Miele H2860 BP EDST

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 329,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Miele H2860 BP EDST v moderním černém provedení, s časovačem a varným prostorem - 76 litrů. Je zařazena do energetické třídy A +. K dispozici je 7-místný displej s ovládáním zápustným ovladačem. Přístroj můžete přizpůsobit vašim individuálním požadavkům jako například jazyk, hlasitost tlačítek, jas displeje a mnoho jiného. Vybrat si můžete z několika programů pečení, přesně podle toho, co právě potřebujete. Čištění trouby je velmi snadné pomocí pyrolýzního samočištění. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Miele H2860 BP OBSW

Miele H2860 BP OBSW

Vestavná trouba Miele H2860 BP OBSW v moderním černém provedení, s časovačem a varným prostorem - 76 litrů. Je zařazena do energetické třídy A +. K dispozici je 7-místný displej s ovládáním zápustným…

  • Třída energ.účinnosti: A +
  • Celk.vn.kapacita trouby: 76 L
  • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Nastavení podle vašich představ

Při vestavné troubě Miele H2860 BP EDST můžete parametry nastavené z výroby individuálně změnit, například jazyk, signální tóny, jas displeje a mnoho jiného. Přizpůsobení individuálním zvyklostem je také kdykoliv možné.

Přenechejte časový management vaší troubě

Trouba Miele nabízí rozličné časové funkce. Můžete tak naprogramovat čas začátku a čas ukončení nebo prostě dobu trvání procesu pečení. Vaše jídla budou perfektně připraveny přesně v požadovaném čase. Po uplynutí naprogramovaného času přípravy se proces automaticky ukončí. Kromě toho se v případě výpadku elektrického proudu nastavený čas uloží až na přibližně 150 hodin.

Plnovýsuvné pojezdy FlexiClip

Díky plnovýsuv - FlexiClip lze plechy na pečení, rošty na pečení a pekáče Gourmet zcela vytáhnout z topného prostoru a bezpečně je zajistit v každé pozici. Tak můžete pohodlně podlít pečené maso nebo otočit připravované pokrmy bez rizika, že se popálíte na horkém topném prostoru. Flexibilně použitelné v každé úrovni.

Příjemně chladná čelní stěna a okolní nábytek

Trouby Miele jsou kompletně ochlazovány. Díky tomu zůstanou ovládací část a rukojeti, jakož i okolní nábytek relativně studené. Vícenásobná konstrukce skla efektivně izoluje dvířka trouby a stará se o nízkou teplotu na vnější straně dvířek, a tím io bezpečnost a ochranu před popáleninami.

SoftOpen a SoftClose

Důmyslný tlumící mechanismus zavírá a otevírá dveře působivým způsobem. A to až do 90 ° - takže můžete obzvlášť pohodlně a maximálně volný přístup k jídlu v troubě.

Dopřejte si minimální náročnost

Pyrolýza je automatické samočištění znečištěného ohřevného prostoru při vysokých teplotách. Zdlouhavé čištění nebo agresivní prostředky pro čištění jsou díky tomu minulostí. V průběhu pyrolytického samočištění dochází k rozpadu všech zbytků pokrmu na prach a k jejich uvolnění z povrchu topného prostoru. Pro spotřebu energie platí: tak mnoho, jak je potřeba, tak málo, jak je to jen možné.

Automatické vypnutí pro maximální bezpečnost

Konečkem prstu můžete přístroj zablokovat - a je tak chráněn před nechtěným zapnutím, např. dětmi. I když se překročí maximální doba provozu, vypne se trouba Miele automaticky. Pokud byste někdy zapomněli přístroj vypnout, o bezpečnost je přesto postaráno.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 76 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 3500 W
  • Typ čištění Pyrolýzou
  • Horkovzdušná funkce Ano

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,6 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 43 Kg

Obsah balení

Obsah balení: FlexiClip

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou

Konektivita

Délka kabelu: 1,7 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 76 L
Celkový výkon trouby: 3500 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? Klimatické pečení: Ne
? Bezdrátový pokrmový teploměr: Ne
? FoodView: Ne
? DirectWater: Ne
? Automatické programy: Ne

Ostatní

Kód produktu: 85166080

Všechny parametry

Recenze Miele H2860 BP EDST

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele H2860 BP EDST