Miele G 4932 SCi ED Series 120 vystavený kus s plnou zárukou

Vestavná myčka nádobí Miele G 4932 SCi ED Series 120 s nerezovým předním panelem je vybavena 3D příborovou zásuvkou pro maximální komfort. Je zařazena do energetické třídy A +++. Kapacita pro mytí dosahuje 14 jídelních souprav. Dvířka myčky mají adaptér na zavírání dvířek ComfortClose. Maximální hlučnost při mytí dosahuje 45 dB. Nabízí 5 mycích programů s možností odložení startu až o 24 hodin. K dispozici má i možnost mytí poloviční náplně. Ovládací panel je umístěn vpředu, nabízí tlačítka a 3 místný 7 segmentový displej žluté barvy. Vestavnou myčku Miele G 4932 SCi ED Series 120 je možné připojit i na přípojku teplé vody. Sušení AutoOpen na konci mycího cyklu automaticky pootevře dvířka myčky. Spotřebič využívá také Agenta na detergenty, který přizpůsobuje průběh mytí použitému detergentu. Vnitřní vybavení tvoří mycí koše Comfort a 3D příborová zásuvka. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Vestavná myčka s 3D příborovou zásuvkou pro dokonalý komfort

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, tak určitě vestavná myčka nádobí Miele G 4932 SCi ED Series 120. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 14 jídelních souprav. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivní umyje i velké množství nádobí a to se 100% výsledky. S automatickým rozpoznáním naplnění myčka Miele automaticky zjistí stav naplnění mycího prostoru a patřičně přizpůsobí spotřebu vody a elektrické energie. Díky této automatické funkci nemusíte čekat, až bude myčka zcela plná. Díky inteligentní 3D příborové zásuvce, kterou lze nastavit na šířku, hloubku i výšku, lze přizpůsobit vnitřní prostor každé situaci podle naplnění myčky. Takto můžete umýt a jednoduše umístit i rozměrnější části příboru jako např. šlehače nebo naběračky a šetrně jejich umýt.

Mycí programy

Myčka nabízí 5 mycích programů:

 •     ECO - velmi úsporný program, který šetří vodu i energii. Je ideální pro smíšené nádobí.
 •     Automatika - doporučuje se pro odolné nádobí smíchané s běžnými zbytky potravin.
 •     Intenzivní 75 ° C - jde o maximální účinný program, který hravě umyje hrnce, pánve i ostatní nádobí.
 •     Standard 55 ° C -program je rychlý a efektivní, ideální na běžně znečištěné nádobí.
 •     Jemný -je vhodný pro mytí mírně znečištěného nádobí, které je citlivé na teplotu

k dispozici je i přídavná možnost

 •     Krátký - doplňková možnost, která se bude hodit v případě, že je třeba řídit umýt rychle. Zkracuje čas mytí až o 50%.

Přípojka teplé vody

Myčka Miele se dá připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 60 ° C. Díky tomu můžete snížit spotřebu elektrického proudu až o 50% a zkrátit čas potřebný k umytí až o 10%. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky až na hodnotu 0,45 kWh.

Mytí s čerstvou vodou se spotřebou 6,5 l

Myčka Miele myje výlučně s čerstvou vodou a v programu Automatika se spotřebou vody již od 6,5 litru - je to výrazně méně než jedno naplněné umyvadlo. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85%. I spotřeba elektrické energie klesla na nejlepší hodnoty: V programu ECO dosahuje myčka nádobí Miele hodnotu spotřeby pouze 0,83 kWh.

Sušení AutoOpen

Na konci mycího programu se dvířka myčky automaticky pootevřou. Tak může pronikat k nádobí čistý vzduch a nádobí se tak dokonale usuší. Díky speciálnímu vedení vzduchu je vaše pracovní deska chráněna před vlhkostí.

ComfortClose

Vychutnejte si mimořádně snadné otevírání a zavírání dvířek Miele. Komfortní: dvířka zůstanou stát v jakékoli pozici.

Agent pro nejvyšší účinnost detergentu

Agent na detergenty přizpůsobuje průběh mycího cyklu aktuální použitým čisticím komponentům (čistič, leštidlo, regenerační sůl) a optimálně tak využívá dostupné zdroje. Pro dokonalé výsledky mytí a sušení se doporučuje samostatné dávkování, čisticího prostředku, leštidla a soli.

Košové vybavení Comfort

Rukojeti koše, funkčně nové provedení koše, jakož i množství funkcí v horním koši: Myčka Miele nabízí novou éru košů vybavení. Navíc inteligentní 3D příborová zásuvka se dá nastavit na šířku, hloubku i výšku, díky čemuž se dokonale přizpůsobí každé situaci naplnění myčky. Jednoduše do ní umístěte všechny větší kusy příborů. Horní mycí koš je výškově nastavitelný i do šikmé polohy. Umožňuje celkově nastavení až do 9 poloh, díky čemuž je vnitřní prostor možné optimálně využít. Zóna MultiComort v dolním koši nabízí dokonale rozvržený prostor pro každé nádobí. Je možné v ní mýt velké talíře v 3 řadách, prkénka, či servírovací tácky a mísy. Stejně jednoduše v něm umístíte i pivní sklenice, velké hrnce nebo pekáče. Celý dolní koš je možné přestavět do jedné velké rovné plochy.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 59,8 cm
 • Maximální hlučnost 45 db
 • Počet souprav nádobí 14

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,8 cm
Výška: 80,5 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 44,7 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 45 db

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 5
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 190 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 6,5 L
Třída účinnosti sušení: A

Specifické vlastnosti

? Patentovaná 3D příborová zásuvka: Ano
? Sušení AutoOpen: Ano

Ostatní

Kód produktu: 84221100

Všechny parametry

Recenze Miele G 4932 SCi ED Series 120

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele G 4932 SCi ED Series 120