Miele H 2267 B

Vestavná trouba Miele H2267 B v moderním nerezovém provedení, s časovačem a XL varným prostorem - 76 litrů. Je zařazena do energetické třídy A +. K dispozici je 7-místný displej s ovládáním zápustným ovladačem. Rozsah nastavitelných teplot je 50-250 ° C. Přístroj můžete přizpůsobit vašim individuálním požadavkům jako například jazyk, hlasitost tlačítek, jas displeje a mnoho jiného. Vybrat si můžete z několika programů pečení, přesně podle toho, co právě potřebujete. Ohřevný zadní prostor trouby je vybaven patentovaným systémem povrchové úpravy PerfectClean, taky pečící plechy a rošty na pečení mají tuto patentovanou povrchovou úpravu s jedinečnými vlastnostmi nepřilnavosti. Navíc je trouba je vybavena ergonomickými a plně Zasunovací pojezdy FlexiClip. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Nastavení podle vašich představ

Při vestavné troubě Miele H 2267 B můžete parametry nastavené z výroby individuálně změnit, například jazyk, signální tóny, jas displeje a mnoho jiného. Přizpůsobení individuálním zvyklostem je také kdykoliv možné.

Přenechejte časový management vaší troubě

Trouba Miele nabízí rozličné časové funkce. Můžete tak naprogramovat čas začátku a čas ukončení nebo prostě dobu trvání procesu pečení. Vaše jídla budou perfektně připraveny přesně v požadovaném čase. Po uplynutí naprogramovaného času přípravy se proces automaticky ukončí. Kromě toho se v případě výpadku elektrického proudu nastavený čas uloží až na přibližně 200 hodin.

Povrchová úprava CleanSteel

Přístroje Miele z ušlechtilé oceli mají mimořádně kvalitní povrchovou úpravu CleanSteel. Díky tomu se povrch velmi snadno udržuje. Otisky prstů jsou na povrchu s úpravou CleanSteel téměř neviditelné.

Plnovýsuvné pojezdy FlexiClip

Díky plnovýsuv - FlexiClip lze plechy na pečení, rošty na pečení a pekáče Gourmet zcela vytáhnout z topného prostoru a bezpečně je zajistit v každé pozici. Tak můžete pohodlně podlít pečené maso nebo otočit připravované pokrmy bez rizika, že se popálíte na horkém topném prostoru. Flexibilně použitelné v každé úrovni.

Samočisticí katalytický povrch

Trouba Miele s úpravou PerfectClean je navíc vybavena katalytickým systémem čištění těžko dostupné zadní stěny topného prostoru. Zbytky tuku jsou průběžně odstraňovány již v průběhu pečení. Náročnost čištění zadní stěny je tak výrazně nižší. Pečicí plechy a rošty na pečení mají také tuto patentovanou povrchovou úpravu s jedinečnými vlastnostmi nepřilnavosti. Odolné znečištění se dají bez námahy odstranit mycím roztokem a měkkou houbou.

Rychlé vyčištění po dokončení vaření

Vnitřní plocha dveří trouby Miele je absolutně rovná - bez hran a rohů. Díky tomu se dvířka dají mimořádně snadno vyčistit a následně se mohou použít jako odkládací plocha.

Příjemně chladná čelní stěna a okolní nábytek

Vícenásobná konstrukce skla efektivně izoluje dvířka trouby a stará se o nízkou teplotu na vnější straně dvířek (50 ° C v normálním provozu, 70 ° C v pyrolytické provozu). Pro vysokou míru bezpečnosti a ochranu před popáleninami.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 76 L
  • Gril Ano
  • Typ čištění Katalýzou
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 8

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 55,4 cm
Výška: 57,9 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnosť: 39 Kg

Obsah balení

Obsah balení: FlexiClip

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Katalýzou
Počet funkcí: 8

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 76 L
Horkovzdušná funkce: Ano

Konektivita

Síťový kabel: se zástrčkou

Ostatní

Kód produktu: 85166080

Všechny parametry

Recenze Miele H 2267 B

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele H 2267 B