Miele H2267- 1B EDST


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 76 l, Počet funkcí: 8, Teleskopický výsuv: Víceúrovňový, Gril, Výška: 58,1 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 54,6 cm. Více info


Cena 17 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 180 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Miele H2267- 1B EDST v moderním nerezovém provedení, s časovačem a varným prostorem - 76 litrů. Je zařazena do energetické třídy A +. K dispozici je 7-místný displej s ovládáním zápustným ovladačem. Přístroj můžete přizpůsobit vašim individuálním požadavkům jako například jazyk, hlasitost tlačítek, jas displeje a mnoho jiného. Vybrat si můžete z několika programů pečení, přesně podle toho, co právě potřebujete. Rozsah nastavitelných teplot je 50-250 ° C. Údržba spotřebiče je komfortní díky katalytické zadní stěny. Navíc je trouba je vybavena ergonomickými a plně Zasunovacími pojezdy FlexiClip.

Nastavení podle vašich představ

Při vestavné troubě Miele H2267- 1B EDST můžete parametry nastavené z výroby individuálně změnit, například jazyk, signální tóny, jas displeje a mnoho jiného. Přizpůsobení individuálním zvyklostem je také kdykoliv možné.

Přenechejte časový management vaší troubě

Trouba Miele nabízí rozličné časové funkce. Můžete tak naprogramovat čas začátku a čas ukončení nebo prostě dobu trvání procesu pečení. Vaše jídla budou perfektně připraveny přesně v požadovaném čase. Po uplynutí naprogramovaného času přípravy se proces automaticky ukončí. Kromě toho se v případě výpadku elektrického proudu nastavený čas uloží až na přibližně 150 hodin.

Povrchová úprava CleanSteel

Přístroje Miele z ušlechtilé oceli mají mimořádně kvalitní povrchovou úpravu CleanSteel. Díky tomu se povrch velmi snadno udržuje. Otisky prstů jsou na povrchu s úpravou CleanSteel téměř neviditelné.

Plnovýsuvné pojezdy FlexiClip

Díky plnovýsuvu - FlexiClip lze plechy na pečení, rošty na pečení a pekáče Gourmet zcela vytáhnout z topného prostoru a bezpečně je zajistit v každé pozici. Tak můžete pohodlně podlít pečené maso nebo otočit připravované pokrmy bez rizika, že se popálíte na horkém topném prostoru. Flexibilně použitelné v každé úrovni.

Jedinečný antiadhezní efekt pro snadné čištění

Čištění hravě a jednoduše: Množství součástí trouby Miele H2267- 1B EDST jako např. ohřevný prostor, plechy na pečení a rošty na pečení a smažení mají patentovanou povrchovou úpravu s jedinečnými antiadhézními vlastnostmi. Odolné nečistoty se dají bez námahy odstranit mycím roztokem a houbou.

Příjemně chladná čelní stěna a okolní nábytek

Trouby Miele jsou kompletně ochlazovány. Díky tomu zůstanou ovládací část a rukojeti, jakož i okolní nábytek relativně studené. Vícenásobná konstrukce skla efektivně izoluje dvířka trouby a stará se o nízkou teplotu na vnější straně dvířek, a tím i o bezpečnost a ochranu před popáleninami.

Automatické vypnutí pro maximální bezpečnost

Konečkem prstu můžete přístroj zablokovat - a je tak chráněn před nechtěným zapnutím, např. dětmi. I když se překročí maximální doba provozu, vypne se trouba Miele automaticky. Pokud byste někdy zapomněli přístroj vypnout, o bezpečnost je přesto postaráno.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 76 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 8

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele H2267- 1B EDST

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi