Miele G 7150 SCVi

Plně integrovaná myčka nádobí Miele G 7150 SCVi s příborovou zásuvkou 3D-MultiFlex pro maximální komfort. Kapacita pro mytí dosahuje 14 jídelních souprav. Dvířka myčky mají adaptér na zavírání dvířek ComfortClose. Maximální hlučnost při mytí dosahuje 43 dB. Ovládací panel je umístěn shora, nabízí tlačítka a 1řádkový textový displej. Plně integrovanou myčku nádobí Miele G 7150 SCVi je možné připojit i na přípojku teplé vody. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: C

Zvažte i tento produkt

Miele G 7365 SCVi XXL

Plně integrovaná smart myčka nádobí Miele G 7365 SCVi XXL s příborovou zásuvkou 3D-MultiFlex pro maximální komfort. Kapacita pro mytí dosahuje 14 jídelních souprav. Dvířka myčky mají adaptér na…

  • Šírka: 59,8 cm
  • Maximální hlučnost: 42 db
  • Počet souprav nádobí: 14

Zobrazit produkt

Popis produktu

Vestavná myčka s 3D příborovou zásuvkou pro dokonalý komfort

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, tak určitě vestavná myčka nádobí Miele G 7315 SCi XXL ED. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 14 jídelních souprav. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivně umyje i velké množství nádobí a to se 100% výsledky. Díky inteligentní 3D MultiFlex příborové zásuvce, kterou lze nastavit na šířku, hloubku i výšku. Je možné přizpůsobit vnitřní prostor každé situaci podle naplnění myčky. Takto můžete umýt a jednoduše umístit i rozměrnější části příboru jako např. šlehače nebo naběračky a šetrně je umýt.

Přípojka teplé vody

Myčka Miele se dá připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 60 ° C. Díky tomu můžete snížit spotřebu elektrického proudu až o 50% a zkrátit čas potřebný k umytí až o 10%. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky.

Mytí s čerstvou vodou se spotřebou 6 l

Vestavná myčka nádobí Miele myje výlučně s čerstvou vodou a v programu Automatika se spotřebou vody již od 6 litru - je to výrazně méně než jedno naplněné umyvadlo. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85%. I spotřeba elektrické energie klesla na nejlepší hodnoty.

ECO

V programu ECO je spotřeba vody redukována na 8,9 litrů. Z tohoto důvodu je třeba také méně energie na ohřev - a vy můžete profitovat z energeticky účinné myčky. Úspora vody je možná díky inteligentně navrženému systému přívodu vody a novému vysoce účinnému filtračnímu systému. Přídavná izolace snižuje tepelné ztráty, a tím i energii potřebnou na ohřev vody.

Poloviční náplň - nižší spotřeba

S automatickým rozpoznáním naplnění měří myčky Miele automaticky množství nádobí v mycím prostoru a podle toho přizpůsobují spotřebu vody a elektrického proudu. Díky automatické funkci nemusíte dále čekat, dokud bude myčka plně naložená.

ComfortClose

Vychutnejte si mimořádně snadné otevírání a zavírání dvířek Miele. Komfortní: dvířka zůstanou stát v jakékoli pozici.

 

SensorDry

Teplota vzduchu v kuchyni a množství nádobí v myčce mohou ovlivnit proces sušení. V programu Automatika zajistí SensorDry optimální výsledek sušení i při ne zrovna ideálních podmínkách.

Zásuvka 3D-MultiFlex

Nyní do příborové zásuvky své myčky můžete dávat i malé nádobí, jako jsou šálky na espresso. Zásuvka 3D-MultiFlex sestává z jednoho sníženého středového dílu a dvou bočních částí. Levá část se dá posunout doprava, čímž vznikne prostor pro vysoké sklenice na víno v horním koši. Do pravé části, která se dá snížit, pohodlně umístíte velké příbory a malé nádobí.

Inteligentní uspořádání košů pro všechny typy nádobí

Umístit nejrůznější součásti nádobí a příborů je díky úžasným možnostem vždy jednoduché. Mimořádně elegantní rukojeť zaručuje bezpečné vytažení košů - pohodlně ze všech úhlů. Díky výstupkům na odkládací ploše na šálky FlexCare jsou hrnky bezpečně uchyceny. Misky umístěte optimálně do dvoudílné řady sklopných hřebenových nástavců. A křehké sklenice na víno? Budou bezpečně uchyceny v držáku na sklenice FlexCare díky měkké silikonové výplni.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 43 db
  • Počet souprav nádobí 14
  • Třída energetické účinnosti 2021 C

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne
Model: G 7150 SCVi
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 59,8 cm
Výška: 80,5 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 47 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,7 m

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 215 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 8,9 L
Třída účinnosti sušení: A
? Třída energetické účinnosti 2021: C
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 74 kWh

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? Patentovaná 3D příborová zásuvka: Ano
? QuickPowerWash: Ano
? Sušení AutoOpen: Ano

Ostatní

Kód produktu: 84221100

Všechny parametry

Recenze Miele G 7150 SCVi

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele G 7150 SCVi