Miele H2860 BP OBSW

Vestavná trouba Miele H2860 BP OBSW v moderním černém provedení, s časovačem a varným prostorem o objemu 76 litrů vás nadchne. Je zařazena do energetické třídy A+. K dispozici je 7segmentový displej se zápustným voličem pro snadné ovládání. Přístroj můžete přizpůsobit vašim individuálním požadavkům, přizpůsobíte si například jazyk, hlasitost tlačítek, jas displeje a mnoho jiného. Vybrat si můžete z několika programů pečení, přesně podle toho, co právě potřebujete. Čistotu trouby zajistí pyrolytické čistění. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Nastavení podle vašich představ

U vestavné troubě Miele H2860 BP OBSW můžete parametry nastavené z výroby individuálně změnit, například jazyk, signální tóny, jas displeje a mnoho jiného. Přizpůsobení individuálním zvyklostem je také kdykoliv možné.

Přenechejte časový management vaší troubě

Trouba Miele nabízí rozličné časové funkce. Můžete tak naprogramovat čas začátku a čas ukončení nebo prostě dobu trvání procesu pečení. Vaše jídla budou perfektně hotová přesně v požadovaný čas. Po uplynutí naprogramovaného času přípravy se proces automaticky ukončí. Kromě toho se v případě výpadku elektrického proudu nastavený čas uloží až na přibližně 150 hodin.

Plnovýsuvné pojezdy FlexiClip

Díky plnovýsuvu - FlexiClip lze plechy na pečení, rošty na pečení a pekáče Gourmet zcela vytáhnout z topného prostoru a bezpečně je zajistit v každé pozici. Tak můžete pohodlně podlít pečené maso nebo otočit připravované pokrmy bez rizika, že se popálíte. Flexibilně použitelné v každé úrovni.

Příjemně chladná čelní stěna a okolní nábytek

Trouby Miele jsou kompletně ochlazovány. Díky tomu zůstanou ovládací část a rukojeti, jakož i okolní nábytek relativně studené. Vícenásobná konstrukce skla efektivně izoluje dvířka trouby a stará se o nízkou teplotu na vnější straně dvířek, a tím i o bezpečnost a ochranu před popálením.

SoftOpen a SoftClose

Rafinovaně a elegantně: dvířka se otevírají a zavírají lehkým pohybem, a to až do úhlu 90 stupňů. Toto otevírání vám zajistí komfort a maximální přístup.

Dopřejte si minimální náročnost

Pyrolýza je automatické samočištění znečištěného ohřevného prostoru při vysokých teplotách. Zdlouhavé čištění nebo agresivní prostředky pro čištění jsou díky této funkci minulostí. V průběhu pyrolytického samočištění dochází k rozpadu všech zbytků pokrmu na prach a k jejich uvolnění z povrchu topného prostoru. 

Automatické vypnutí pro maximální bezpečnost

Konečkem prstu můžete přístroj zablokovat, který je tak chráněn před nechtěným zapnutím, např. dětmi. V případě, že se překročí maximální doba provozu, trouba se automaticky vypne. O bezpečnost je tak u této trouby postaráno.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 76 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 3500 W
  • Typ čištění Pyrolýzou
  • Horkovzdušná funkce Ano

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,6 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 43 Kg

Obsah balení

Obsah balení: FlexiClip

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou

Konektivita

Délka kabelu: 1,7 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 76 L
Celkový výkon trouby: 3500 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85166080

Všechny parametry

Recenze Miele H2860 BP OBSW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele H2860 BP OBSW