Miele G4620 SC BW vystavený kus s plnou zárukou

Myčka Miele G4620 SC BW v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+. Její kapacita pro mytí je 9 jídelních souprav. Dvířka myčky mají adaptér na zavírání dvířek ComfortClose. Maximální hlučnost při mytí dosahuje jen 46 dB. Nabízí 6 mycích programů s možností odložení startu až o 24 hodin. K dispozici má i možnost mytí poloviční náplně. Přední ovládací panel nabízí tlačítka a 3místný 7segmentový displej žluté barvy. Myčku Miele G4620 SC BW je možné připojit i na přípojku teplé vody. Vnitřní vybavení tvoří mycí koše a příborová zásuvka. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Miele G 7100 SC W

Myčka nádobí Miele G 7100 SC W v bílém provedení má 3D MultiFex příborová zásuvka pro maximální komfort při rozmístění nádobí. QuickPowerWash umožňuje umýt nádobí za méně než hodinu. Sušení AutoOpen…

  • Maximální hlučnost: 44 db
  • Třída energ.účinnosti: A +++
  • Počet programů: 8

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Praktické programy a funkce

Myčka Miele G4620 SC BW je vybavena několika programy pro dosažení dokonale čistého nádobí. Vy si můžete vybrat přesně ten, který právě potřebujete: ECO, Automatika, Intenzivní 75 °C, Standardní 55 °C, Jemný, Rychlý 40 °C. Funkce ComfortClose zajistí snadné otevírání a zavírání dveří. Pro dokonalé načasování můžete využít časovou předvolbu 24 hodin s indikací zbytkového času. Oceníte 7segmentový displej, na kterém si aktuální nastavení snadno zkontrolujete. Tato myčka je ideálním řešení pro veškeré vaše znečištěné nádobí.

Připojení na teplou vodu

Myčka vám nabízí možnost připojení na teplou vodu s teplotou max 60 ̊C, čímž se výrazně sníží náklady na její ohřev.

Úsporná

Myčka Miele myje výlučně čerstvou vodou a v programu Automatika dokonce myje se spotřebou již od 6,5 litru, což představuje méně než jedno naplněné umyvadlo. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o neuvěřitelných 85 %, a to bez snížení kvality mytí. Naopak nádobí bude po umytí krásně lesklé a hygienicky čisté.

Předvolba startu

S časovou předvolbou lze spuštění programu na přání naprogramovat až na 24 hodin dopředu. Díky tomu se může myčka nádobí zapnout tehdy, když si to přejete a můžete tak využít příznivé sazby za elektrický proud (noční proud).

Výškově nastavitelný horní koš

U všech myček nádobí Miele lze horní koš snadno výškově nastavit i do šikmé polohy. Celkem je možných 9 poloh. Díky tomu můžete vnitřní prostor myčky vždy optimálně využít.

Originální příborová zásuvka

Zásuvka na příbory nabízí řadu výhod: všechny příbory jsou uloženy samostatně a nemohou se tak poškrábat. Nečistoty se odstraní beze zbytku a příbory se perfektně vysuší. Kromě toho se dají pohodlně a hygienicky vytáhnout.

Dětská pojistka, kontrolní indikátory

Zablokování dvířek na rukojeti chrání před nechtěným přístupem k myčce, např. malých dětí. Dobře viditelné kontrolní indikátory vás informují, kdy je potřeba doplnit, např. sůl nebo lešticí prostředek, nebo kdy se program ukončí.

 

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 46 db
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Počet programů 6
  • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 44,8 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 48,4 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 46 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Spotřeba vody na cyklus: 10,5 L
Celková spotřeba: 0,79 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 221 kWh
Roční spotřeba vody: 2940 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 9
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 84221100

Všechny parametry

Recenze Miele G4620 SC BW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele G4620 SC BW