Miele G5481 SCVi ED

Vestavná myčka nádobí, Energetická třída F, Kapacita 9 sad nádobí, Spotřeba energie: 78 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 45 dB, Spotřeba vody 8 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem: Ne, Počet programů: 5, AquaStop funkce: Ano, Automatické otevírání dveří: Ne, Výška: 80,5 cm, Šířka: 44,8 cm, Hloubka: 57 cm. Více info


Cena 32 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 330 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plně integrovaná myčka nádobí Miele G5481 SCVi ED s příborovou zásuvkou. Kapacita na mytí dosahuje 9 jídelních souprav. Košové vybavení umožňuje komfortní a jednoduché nastavování a flexibilní možnosti umístění nádobí. Dvířka myčky mají adaptér na zavírání dvířek ComfortClose. Myčka disponuje s ukazatelem zbytkového času a předvolbou odloženého startu až 24 hodin. Ovládací panel nabízí tlačítka a 3místný 7segmentový displej. Maximální hlučnost při mytí dosahuje 45 dB. Plně integrovanou myčku Miele G5481 SCVi ED je možné připojit i na přípojku teplé vody.

Myčka s příborovou zásuvkou

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt, tak určitě plně integrovaná myčka nádobí Miele G5481 SCVi ED. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 9 jídelních souprav. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná do menších rodin. Bez problémů a maximálně efektivně umyje nádobí, a to se 100 % výsledky. Myčka disponuje s ukazatelem zbytkového času a předvolbou startu až 24 hodin.

Příborová zásuvka

Zásuvka na příbory nabízí řadu výhod. Všechny příbory jsou uloženy samostatně a nemohou se poškrábat. Nečistoty se odstraní bez zbytku a příbor se perfektně vysuší. Kromě toho se dá pohodlně a hygienicky vybrat.

Výškově nastavitelný horní koš

U všech myček nádobí Miele lze horní koš snadno výškově nastavit, i do šikmé polohy. Možných je celkem 9 poloh. Díky tomu můžete vnitřní prostor myčky vždy optimálně využít.

Předvolba startu

S časovou předvolbou lze spuštění programu na přání naprogramovat až 24 hodin předem. Díky tomu se může myčka nádobí zapnout tehdy, když si to přejete, a můžete tak využít příznivé sazby za elektrický proud (noční proud).

Mytí s čerstvou vodou 

Plně integrovaná myčka nádobí Miele myje výlučně s čerstvou vodou a v programu Automatika se spotřebou vody už od 6,5 litru. Je to výrazně méně než jedno naplněné umyvadlo. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85 %. I spotřeba elektrické energie klesla na nejlepší hodnoty. V programu ECO dosahuje myčka nádobí Miele hodnotu spotřeby pouze 0,83 kWh.

Poloviční náplň

Vaše myčka při téměř všech programech automaticky zjišťuje množství nádobí v mycím prostoru a přizpůsobuje mu spotřebu vody. Díky automatické detekci naplnění už nemusíte čekat, dokud bude myčka plně naplněná.

Bezpečnost

Na ochranu před poškozením vodou jsou všechny myčky nádobí Miele vybaveny systémem Waterproof. Pokud se však tento systém pokazí a vzniknou věcné škody, jste proti nim pojištění - a to na 20 let. V rámci odpovědnosti za ochranu před vodou převezmeme náklady za vzniklé škody. Předpokladem je odborná instalace.

Přípojka teplé vody

Myčka Miele se dá připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 65 °C. Díky tomu můžete snížit spotřebu elektrického proudu až o 50 % a zkrátit čas potřebný k umytí až o 10 %. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky až na hodnotu 0,45 kWh.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 45 db
Počet programů 5
Počet souprav nádobí 9
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele G5481 SCVi ED

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno