Miele G 7910 SCi OS

Vestavná smart myčka nádobí Miele G 7910 SCi OS s 3D MultiFlex příborovou zásuvkou pro maximální komfort. Kapacita pro mytí dosahuje 14 jídelních souprav. S funkcí Miele AutoClose se myčka nádobí zavře automaticky a zcela jemně. Maximální hlučnost při mytí dosahuje 41 dB. Nabízí více mycích programů s možností odložení startu až o 24 hodin. K dispozici má také možnost polovičního naplnění. Vestavnou myčku Miele G 7910 SCi OS je možné připojit i na přípojku teplé vody. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: C

Zvažte i tento produkt

Miele G 7965 SCVi XXL

Plně integrovaná smart myčka nádobí Miele G 7965 SCVi XXL s 3D MultiFlex příborovou zásuvkou pro maximální komfort. Kapacita pro mytí dosahuje 14 jídelních souprav. S funkcí Miele AutoClose se myčka…

  • Šírka: 59,8 cm
  • Maximální hlučnost: 41 db
  • Počet souprav nádobí: 14

Zobrazit produkt

Popis produktu

Vestavná myčka s 3D příborovou zásuvkou pro dokonalý komfort

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, tak určitě vestavná myčka nádobí Miele G 7910 SCi OS. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 14 jídelních souprav. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivní umyje i velké množství nádobí a to se 100% výsledky. Díky inteligentní 3D MultiFlex příborové zásuvce, kterou lze nastavit na šířku, hloubku i výšku. Je možné přizpůsobit vnitřní prostor každé situaci podle naplnění myčky. Takto můžete umýt a jednoduše umístit i rozměrnější části příboru jako např. šlehače nebo naběračky a šetrně je umýt.

Automatické dávkování pro excelentní výsledky

Excelentní výsledky - AutoDos je první automatické dávkování na světě s integrovaným PowerDiskem. Myčky nádobí a exkluzivní práškový granulát se tak stávají dokonale sladěným systémem - dávkování probíhá v závislosti na programu a v optimálním časovém okamžiku. Užívejte si tu svobodu: jeden PowerDisk vystačí na průměrně 20 mycích cyklů. Stačí jednou naprogramovat - pak už myje tato první autonomní myčka automaticky pomocí funkce AutoStart1.

Přípojka teplé vody

Myčka Miele se dá připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 60 ° C. Díky tomu můžete snížit spotřebu elektrického proudu až o 50% a zkrátit čas potřebný k umytí až o 10%. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky.

Mytí s čerstvou vodou se spotřebou 6 l

Vestavná myčka nádobí Miele myje výlučně s čerstvou vodou a v programu Automatika se spotřebou vody již od 6 litru - je to výrazně méně než jedno naplněné umyvadlo. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85%. I spotřeba elektrické energie klesla na nejlepší hodnoty.

ECO

V programu ECO je spotřeba vody redukována na 8,9 litrů. Z tohoto důvodu je třeba také méně energie na ohřev - a vy můžete profitovat z energeticky účinné myčky. Úspora vody je možná díky inteligentně navrženému systému přívodu vody a novému vysoce účinnému filtračnímu systému. Přídavná izolace snižuje tepelné ztráty, a tím i energii potřebnou na ohřev vody.

Hygiena

Hygienicky bezchybný: Dětské láhve, prkénka atd., budou zbaveny všech bakterií a budou mimořádně čisté. Certifikované institutem pro aplikovaný výzkum (Institut für Angewandte Forschung GmbH).

Automatické zavírání dvířek

S funkcí Miele AutoClose se myčka nádobí zavře automaticky a zcela jemně. Je to nejen pohodlné, ale i elegantní - téměř magický moment každodenním životě. Stačí lehký kontakt mezi dvířky a přístrojem - a myčka nádobí se s podporou motoru zavře úplně sama.

Naprogramované spuštění pomocí aplikace

S funkcí autostart může být vaše myčka naprogramována pomocí aplikace tak, že se automaticky spustí v předem nastavený čas. Díky AutoDos a PowerDisku je vždy k dispozici dostatek mycího prostředku, takže přístroj může pracovat samostatně. Což eliminuje potřebu spuštění přístroje ručně nebo pomocí aplikace. Dokonce i opomenutí spustit program a tedy nedostatek čistého nádobí už díky tomu patří minulosti.

Zásuvka 3D-MultiFlex

Nyní do příborové zásuvky své myčky můžete dávat i malé nádobí, jako jsou šálky na espresso. Zásuvka 3D-MultiFlex sestává z jednoho sníženého středového dílu a dvou bočních částí. Levá část se dá posunout doprava, čímž vznikne prostor pro vysoké sklenice na víno v horním koši. Do pravé části, která se dá snížit, pohodlně umístíte velké příbory a malé nádobí.

Inteligentní uspořádání košů pro všechny typy nádobí

Umístit nejrůznější součásti nádobí a příborů je díky úžasným možnostem vždy jednoduché. Mimořádně elegantní rukojeť zaručuje bezpečné vytažení košů - pohodlně ze všech úhlů. Díky výstupkům na odkládací ploše na šálky FlexCare jsou hrnky bezpečně uchyceny. Misky umístěte optimálně do dvoudílné řady sklopných hřebenových nástavců. A křehké sklenice na víno? Budou bezpečně uchyceny v držáku na sklenice FlexCare díky měkké silikonové výplni.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 41 db
  • Počet souprav nádobí 14
  • Třída energetické účinnosti 2021 C

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano
Model: G 7910 SCi OS
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,8 cm
Výška: 80,5 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 48,2 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 41 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,7 m

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 12
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 213 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 8,9 L
Třída účinnosti sušení: A
? Třída energetické účinnosti 2021: C
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 74 kWh

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ano

Specifické vlastnosti

? Patentovaná 3D příborová zásuvka: Ano
? QuickPowerWash: Ano
? Sušení AutoOpen: Ano
? AutoClose: Ano
? Osvětlení BrilliantLight: Ano
? Automatické dávkování AutoDos: Ano

Ostatní

Kód produktu: 84221100

Všechny parametry

Recenze Miele G 7910 SCi OS

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele G 7910 SCi OS