Miele G 7165 SCVi XXL

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva 12 %

Elektronický informační list


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída B, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 64 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 43 dB, Spotřeba vody 8,4 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem, Počet programů: 8, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 84,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 57 cm. Více info


Cena 39 390 Kč

Sleva 12 % z předcházející ceny: 44 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 3 939 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plně integrovaná myčka nádobí Miele G 7165 SCVi XXL o šířce 60 cm patří do energetické třídy B. Disponuje kapacitou pro mytí 14 jídelních souprav. Má automatické dávkování AutoDos s integrovaným PowerDiskem, flexibilní zásuvku 3D-MultiFlex, odložený start, poloviční zatížení a režim úspory energie. Díky Miele@home můžete myčku ovládat i na dálku prostřednictvím aplikace.

Technologie EcoPower

V programu Eco je spotřeba vody snížena na 8,9 litru. Proto se i při ohřevu spotřebuje méně energie a vy můžete využívat výhod energeticky úsporné myčky nádobí. Úsporu vody umožňuje inteligentně navržený systém zásobování vodou a nový, vysoce účinný filtrační systém. Dodatečná izolace snižuje tepelné ztráty, a tím i množství energie potřebné k ohřevu vody.

Automatické dávkování pro dokonalé výsledky

AutoDos je automatický dávkovací systém s integrovaným PowerDiskem. Myčka nádobí a práškový granulát tak tvoří přesně sladěný systém. Dávkuje se podle programu a v optimálním čase. PowerDisk vydrží v průměru 20 pracích cyklů. Stačí jej jednou naprogramovat a poté již první autonomní myčka pracuje automaticky díky funkci AutoStart.

Připojení domácích spotřebičů k Miele@home

Všechny chytré domácí spotřebiče Miele umíte pohodlně a bezpečně přepojit. Můžete je snadno ovládat prostřednictvím aplikace Miele, hlasového ovládání nebo integrací do stávajících řešení Smart Home. Síťové připojení probíhá prostřednictvím místního Wi-Fi routeru a cloudu Miele.

Zásuvka 3D-MultiFlex

Myčka je vybavena zásuvkou 3D-MultiFlex, která umožňuje pohodlné ukládání nádobí díky propracovaným možnostem uspořádání. Zásuvka 3D-MultiFlex se skládá z jedné snížené střední části a dvou bočních částí. Levou část lze posunout doprava, čímž vznikne prostor pro vysoké sklenice na víno v horním koši. Do pravé části, kterou umíte snížit, se pohodlně vejdou velké příbory a malé nádobí.

QuickPowerWash

Myčka nabízí krátký program pouhých 58 minut. Program QuickPowerWash a k němu odpovídající tablety UltraTabs All in 1 pro myčky Miele dosahují nejlepších výsledků při mytí a sušení běžně znečištěného nádobí za pouhých 58 minut, stejně jako PowerDisk. Speciálně vyvinuté tablety se rozpustí během pouhých 2-3 minut. Díky tomu probíhá proces čištění hned na začátku pracího programu.

ComfortClose

Myčka je vybavena dvířky ComfortClose, která můžete snadno otevírat a zavírat. Dveře navíc zůstávají stát v libovolné poloze.

Minimální spotřeba vody

Minimální spotřeba pro nejlepší výsledky: v programu Automatic se spotřebou vody od 6 litrů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 43 db
Počet programů 8
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele G 7165 SCVi XXL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi