Miele G5000 SCi ED/CLST

Vestavná myčka nádobí, Energetická třída E, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 95 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 45 dB, Spotřeba vody 8,9 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem: Ne, Počet programů: 5, AquaStop funkce: Ano, Automatické otevírání dveří: Ne, Výška: 80,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 57 cm. Více info


Cena 29 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 300 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Miele G5000 SCi ED/CLST na jedno naplnění umyje až 14 souprav. QuickPowerWash umožňuje umýt nádobí za méně než hodinu. Nabízí 5 mycích programů, které je možné si zvolit pomocí tlačítkového ovládání s textovým displejem. Košové vybavení umožňuje komfortní a jednoduché nastavení a flexibilní možnosti umístění nádobí. V mycích koších jsou držáky na sklenice a nástavec na šálky FlexCare. Vestavná myčka nádobí Miele G5000 SCi ED/CLST má k dispozici také praktický systém Waterproof.

Myčka s QuickPowerWash

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, bude Miele G5000 SCi ED/CLST skvělou volbou. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 14 jídelních souprav. Díky této kapacitě je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivně umyje i velké množství nádobí. Dále nabízí i řadu užitečných funkcí:

  • QuickPowerWash umyje nádobí za méně než hodinu s dokonalým výsledkem.
  • Technologie EcoPower úspora vody
  • Myje výhradně čistou vodou
  • Dvířka ComfortClose mají mimořádně snadné otevírání a zavírání
  • Waterproof ochrana před poškozením vodou

Košové vybavení FlexLine

Inteligentní košové vybavení FlexLine nabízí uspořádání různých druhů nádobí. Jakékoliv nádobí je možné vhodně umístit díky flexibilním možnostem. Nápadná elegantní rukověť se postará o bezpečnou manipulaci s koši. Šálky je možné bezpečně umístit v držáku FlexCare. Misky lze pohodlně uložit do dvoudílného sklápěcího hřebenového držáku. Sklenice na víno se vkládají do měkké ochranné silikonové podložky.

QuickPowerWash

Mycí program QuickPowerWash a jemu přizpůsobené tablety do myčky UltraTabs Multi dosahují nejlepších výsledků mytí a sušení běžně zašpiněného nádobí již za 58 minut, stejně jako s PowerDiskem. Speciálně vyvinuté tablety se rozpustí již za 2-3 minuty. Díky tomu se zahájí proces mytí již během začátku každého cyklu. Výsledek: třída čistícího výkonu A.

Technologie EcoPower

V programu ECO je spotřeba vody zredukována na 8,9 litru. Proto se i při nahřívání spotřebuje méně energie, čímž vám myčka zajistí i finanční úsporu. O úsporu vody se stará i inteligentní přívodní systém s vysoce účinnou filtrací. Dodatečná izolace snižuje tepelné ztráty, a tak i množství energie potřebné k ohřevu vody.

Mytí čerstvou vodou se spotřebou 6 l

Vestavná myčka nádobí Miele myje výlučně čerstvou vodou a v programu Automatika dosahuje spotřeby vody 6 litrů, což je výrazně méně než jeden naplněný dřez. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85 %. I spotřeba elektrické energie klesla na nejlepší hodnoty: V programu ECO dosahuje myčka nádobí Miele hodnotu spotřeby pouze 0,83 kWh.

Poloviční náplň

Vaše myčka při téměř všech programech automaticky zjišťuje množství nádobí v mycím prostoru a přizpůsobuje mu spotřebu vody. Díky automatické detekci naplnění už nemusíte čekat, až bude myčka úplně plná.

Bezpečnost

Na ochranu před poškozením vodou jsou všechny myčky nádobí Miele vybaveny systémem Waterproof. Pokud však tento systém selže a vzniknou věcné škody, jste proti nim pojištění - a to na 20 let. V rámci odpovědnosti za ochranu před vodou převezmeme náklady za vzniklé škody. Předpokladem je odborná instalace.

Přípojka teplé vody

Myčku Miele je možné připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 65 °C. Díky tomu můžete snížit spotřebu elektrického proudu až o 50 % a zkrátit čas potřebný k umytí až o 10 %. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky až na hodnotu 0,45 kWh.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 45 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele G5000 SCi ED/CLST

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno