Miele G 7965 SCVi XXL

Plně integrovaná smart myčka nádobí Miele G 7965 SCVi XXL s 3D MultiFlex příborovou zásuvkou pro maximální komfort. Kapacita pro mytí dosahuje 14 jídelních souprav. S funkcí Miele AutoClose se myčka nádobí zavře automaticky a zcela jemně a s funkcí Knock2open se po dvojnásobném poklepání na čelní stranu myčky dvířka otevřou. Maximální hlučnost při mytí dosahuje 41 dB. Ovládací panel je umístěn shora, nabízí dotykové ovládání s TFT barevným displejem. Nabízí více mycích programů s možností odložení startu až o 24 hodin. K dispozici má také možnost polovičního naplnění. Vestavnou myčku Miele G 7965 SCVi XXL je možné připojit i na přípojku teplé vody. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: C

Popis produktu

Vestavná myčka s 3D příborovou zásuvkou pro dokonalý komfort

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, tak určitě vestavná myčka nádobí Miele G 7965 SCVi XXL. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 14 jídelních souprav. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivně umyje i velké množství nádobí a to se 100% výsledky. Díky inteligentní 3D MultiFlex příborové zásuvce, kterou lze nastavit na šířku, hloubku i výšku. Je možné přizpůsobit vnitřní prostor každé situaci podle naplnění myčky. Takto můžete umýt a jednoduše umístit i rozměrnější části příboru jako např. šlehače nebo naběračky a šetrně je umýt.

Automatické dávkování pro excelentní výsledky

Excelentní výsledky - AutoDos je první automatické dávkování na světě s integrovaným PowerDiskem. Myčky nádobí a exkluzivní práškový granulát se tak stávají dokonale sladěným systémem - dávkování probíhá v závislosti na programu a v optimálním časovém okamžiku. Užívejte si tu svobodu: jeden PowerDisk vystačí na průměrně 20 mycích cyklů. Stačí jednou naprogramovat - pak už myje tato první autonomní myčka automaticky pomocí funkce AutoStart1.

Přípojka teplé vody

Myčka Miele se dá připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 60 ° C. Díky tomu můžete snížit spotřebu elektrického proudu až o 50% a zkrátit čas potřebný k umytí až o 10%. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky.

M Touch Vi displej

Na velkém TFT barevném displeji se zobrazí programy a možnosti mytí jako symboly s textem podobně jako v aplikaci. Dotykem prstu zvolte nebo pohybem prstu směrem doleva přejdete na programy a možnosti. TFT displej je integrován do nového okénka, které v sobě spojuje komfortní obsluhu a zjednodušený design.

Automatické zavírání dvířek

S funkcí Miele AutoClose se myčka nádobí zavře automaticky a zcela jemně. Je to nejen pohodlné, ale i elegantní - téměř magický moment v každodenním životě. Stačí lehký kontakt mezi dvířky a přístrojem - a myčka nádobí se s podporou motoru zavře úplně sama.

Naprogramované spuštění pomocí aplikace

S funkcí autostart může být vaše myčka naprogramována pomocí aplikace tak, že se automaticky spustí v předem nastavený čas. Díky AutoDos a PowerDisku je vždy k dispozici dostatek mycího prostředku, takže přístroj může pracovat samostatně. Což eliminuje potřebu spuštění přístroje ručně nebo pomocí aplikace. Dokonce i opomenutí spustit program a tedy nedostatek čistého nádobí už díky tomu patří minulosti.

Knock2open

Díky funkci Knock2open je mytí nádobí kouzelný zážitek a kromě toho poskytuje perfektní řešení designu vaší kuchyně bez rukojetí. Po dvojnásobném poklepání na čelní stranu plně integrované myčky Miele se dvířka díky rafinovanému otevíracímu mechanismu otevřou zcela samočinně o přibližně 10 cm.

QuickPowerWash

Mycí program QuickPowerWash a jemu přizpůsobené tablety do myčky UltraTabs Multi dosahují nejlepší výsledky mytí a sušení běžně zašpiněného nádobí již za 58 minut, stejně i s PowerDiskom. Speciálně vyvinuté tablety se rozpustí již za 2-3 minuty. Díky tomu proběhne čistící proces hned na začátku mycího programu. Výsledek: třída čistícího výkonu A.

SensorDry

Teplota vzduchu v kuchyni a množství nádobí v myčce mohou ovlivnit proces sušení. V programu Automatika zajistí SensorDry optimální výsledek sušení i při ne zrovna ideálních podmínkách.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 41 db
  • Počet souprav nádobí 14
  • Třída energetické účinnosti 2021 C

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano
Model: G 7965 SCVi XXL
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 59,8 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 49 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 41 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,7 m

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 12
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 213 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 8,9 L
Třída účinnosti sušení: A
? Třída energetické účinnosti 2021: C
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 74 kWh

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ano

Specifické vlastnosti

? Patentovaná 3D příborová zásuvka: Ano
? QuickPowerWash: Ano
? Sušení AutoOpen: Ano
? AutoClose: Ano
? Knock2open: Ano
? Osvětlení BrilliantLight: Ano
? Automatické dávkování AutoDos: Ano

Ostatní

Kód produktu: 84221100

Všechny parametry

Recenze Miele G 7965 SCVi XXL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele G 7965 SCVi XXL