Miele G5215 SCi XXL ED

Vestavná myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 74 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 45 dB, Spotřeba vody 8,9 na mycí cyklus, Počet programů: 5, Automatické otevírání dveří: Ano, Výška: 84,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 57 cm. Více info


Cena 37 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 380 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Miele G5215 SCi XXL ED s výškou 85 cm a 3D MultiFlex příborovou zásuvkou pro maximální komfort. Kapacita pro mytí dosahuje 14 jídelních souprav. QuickPowerWash umožňuje umýt nádobí za méně než hodinu a s programem EcoPower je spotřeba vody redukována na 8,9 litrů. Košové vybavení umožňuje komfortní a jednoduché nastavování a flexibilní možnosti umístění nádobí. V mycích koších jsou držáky na sklenice a nástavec na šálky FlexCare. Maximální hlučnost při mytí dosahuje 45 dB. Ovládací panel nabízí tlačítka a třímístný sedmisegmentový displej. Vestavnou myčku nádobí Miele G5215 SCi XXL ED je možné připojit i na přípojku teplé vody.

Myčka XXL s QuickPowerWash

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, bude velkoprostorová vestavná myčka nádobí s výškou 85 cm Miele G5215 SCi XXL ED bude skvělou volbou. Svým velkým prostorem nabídne ještě více místa v horním koši na objemnější nádobí nebo na vysoké sklenice. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 14 jídelních souprav. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivní umyje i velké množství nádobí.

Vestavná myčka s 3D příborovou zásuvkou pro dokonalý komfort

Díky inteligentní 3D MultiFlex příborové zásuvce, kterou lze nastavit na šířku, hloubku i výšku, je možné přizpůsobit vnitřní prostor každé situaci podle naplnění myčky. Takto můžete umýt a jednoduše umístit i rozměrnější části nádobí, jako např. šlehače nebo naběračky a šetrně je umýt.

Košové vybavení FlexLine

Inteligentní košové vybavení FlexLine nabízí uspořádání různých druhů nádobí. Jakékoliv nádobí je možné vhodně umístit díky flexibilním možnostem. Nápadná rukověť postará o bezpečnou manipulaci s koši. Šálky je možné bezpečně umístit v držáku na šálky FlexCare. Misky se dají pohodlně uložit do dvoudílného sklápěcího hřebenového držáku. Sklenice na víno se vkládají do měkké ochranné silikonové podložky.

Technologie EcoPower

V programu ECO je spotřeba vody zredukována na 8,9 litru. Proto se i při nahřívání spotřebuje méně energie, čímž vám myčka zajistí i finanční úsporu. O úsporu vody se stará i inteligentní přívodní systém s vysoce účinnou filtrací. Dodatečná izolace snižuje tepelné ztráty, a tak i množství energie potřebné k ohřevu vody.

QuickPowerWash

Mycí program QuickPowerWash a jemu přizpůsobené tablety do myčky UltraTabs Multi dosahují nejlepších výsledků mytí a sušení běžně zašpiněného nádobí již za 58 minut, stejně jako s PowerDiskem. Speciálně vyvinuté tablety se rozpustí již za 2-3 minuty. Díky tomu se zahájí proces mytí již během začátku každého cyklu. Výsledek: třída čistícího výkonu A.

Mytí s čerstvou vodou 

Myčka nádobí Miele myje výlučně čerstvou vodou a v programu Automatika dosahuje spotřeby vody 6 litrů, což je výrazně méně než jeden naplněný dřez. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85 %. I spotřeba elektrické energie klesla na nejlepší hodnoty: V programu ECO dosahuje myčka nádobí Miele hodnotu spotřeby pouze 0,83 kWh.

Poloviční náplň

Vaše myčka při téměř všech programech automaticky zjišťuje množství nádobí v mycím prostoru a přizpůsobuje mu spotřebu vody. Díky automatické detekci naplnění už nemusíte čekat, až bude myčka úplně plná.

Bezpečnost

Na ochranu před poškozením vodou jsou všechny myčky nádobí Miele vybaveny systémem Waterproof. Pokud však tento systém selže a vzniknou věcné škody, jste proti nim pojištění - a to na 20 let. V rámci odpovědnosti za ochranu před vodou převezmeme náklady za vzniklé škody. Předpokladem je odborná instalace.

Přípojka teplé vody

Myčka Miele se dá připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 65 °C. Díky tomu můžete snížit spotřebu elektrického proudu až o 50 % a zkrátit čas potřebný k umytí až o 10 %. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky až na hodnotu 0,45 kWh.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 45 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele G5215 SCi XXL ED

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno