Miele G 7365 SCVi XXL

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Vestavná myčka s 3D příborovou zásuvkou pro dokonalý komfort

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, tak určitě vestavná myčka nádobí Miele G 7365 SCVi XXL. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 14 jídelních souprav. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivní umyje i velké množství nádobí a to se 100% výsledky. Díky inteligentní 3D MultiFlex příborové zásuvce, kterou lze nastavit na šířku, hloubku i výšku. Je možné přizpůsobit vnitřní prostor každé situaci podle naplnění myčky. Takto můžete umýt a jednoduše umístit i rozměrnější části příboru jako např. šlehače nebo naběračky a šetrně jejich umýt.

Automatické dávkování pro excelentní výsledky

Excelentní výsledky - AutoDos je první automatické dávkování na světě s integrovaným PowerDiskem. Myčky nádobí a exkluzivní práškový granulát se tak stávají dokonale sladěným systémem - dávkování probíhá v závislosti na programu a v optimálním časovém okamžiku. Užívejte si tu svobodu: jeden PowerDisk vystačí na průměrně 20 mycích cyklů. Stačí jednou naprogramovat - pak už myje tato první autonomní myčka automaticky pomocí funkce AutoStart1.

Přípojka teplé vody

Myčka Miele se dá připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 60 ° C. Díky tomu můžete snížit spotřebu elektrického proudu až o 50% a zkrátit čas potřebný k umytí až o 10%. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky až na hodnotu 0,45 kWh.

Mytí s čerstvou vodou se spotřebou 6 l

Vestavná myčka nádobí Miele myje výlučně s čerstvou vodou a v programu Automatika se spotřebou vody již od 6 litru - je to výrazně méně než jedno naplněné umyvadlo. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85%. I spotřeba elektrické energie klesla na nejlepší hodnoty: V programu ECO dosahuje myčka nádobí Miele hodnotu spotřeby pouze 0,83 kWh.

ECO

V programu ECO je spotřeba vody redukována na 8,9 litrů. Z tohoto důvodu je třeba také méně energie na ohřev - a vy můžete profitovat z energeticky účinné myčky. Úspora vody je možná díky inteligentně navrženému systému přívodu vody a novému vysoce účinnému filtračnímu systému. Přídavná izolace snižuje tepelné ztráty, a tím i energii potřebnou na ohřev vody.

ComfortClose

Vychutnejte si mimořádně snadné otevírání a zavírání dvířek Miele. Komfortní: dvířka zůstanou stát v jakékoli pozici.

QuickPowerWash

Mycí program QuickPowerWash a jemu přizpůsobené tablety do myčky UltraTabs Multi dosahují nejlepší výsledky mytí a sušení běžně zašpiněného nádobí již za 58 minut, stejně is PowerDiskom. Speciálně vyvinuté tablety se rozpustí již za 2-3 minuty. Díky tomu proběhne čistící proces hned na začátku mycího programu. Výsledek: třída čistícího výkonu A.

Naprogramované spuštění pomocí aplikace

S funkcí autostart může být vaše myčka naprogramována pomocí aplikace tak, že se automaticky spustí v předem nastavený čas. Díky AutoDos a PowerDisku je vždy k dispozici dostatek mycího prostředku, takže přístroj může pracovat samostatně. Což eliminuje potřebu spuštění přístroje ručně nebo pomocí aplikace. Dokonce i opomenutí spustit program a tedy nedostatek čistého nádobí už díky tomu patří minulosti.

Zásuvka 3D-MultiFlex

Nyní do příborové zásuvky své myčky můžete dávat i malý nádobí, jako jsou šálky na espresso. Zásuvka 3D-MultiFlex sestává z jednoho sníženého středového dílu a dvou bočních částí. Levá část se dá posunout doprava, čímž vznikne prostor pro vysoké sklenice na víno v horním koši. Do pravé části, která se dá snížit, pohodlně umístíte velké příbory a malý nádobí.

Inteligentní uspořádání košů pro všechny typy nádobí

Umístit nejrůznější součásti nádobí a příborů je díky úžasným možnostem vždy jednoduché. Mimořádně elegantní rukojeť zaručuje bezpečné vytažení košů - pohodlně ze všech úhlů. Díky výstupkem na odkládací ploše na šálky FlexCare jsou hrnky bezpečně uchyceny. Misky umístěte optimálně do dvoudílné řady sklopných hřebenových nástavců. A křehké sklenice na víno? Budou bezpečně uchyceny v držáku na sklenice FlexCare díky měkké silikonové výplni.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,8 cm
 • Maximální hlučnost 43 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 10
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 235 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 6 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 14
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano
Model: G 7365 SCVi XXL
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 59,8 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 49 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,7 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 6 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 10
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 235 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ano

Specifické vlastnosti

? Patentovaná 3D příborová zásuvka: Ano
? QuickPowerWash: Ano
? Sušení AutoOpen: Ano
? Automatické dávkování AutoDos: Ano

Ostatní

Kód produktu: 84221100

Všechny parametry

Recenze Miele G 7365 SCVi XXL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele G 7365 SCVi XXL