Miele H 7260 BP EDST

  • Doprava zdarma

Třída energ.účinnosti: A +, Celk.vn.kapacita trouby: 76 L, Gril: Ano, Typ čištění: Pyrolýzou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 9,


Cena 38 990 Kč

389,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Miele H 7260 BP EDST v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A +. K dispozici jsou provozní způsoby: rozmrazování, automatické programy, automatické pečení, gril, horký vzduch plus, intenzivní pečení, horní/dolní ohřev, dolní ohřev, gril s cirkulací. Ovládání vestavné trouby usnadňuje jednoduchý ovládací panel, který umožňuje přesné nastavení všech funkcí a textový displej vás bude informovat o všem potřebném. Dvířka trouby jsou vybavena jemným zavíráním SoftClose. Čištění trouby pomocí pyrolýzy. Vnitřní objem trouby Miele H 7260 BP EDST má 74 l a poskytuje maximální prostor a flexibilitu na 5 úrovních. Teleskopický plnovýsuv FlexiClip usnadní manipulaci s plechy. Dodávané příslušenství: plech na pečení s úpravou PerfectClean, univerzální plech s úpravou PerfectClean, pečicí rošt s úpravou PyroFit, plnovýsuv FlexiClip - příslušenství PyroFit (pár) a vyjímatelná záchytná mřížka s úpravou PyroFit (pár).

 

 

Vestavná trouba

Vestavná trouba Miele H 7260 BP EDST v nerezovém provedení připraví ty nejchutnější pokrmy velmi jednoduše, díky množství funkcí a provozních způsobů. Trouba je ovládána senzorovým ovládáním DirectSenzor s velkým textovým displejem. Čištění trouby je také velmi snadné pomocí pyrolýzy. Displej umožňuje nastavit různé jazyky. Díky tomu bude obsluha spotřebiče srozumitelná a intuitivní. Multilingual je k dispozici pro spotřebiče s ovládáním typu DirectSensor S. Přístroje Miele z ušlechtilé oceli mají mimořádně kvalitní povrchovou úpravu CleanSteel. Díky tomu se povrch velmi snadno udržuje. Otisky prstů jsou na povrchu s úpravou CleanSteel téměř neviditelné. Průhledná dvířka umožňují v kombinaci s jedinečným a inovativním LED osvětlením ohřevného prostoru ten nejlepší dohled nad vašimi připravovanými potravinami.

Provozní způsoby

  •     Rozmrazování: Šetrně rozmrazuje jídla studeným vzduchem při ideálních podmínkách.
  •     Horký vzduch Eco: Je energeticky úsporný, maso bude šťavnaté a nákypy se vždy dokonale vydaří.
  •     Horký vzduch plus: Je ideální pro šetrné pečení moučníků a masa až na 2 úrovních.
  •     Horní a dolní ohřev: Ověřená klasika perfektně připraví všechny tradiční recepty moučníků i masa.
  •     Gril s cirkulací vzduchu: Připraví zvenku křupavé a uvnitř šťavnaté kuře, kachnu, pečená kolínka, masové rolády či jiné masové pokrmy.
  •     Automatické pečení: Zajistí, aby maso bylo šťavnaté, opečené na vysoké úrovni atd. při zvolené teplotě.
  •     Velký gril: Nabízí různorodé grilování, od steaků po klobásky a špízy.
  •     Intenzivní pečení: Zajistí křupavý spodek, pizza nebo koláče budou zespodu křupavé a shora šťavnaté.
  •     Spodní ohřev: Je ideální pro jídla, která se vaří ve vodní lázni nebo je potřeba je opékat zespodu.

Automatické programy trouby

Vaření s vestavnou troubou bude vždy dokonalé. Elektronicky řízené automatické programy umožňují pohodlnou automatickou přípravu množství pokrmu. Ať se chystáte péct koláče nebo dusit drůbež, není potřeba volit si teplotu či dobu vaření. Stupeň přípravy, např. pro maso, lze nastavit individuálně.

Příjemně chladná čelní stěna a okolní nábytek

Trouby Miele jsou kompletně ochlazovány. Díky tomu zůstanou ovládací části a rukojeti, jakož i okolní nábytek, relativně studené. Vícenásobná konstrukce skla efektivně izoluje dvířka trouby a stará se o nízkou teplotu na vnější straně dvířek, a tím i o bezpečnost a ochranu před popáleninami.

Automatické vypnutí pro maximální bezpečnost

Konečkem prstu můžete přístroj zablokovat, ten je tak chráněn před nechtěným zapnutím, např. dětmi. I když se překročí maximální doba provozu, vypne se trouba Miele automaticky. Pokud byste někdy zapomněli přístroj vypnout, o bezpečnost je přesto postaráno.

Plnovýsuvné pojezdy FlexiClip

Díky plnovýsuvu FlexiClip lze plechy a rošty na pečení a pekáče Gourmet zcela vytáhnout z topného prostoru a bezpečně je zajistit v každé pozici. Tak můžete pohodlně podlít pečené maso nebo otočit připravované pokrmy bez rizika, že se popálíte na horkém topném prostoru. Flexibilně použitelné v každé úrovni.

Jemné pohyby dveří

SoftOpen a SoftClose dvířka smart trouby jistě upoutají pozornost uživatele. Tlumicí mechanismus dvířka lehce a ladně zavírá a otevírá je až do 90°. To vám umožní maximálně volný a pohodlný přístup k pokrmům, které jsou v topném prostoru.

Přenechejte časový management vaší troubě

Trouba Miele nabízí různorodé časové funkce. Můžete tak naprogramovat čas začátku a čas ukončení, nebo prostě dobu trvání procesu pečení. Vaše jídla budou perfektně připravena přesně v požadovaném čase. Po uplynutí naprogramovaného času přípravy se proces automaticky ukončí. Kromě toho se v případě výpadku elektrického proudu nastavený čas uloží až na přibližně 150 hodin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 76 L
Gril Ano
Typ čištění Pyrolýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele H 7260 BP EDST

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno