Miele H7464BP OBSW

Nákupem získáte 629,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart vestavná trouba Miele H7464BP OBSWv obsidián černém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Smart trouba nabízí mnoho uživatelských výhod: TasteControl, Rychloohřev, Předehřev, pokrmový tpelomer, udržování teploty pokrmu i funkci Crisp. K dispozici jsou také tyto provozní způsoby: rozmrazování, automatické programy, automatické pečení, gril, horký vzduch plus, intenzivní pečení, klimatické pečení, klimatické pečení s horkým vzduchem, klimatické pečení s horním / dolním ohřevem, horní / dolní ohřev, dolní ohřev, gril s cirkulací. Ovládat vestavěnou inteligentní troubu Miele H7464BP OBSW je možné i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. Praktický a jednoduchý ovládací dotykový panel umožní přesné nastavení všech funkcí. Dvířka trouby jsou vybaveny jemným zavíráním SoftClose. Čištění trouby je pomocí pyrolýzy. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Chytrá vestavná trouba

Vestavná smart trouba Miele H7464BP OBSW v obsidián černém provedení připraví ty nejchutnější pokrmy velmi jednoduše díky množství funkcí a provozních způsobů. S pokrmový teploměrem bude příprava jídel ještě jednodušší. Ovládaná senzorovým ovládáním DirectSenzor s velkým textovým displejem. Čištění trouby je také velmi snadné pomocí pyrolýzy. Displej umožňuje nastavit různé jazyky. Díky tomu bude obsluha spotřebiče srozumitelná a intuitivní. Multilingual je k dispozici pro spotřebiče od ovládání tybu DirectSensor S. Inteligentní vestavnou troubu je může ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení s příslušnou aplikací připojeného k Wi-Fi. Průhledná dvířka umožňují v kombinaci s jedinečným, inovativním LED osvětlením ohřevného prostoru nejlepší dohled nad vašimi připravovanými potravinami.

Smart zařízení s Miele@home

Více svobody, bezpečnosti a pohodlí to vše nabízí inteligentní vestavná trouba. Připojením svých spotřebičů k síti můžete optimalizovat časy a dosáhnout úrovně bezpečnosti a pohodlí. Troubu můžete ohřát, když jste stále mimo, nebo si vyberete recept z mobilní aplikace Miele@home a jednoduchým způsobem komunikujte. Miele vám nabízí speciálně navržené funkce a ovládání pomocí smartphonu - takže budete vždy o krok vpřed v digitálním pohodlí.

Automatické programy smart trouby

Vaření se smart vestavěnou troubou Miele H7464BP EDST bude vždy dokonalé. Elektronicky řízené automatické programy umožňují pohodlnou automatickou přípravu množství pokrmů. Zda se chystáte péct koláče nebo dusit drůbež - není potřeba ani volit si teplotu, či dobu vaření. Stupeň přípravy např. pro maso lze nastavit individuálně.

Klimatické pečení

S klimatickým pečením dosáhnete optimální výsledky při přípravě jídel s funkcí zvýšení vlhkosti. V různých provozních režimech je možné přivádět vlhkost. Maso tak upečete dokonale: zevnitř jemné a šťavnaté, zvenku s chutnou kůrkou. Chléb a housky budou kypré a zároveň chytí optimální hnědou barvu. Dávky páry lze také časově naprogramovat pro vyšší komfort. Klimatické pečení je využíváno také v různých automatiky programech.

Exkluzivní TasteContol

Tato funkce zastaví proces tepelné úpravy přičemž výsledky pečení budou nejlépší. Aby jídla v troubě nebyly zbytečně dále dopekané, je možné topný prostor po ukončení kompletně zchladit. Nebo pokud chcete můžete připravovaný pokrm komfortně udržovat na servírovací teplotě. Poslouží k tomu motorické otevírání a zavírání dveří. A to nejlepší: stupeň přípravy vašich pokrmů se zachová podle potřeby, i tehdy když se tam zrovna nenacházíte, abyste hotové jídlo mohli okamžitě vybrat z trouby.

Funkce Crisp pro křupavý povrch

Křupavá kůrka nebo povrch dodá určitým pokrmům dokonalost. Hranolky nebo krokety jsou nejchutnější tehdy, když je v topném prostoru sucho. To je možné dosáhnout cíleným redukování vlhkosti ve vnitřním topném prostoru. Funkci Crisp je možné si navolit individuálně podle potřeby.

Příjemně chladná čelní stěna a okolní nábytek

Trouby Miele jsou kompletně ochlazovány. Díky tomu zůstanou ovládací část a rukojeti, jakož i okolní nábytek relativně studené. Vícenásobná konstrukce skla efektivně izoluje dvířka trouby a stará se o nízkou teplotu na vnější straně dvířek, a tím io bezpečnost a ochranu před popáleninami.

Plnovýsuvné pojezdy FlexiClip

Díky plnovýsuvu - FlexiClip lze plechy na pečení, rošty na pečení a pekáče Gourmet zcela vytáhnout z topného prostoru a bezpečně je zajistit v každé pozici. Tak můžete pohodlně podlít pečené maso nebo otočit připravované pokrmy bez rizika, že se popálíte na horkém topném prostoru. Flexibilně použitelné v každé úrovni.

Jemné pohyby dveří

SoftOpen a SoftClose dvířka smart trouby jistě upoutají pozornost uživatele. Tlumící mechanismus dvířka lehce a ladně zavírá a otevírá až do 90 °. To vám umožní maximálně volný a pohodlný přístup k pokrmům, které jsou v topném prostoru.

Doprajte si minimálnu náročnosť

Pyrolýza je automatické samočistenie znečisteného ohrevného priestoru pri vysokých teplotách. Zdĺhavé čistenie alebo agresívne prostriedky na čistenie sú vďaka tomu minulosťou. V priebehu pyrolytického samočistenia dochádza k rozpadu všetkých zvyškov pokrmu na prach a k ich uvoľneniu z povrchu ohrevného priestoru. Pre spotrebu energie platí: tak veľa, ako je potrebné, tak málo, ako je to len možné.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 76 L
  • Gril Ano
  • Typ čištění Pyrolýzou
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 6

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,6 cm
Hloubka: 56,9 cm
Hmotnost: 47 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 6

Konektivita

Délka kabelu: 1,7 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 76 L
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Hladký chod a stabilita plechů: Ano
Počet členů domácnosti: 5 a víc členů
Nejúčinnější samočištění: Ano

Specifické vlastnosti

? Klimatické pečení: Ano
? Bezdrátový pokrmový teploměr: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85166080

Všechny parametry

Recenze Miele H7464BP OBSW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele H7464BP OBSW