Miele H7240BM ED

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 4 499,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba s mikrovlnami Miele H7240BM ED v černé barvě má senzorový displej. Nabízí množství funkcí včetně automatických programů, které pomohou dosáhnout dokonalé výsledky při přípravě pokrmů. Přesná regulace teploty se pohybuje v rozsahu 30 - 250 ° C. Vnitřní nerezový prostor vestavné trouby s mikrovlnami Miele H7240BM ED nabízí 43 l objem se 3 úrovněmi pečení a Led reflektorem. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Miele H7240BM ED

Pro přípravu velkých jídel nepotřebujete velkou kuchyni. Vestavná trouba Miele H7240BM ED umožňuje vařit pomocí mikrovlnné trouby nebo tradiční trouby.
Díky kombinovanému režimu získáte vynikající výsledky v kratším čase. Různé režimy, které jsou k dispozici, vyhovují všem vašim potřebám - ať už potřebujete ohřát, vařit nebo tát. Dokonce na displeji si můžete nastavit i různé jazyky. Vnitřní nerezový prostor vestavné trouby s mikrovlnami Miele H7240BM ED nabízí 43 l objem se 3 úrovněmi pečení a Led reflektorem.

Maximální výkon

Díky funkci Quick-Start lze dosáhnout maximálního mikrovlnný výkon pouhým dotykem. Nápoje a jídla můžete rychle ohřát, aniž byste museli vybírat teplotu. Trvání můžete také naplánovat podle svých osobních potřeb, například na zahřátí šálky čaje ve večerních hodinách nebo na dětskou výživu.

Jemný pohyb dveří

Díky zdokonalenému mechanismu s tlumičem se dveře otevírají a zavírají jemnou jemností. Pohyb dosahuje až 90 ° - na pečení nebo vyjímání nádobí z varného prostoru s maximálním pohodlím a maximální volností.

Trouba, která ví, jak zvládnout čas

Jak si odpočinout a najít vše připraveno v pravý čas? Jednoduše nastavte počáteční čas, čas ukončení nebo dobu vaření. Po uplynutí nastaveného času se trouba automaticky vypne. I integrovaný časovač je vynikající pomůckou a v případě výpadku energie zůstane nastavená doba platnosti uložena asi 150 hodin.

Automatické programy

Vždy dokonalý výsledek díky elektronicky regulovaným programem můžete připravit mnoho jídel automaticky. Na pečení koláče nebo na vaření drůbeže nebudete muset nastavovat ani druh režimu, ani teplotu ani trvání. Úroveň vaření můžete přizpůsobit vašim potřebám, například maso, a díky kombinované funkci mikrovlnné trouby budou vaše jídla připravená ještě rychleji.

Ošetření pro dokonalé nerezové povrchy

Ocelové spotřebiče Miele jsou obohaceny drahým povrchem CleanSteel. Zapomeňte na speciální čisticí prostředky na čištění tohoto povrchu; a otisky prstů? Díky CleanSteel bude prakticky nemožné si je všimnout.

Síťová zařízení s Miele@home

Více svobody, bezpečnosti a pohodlí to vše nabízí Miele H7240BM ED. Připojením svých spotřebičů k síti můžete optimalizovat časy a dosáhnout úrovně bezpečnosti a pohodlí. Troubu můžete ohřát, když jste stále mimo, nebo si vyberete recept z mobilní aplikace Miele@home a jednoduchým způsobem komunikujte. Miele vám nabízí speciálně navržené funkce a ovládání pomocí smartphonu - takže budete vždy o krok vpřed v digitálním pohodlí.

Perfektní popcorn s twistem

Pro dokonalý film si nemůžete nechat ujít popcorn. Díky našemu automatickému programu vše, co musíte udělat, je stisknout tlačítko, abyste si mohli pochutnat na vynikajícím popkornu doma. Čas a výkon jsou regulovány pro 100 g balení. Pokud máte raději křupavé, tak pak jednoduše upravte čas podle svého vkusu i toto vše umožňuje trouba Miele.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celk.vn.kapacita trouby 43 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 1000 W
  • Horkovzdušná funkce Ano

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 45,6 cm
Hloubka: 56,3 cm
Hmotnost: 45 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Skleněná miska

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano

Konektivita

Délka kabelu: 2 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 43 L
Celkový výkon trouby: 1000 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Specifické vlastnosti

? Automatické programy: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85166080

Všechny parametry

Recenze Miele H7240BM ED

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele H7240BM ED