Miele G5000 SC BW


Myčka nádobí, Energetická třída E, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 95 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 45 dB, Spotřeba vody 8,9 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem: Ne, Počet programů: 5, AquaStop funkce: Ano, Automatické otevírání dveří: Ne, Výška: 845 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 20 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 210 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Myčka Miele G 7100 SC W v bílém provedení. Na jedno naplnění umyje až 14 souprav. QuickPowerWash umožňuje umýt nádobí za méně než hodinu. Nabízí 5 mycích programů, které je možné si zvolit pomocí tlačítkového ovládání s textovým displejem. Košové vybavení umožňuje komfortní a jednoduché nastavování a flexibilní možnosti umístění nádobí. V mycích koších jsou držáky na sklenice a nástavec na šálky FlexCare. Myčka Miele G5000 SC BW má k dispozici také praktický systém Waterproof. Šířka 60 cm.

Myčka s QuickPowerWash

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, bude Miele G5000 SC BW skvělou volbou. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 14 jídelních souprav. Díky této kapacitě je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivně umyje i velké množství nádobí. Dále nabízí i řadu užitečných funkcí:

  • QuickPowerWash umyje nádobí za méně než hodinu s dokonalým výsledkem
  • Myje výhradně čistou vodou
  • Dvířka ComfortClose mají mimořádně snadné otevírání a zavírání
  • ExtraComfort nabízí flexibilní a bezpečné košové vybavení
  • Waterproof ochrana před poškozením vodou

Košové vybavení FlexLine

Inteligentní košové vybavení FlexLine nabízí uspořádání různých druhů nádobí. Jakékoliv nádobí je možné vhodně umístit díky flexibilitě košů. Elegantní rukověť se postará o bezpečnou manipulaci s koši. Šálky je možné bezpečně umístit v držáku FlexCare. Misky se dají pohodlně uložit do dvoudílného sklápěcího hřebenového držáku. Sklenice na víno se vkládají do měkké ochranné silikonové podložky.

QuickPowerWash

Mycí program QuickPowerWash a jemu přizpůsobené tablety do myčky UltraTabs Multi dosahují nejlepších výsledků mytí a sušení běžně zašpiněného nádobí již za 58 minut, stejně jako s PowerDiskem. Speciálně vyvinuté tablety se rozpustí již za 2-3 minuty. Díky tomu se zahájí proces mytí již během začátku každého cyklu. Výsledek: třída čistícího výkonu A.

Mytí čerstvou vodou se spotřebou 6 l

Myčka nádobí Miele myje výlučně čerstvou vodou a v programu Automatika dosahuje spotřeby vody 6 litrů, což je výrazně méně než jeden naplněný dřez. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85 %. I spotřeba elektrické energie klesla na nejlepší hodnoty: V programu ECO dosahuje myčka nádobí Miele hodnotu spotřeby pouze 0,83 kWh.

Bezpečnost

Na ochranu před poškozením vodou jsou všechny myčky nádobí Miele vybaveny systémem Waterproof. Pokud však tento systém selže a vzniknou věcné škody, jste proti nim pojištění - a to na 20 let. V rámci odpovědnosti za ochranu před vodou převezmeme náklady za vzniklé škody. Předpokladem je odborná instalace.

Přípojka teplé vody

Myčku Miele je možné připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 65 °C. Díky tomu můžete snížit spotřebu elektrického proudu až o 50 % a zkrátit čas potřebný k umytí až o 10 %. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky až na hodnotu 0,45 kWh.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 45 db
Počet programů 5
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele G5000 SC BW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno