Miele H 7260 BP EDST

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 3 899,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Miele H 7260 BP EDST v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A +. K dispozici jsou provozní způsoby: rozmrazování, automatické programy, automatické pečení, gril, horký vzduch plus, intenzivní pečení, horrný / dolní ohřev, dolní ohřev, gril s cirkulací. Ovládání vestavné trouby usnadní jednoduchý ovládací panel umožní přesné nastavení všech funkcí a textový displej bude informovat o všem potřebném. Dvířka trouby jsou vybaveny jemným zavíráním SoftClose. Čištění trouby je pomocí pyrolýzy. Vnitřní objem trouby Miele H 7260 BP EDST má 74 l a poskytuje maximální prostor a flexibilitu na 5 úrovních. Teleskopický plnovýsuv FlexiClip usnadní manipulaci s plechy. Dodávané příslušenství: Plech na pečení s úpravou PerfectClean, univerzální plech s úpravou PerfectClean, pečící rošt s úpravou PyroFit, plnovýsuv FlexiClip - příslušenství PyroFit (pár), vyjímatelná záchytná mřížka s úpravou PyroFit (pár). Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Vestavná trouba

Vestavná trouba Miele H 7260 BP EDSTv nerezovém provedení připraví ty nejchutnější pokrmy velmi jednoduše díky množství funkcí a provozních způsobů. Ovládaná senzorovým ovládáním DirectSenzor s velkým textovým displejem. Čištění trouby je také velmi snadné pomocí pyrolýzy. Displej umožňuje nastavit různé jazyky. Díky tomu bude obsluha spotřebiče srozumitelná a intuitivní. Multilingual je k dispozici pro spotřebiče od ovládání tybu DirectSensor S. Přístroje Miele z ušlechtilé oceli mají mimořádně kvalitní povrchovou úpravu CleanSteel. Díky tomu se povrch velmi snadno udržuje. Otisky prstů jsou na povrchu s úpravou CleanSteel téměř neviditelné. Průhledná dvířka umožňují v kombinaci s jedinečným, inovativním LED osvětlením ohřevného prostoru nejlepší dohled nad vašimi připravovanými potravinami.

Provozní způsoby

 •     Rozmrazování: šetrně rozmrauje jídla studneým vzduchem při ideálních podmínkách.
 •     Horký vzduch Eco: je energeticky úsporný, maso bude šťavnaté a nákypy se vždy dokonale vydaří.
 •     Horký vzduch plus: je ideální pro šetrné pečení moučníků a masa až na 2 úrovních.
 •     Horní a dolní ohřev: ověřená klasika perfektrne připraví všechny tradiční recepty moučníků i masa.
 •     Gril s cirkulací vzduchu: připraví zvenku křupavé a uvnitř šťavnaté kuře, kachnu, pečené kolínka, masové rolády či jiné masové pokrmy.
 •     Automatické pečení: zajistí aby maso bylo šťavnaté, opečené na vysoké úrovni, jiné pečení při zvolené teplotě.
 •     Velký gril: nabízí rozličné grilování od steaků po klobásky a špízy.
 •     Intenzivní pečení - zajistí křupavý spodek, pizza nebo koláče budou ze spodu křupavé a svrchu šťavnaté.
 •     Spodní ohřev - je ideální pro jídla, které se vaří ve vodní lázni nebo jejich je třeba opékat zdola.

Automatické programy trouby

Vaření s vestavěnou troubou bude vždy dokonalé. Elektronicky řízené automatické programy umožňují pohodlnou automatickou přípravu množství pokrmu. Zdá se chystáte pečte koláče nebo dusit drůbež - není potřeba ani volit si teplotu, či dobu vaření. Stupeň přípravy např. pro maso lze nastavit individuálně.

Příjemně chladná čelní stěna a Okolní nábytek

Trouby Miele jsou kompletně ochlazování. Díky tomu zůstanou ovládací část a rukojeti, jakož i Okolní nábytek relativně studené. Vícenásobnými konstrukce skla efektivně izoluje dvířka trouby a stará se o nízkou teplotu na vnější straně dvířek, a tým io bezpečnost a ochranu před popáleninami.

Automatické vypnutí pro maximální bezpečnost

Konečkem prstu Můžete přístroj zablokovat - a je tak chráněn před nechtěným zapnutím, např. dětmi. I když se překročí maximální doba provozu, vypne se trouba Miele automaticky. Pokud byste někdy zapomněli přístroj vypnout, o bezpečnost je přesto postaráno.

Plnovýsuvné pojezdy FlexiClip

Díky plnovýsuvu - FlexiClip lze plechy na pečení, rošty na pečení a pekáče Gourmet zcela vytáhnout z topného prostoru a bezpečně je zajistit v každé pozici. Tak můžete pohodlně podlít pečené maso nebo otočit připravované pokrmy bez rizika, že se popálíte na horkém topném prostoru. Flexibilně použitelné v každé úrovni.

Jemné pohyby dveří

SoftOpen a SoftClose dvířka smart trouby jistě upoutají pozornost uživatele. Tlumící mechanismus dvířka lehce a ladně zavírá a otevírá až do 90 °. To vám umožní maximálně volný a pohodlný přístup k pokrmům, které jsou v topném prostoru.

Přenechejte časový management vaší troubě

Trouba Miele nabízí rozličné časové funkce. Můžete tak naprogramovat čas začátku a čas ukončení nebo prostě dobu trvání procesu pečení. Vaše jídla budou perfektně připraveny přesně v požadovaném čase. Po uplynutí naprogramovaného času přípravy se proces automaticky ukončí. Kromě toho se v případě výpadku elektrického proudu nastavený čas uloží až na přibližně 150 hodin.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 76 L
 • Gril Ano
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,6 cm
Hloubka: 56,9 cm
Hmotnost: 47 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,7 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 76 L
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? Automatické programy: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85166080

Všechny parametry

Recenze Miele H 7260 BP EDST

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele H 7260 BP EDST