Miele G5430 SC BW

Myčka nádobí, Energetická třída F, Kapacita 9 sad nádobí, Spotřeba energie: 78 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 45 dB, Spotřeba vody 8 na mycí cyklus, Počet programů: 5, Automatické otevírání dveří: Ne, Výška: 8,45 cm, Šířka: 44,8 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 31 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 320 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Myčka Miele G5430 SC BW v bílém provedení s příborovou zásuvkou. Její kapacita mytí je pro 9 jídelních souprav. Košové vybavení umožňuje komfortní a jednoduché nastavování a flexibilní možnosti umístění nádobí. Dvířka myčky mají adaptér na zavírání dvířek ComfortClose. Disponuje ukazatelem zbytkového času a předvolbou startu až 24 hodin. Ovládací panel nabízí tlačítka a 3místny 7segmentový displej. Maximální hlučnost při mytí dosahuje 45 dB. Myčku Miele G5430 SC BW můžete připojit i na přípojku teplé vody.

Myčka s příborovou zásuvkou

Hledáte-li myčku, která dokáže kvalitně umýt, určitě je pro vás ta pravá Miele G5430 SC BW. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 9 jídelních souprav. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná do menších rodin. Bez problémů a maximálně efektivně umyje nádobí a to se 100% výsledky. Myčka disponuje ukazatelem zbytkového času a předvolbou startu až 24 hodin.

Příborová zásuvka

Zásuvka na příbory nabízí řadu výhod. Všechny díly příboru jsou uloženy samostatně a nemohou se poškrábat. Nečistoty se odstraní bez zbytku a příbor se perfektně vysuší. Kromě toho se dá pohodlně a hygienicky vybrat.

Výškově nastavitelný horní koš

U všech myček nádobí Miele lze horní koš snadno výškově nastavit - i do šikmé polohy. Možných je celkem 9 poloh. Díky tomu můžete vnitřní prostor myčky vždy optimálně využít.

Předvolba startu

S časovou předvolbou lze spuštění programu na přání naprogramovat až 24 hodin předem. Díky tomu se může myčka nádobí zapnout tehdy, když si to přejete a můžete tak využít příznivé sazby za elektrický proud (noční proud).

Mytí s čerstvou vodou 

Myčka nádobí Miele myje výlučně s čerstvou vodou a v programu Automatika se spotřebou vody už od 6,5 litru. Je to výrazně méně než jedno naplněné umyvadlo. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85 %. I spotřeba elektrické energie klesla na nejlepší hodnoty. V programu ECO dosahuje myčka nádobí Miele hodnotu spotřeby pouze 0,83 kWh.

Poloviční náplň

Vaše myčka při téměř všech programech automaticky zjišťuje množství nádobí v mycím prostoru a přizpůsobuje mu spotřebu vody. Díky automatické detekci naplnění už nemusíte čekat, dokud bude myčka plně naložená.

Bezpečnost

Na ochranu před poškozením vodou jsou všechny myčky nádobí Miele vybaveny systémem Waterproof. Pokud se však tento systém pokazí a vzniknou věcné škody, jste proti nim pojištění - a to na 20 let. V rámci odpovědnosti za ochranu před vodou převezmeme náklady za vzniklé škody. Předpokladem je odborná instalace.

Přípojka teplé vody

Myčka Miele se dá připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 65 °C. Díky tomu můžete snížit spotřebu elektrického proudu až o 50 % a zkrátit čas potřebný k umytí až o 10 %. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky až na hodnotu 0,45 kWh.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 45 db
Počet programů 5
Počet souprav nádobí 9
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele G5430 SC BW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno