou je velmi jednoduše udržovatelný, přispívá k tomu i možnost odklopení grilovacího tělesa a dvířka CleanGlass. Vnitřní objem trouby s mikrovlnami nabízí 43litrový prostor se 3 úrovněmi zasunutí a LED osvětlením. Dodávané příslušenství: Rošt na pečení s úpravou PerfectClean a skleněná mísa.

Chytrá vestavná trouba s mikrovlnami

Chytrá vestavná trouba s mikrovlnami Miele H7840BM OBSW v černém provedení připraví ty nejchutnější pokrmy velmi jednoduše, díky množství funkcí a provozních způsobů. Je ovládána senzorovým ovládáním M Touch s velkým dotykovým displejem. Navíc ji můžete ovládat i na dálku pomocí mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. Čištění trouby je také velmi snadné - pomocí katalýzy. Displej umožňuje nastavit různé jazyky. Díky tomu bude obsluha spotřebiče srozumitelná a intuitivní. V kombinaci s jedinečným a inovativním LED osvětlením ohřevného prostoru umožňují průhledná dvířka ten nejlepší dohled nad připravovanými potravinami. Trouba s mikrovlnami a automatickými programy nabízí také další přednosti:

 •  M Touch s funkcí Motion React - velký textový dotykový displej s maximálně elegantním provedením nabízí komfortní využití
 •  Snadné čištění - strukturovaný vnitřní prostor s PerfectClean umožňuje snadnou údržbu
 •  Quick & Gentle - rovnoměrnější a rychlejší výsledky pečení
 •  Miele@home - spotřebič můžete ovládat i na dálku pomocí mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi
 •  Jediné stisknutí tlačítka vás přivede do cíle - Quick mikrovlnka/tlačítko Popcorn

Provozní způsoby

 •  Rozmrazování šetrně rozmrazuje jídla studeným vzduchem při ideálních podmínkách
 •  Automatické programy
 •  Specifické národní automatické programy
 •  Automatické pečení: zajistí, aby bylo maso šťavnaté, opečené na vysoké úrovni
 •  Gril
 •  Horký vzduch plus: je ideální pro šetrné pečení moučníků a masa
 •  Intenzivní pečení: zajistí křupavý spodek; pizza nebo koláče budou zespodu křupavé a na povrchu šťavnaté
 •  Biopečení
 •  Mikrovlnka: rychle a efektivně ohřívá jídla
 •  Mikrovlnka s automatickým pečením: nabízí jídlo uvnitř šťavnaté a na povrchu křupavé
 •  Mikrovlnka s grilem: ideální pro přípravu masa a koláčů
 •  Mikrovlnka s horkým vzduchem plus
 •  Mikrovlnka s grilem a cirkulací
 •  Horní/spodní pečení
 •  Spodní pečení: je ideální pro jídla, která se vaří ve vodní lázni
 •  Gril s cirkulací
 •  Individuální nastavení

Funkce Crisp

Chutný křupavý povrch dodává určitým potravinám ten správný "šmrnc": Například hranolky nebo krokety se nejlépe podaří, když je v topném prostoru suché klima. To se dosahuje cíleným redukováním vlhkosti topného prostoru. Funkci Crisp si můžete individuálně navolit.


Miele Motion React - reaguje na přiblížení

Troubu můžete ovládat bez stisknutí tlačítka a bez dotyku. Přiblížite-li se, rozsvítí se topný prostor nebo se zapne displej. Přiblížení může spustit i signální tóny, které signalizují konec varného procesu. To je velmi pohodlné. Je-li přístroj v provozu za uzavřenými nábytkovými dvířky, vyšle Miele Motion React akustický signál a v případě potřeby přístroj vypne.

Propojení domácích spotřebičů přes Miele@home

Síťové propojení vašich domácích spotřebičů přinese více volného času pro vás, jakož i více bezpečnosti a komfortu pro vaši domácnost. Ovládejte svou troubu i na cestách a upravte parametry nastavení podle svých přání. Nabízíme vám speciálně vyvinuté funkce a mobilní ovládání. S Miele máte k dispozici vždy nejnovější digitální komfort.

Plynulé nastavení Quick & Gentle

Spotřebič v sobě kombinuje funkci trouby a mikrovlnné trouby, což přináší úsporu času a skvělé výsledky přípravy pokrmů. Těch můžete jednoduše dosáhnout i s podporou vlhkosti: při klimatickém pečení se do topného prostoru uvolňují dávky páry, jejichž výsledkem je kratší čas přípravy a chutné pokrmy. Umožňuje to invertorová technologie, která přináší vyšší flexibilitu do vaření.

Speciální nerezový ohřevný prostor s lněnou strukturou

Tento speciální povrch umožňuje snadné čištění. Povrch s lněnou strukturou a povrchem PerfectClean je odolný vůči poškrábání. Už během přípravy jídel přilne na stěny a povrch topného prostoru mnohem méně jídla díky tomu, že je povrch vyroben z vysoce kvalitního nerezu s lněnou strukturou. Kromě toho má povrch PerfectClean úpravu ze zušlechtěné oceli, což nabízí snadnější čištění a komfortnější využití.

Připravte dokonalá jídla s přídavným teploměrem

Ryby i maso můžete připravit tak, aby byly dokonale propečené a šťavnaté pomocí integrovaného pokrmového teploměru. Ten měří vnitřní teplotu individuálně a přesně tak, jak je třeba. Ukazatel zbytkového času přesně zobrazuje, kolik času ještě pokrm potřebuje. Můžete tak kuchyni na nějaký čas bezpečně opustit. Manipulace s teploměrem je komfortní a bezpečná a výsledky pečení šťavnaté a voňavé.

Příjemně chladná čelní stěna a okolní nábytek

Trouby Miele jsou kompletně ochlazovány. Díky tomu zůstane ovládací část a rukojeti, jakož i okolní nábytek, relativně studené. Vícenásobná konstrukce skla efektivně izoluje dvířka trouby a stará se o nízkou teplotu na vnější straně dvířek, a tím i o bezpečnost a ochranu před popáleninami.

Jeden spotřebič = více možností

Pro přípravu dokonalých pokrmů i v menších prostorech je tento spotřebič ideální. Komfortně připravíte potraviny v režimu mikrovlnné trouby i v klasické troubě na pečení. V kombinovaném režimu můžete využít optimální výsledky za kratší čas. Množství provozních režimů umožňuje individuální přípravu různých pokrmů ve všech varných situacích. Nezáleží na tom, jestli chcete jídlo jen ohřát, rozmrazit nebo vařit či péct.

Rychlá mikrovlnka

Stisknutím jediného tlačítka aktivujete mikrovlnnou troubu. S funkcí Quick-Start máte okamžitě k dispozici maximální mikrovlnný výkon 1 000 W. Tato funkce umožňuje rychlé ohřívání pokrmů či nápojů bez navolení teploty. Čas můžete přeprogramovat podle vlastních potřeb a návyků.

Jemné pohyby dveří

SoftOpen a SoftClose dvířka chytré trouby jistě upoutají pozornost uživatele. Tlumicí mechanismus dvířka lehce a ladně zavírá a otevírá je až do 90°. To vám umožní maximálně volný a pohodlný přístup k pokrmům, které jsou v topném prostoru.

Přenechejte časový management vaší troubě

Trouba Miele nabízí rozličné časové funkce. Můžete tak naprogramovat čas začátku, čas ukončení nebo dobu trvání. Vaše jídla budou perfektně připravena přesně v požadovaném čase. Po uplynutí naprogramovaného času přípravy se proces automaticky ukončí. Kromě toho se v případě výpadku elektrického proudu nastavený čas uloží až na přibližně 150 hodin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celk.vn.kapacita trouby 43 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3200 W
Typ čištění Katalýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 17

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele H7840BM OBSW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi