Miele G 7100 Sci ED

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 3 499,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektronický informační list

Vestavná myčka nádobí Miele G 7100 Sci ED s 3D příborovou zásuvkou pro nejvyšší komfort. V myčce můžete najednou umýt 14 jídelních souprav. Díky funkci připojení na teplou vodu můžete snížit spotřebu elektrické energie. Velký a přehledně členěný ovládací panel s praktickým informačním displejem. Na něm se zobrazují všechny potřebné informace, jako je například čas zbývající do dokončení aktuálně běžícího programu. Maximální hladina hluku, kterou tato myčka dosahuje, je 43 dB, tak nemusíte mít nejmenší obavy, že by vás myčka budila ze spánku nebo vás rušila při sledování televizoru. Nové uspořádání spodního koše a inovativní horní koš nabízí řadu funkcí. Své místo si najdou vysoké sklenice i objemné nádoby a výškově nastavitelné koše umožňují vložení nestandardně tvarovaných kusů nádobí. Funkce ComfortClose zase zajistí snadné otevírání a zavírání dveří. Myčka Miele příjemně doplní design vaší kuchyně a postará se o důkladné umytí vašeho nádobí. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Třída energetické účinnosti 2021: C

Zvažte i tento produkt

Miele G 7310 SCi ED

Vestavná smart myčka nádobí Miele G 7310 SCi ED s 3D MultiFlex příborovou zásuvkou pro maximální komfort. Kapacita pro mytí dosahuje 14 jídelních souprav. Dvířka myčky mají adaptér na zavírání dvířek…

  • Šírka: 59,8 cm
  • Maximální hlučnost: 42 db
  • Počet souprav nádobí: 14

Zobrazit produkt

Popis produktu

Poloviční naplnění

S automatickým rozpoznáním naplnění myčka Miele automaticky zjistí stav naplnění mycího prostoru a patřičně přizpůsobí spotřebu vody a elektrické energie. Díky této automatické funkci nemusíte čekat, dokud bude myčka zcela plná.

Přípojka teplé vody

Myčka nádobí Miele se dá připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 60 ° C. Díky tomu můžete snížit spotřebu elektrického proudu až o 50% a zkrátit čas potřebný na umytí až o 10%. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky nádobí až na hodnotu 0,45 kWh.

Mytí s čerstvou vodou se spotřebou 6,5 l

Myčka nádobí Miele myje výlučně s čerstvou vodou a v programu Automatika se spotřebou vody již od 6,5 litru - je to výrazně méně než jedno naplněné umyvadlo. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85%. I spotřeba elektrické energie klesla na nejlepší hodnoty.

Sušení AutoOpen

Na konci mycího programu se dvířka myčky automaticky pootevřou. Tak může pronikat k nádobí čistý vzduch a nádobí se tak dokonale usuší. Díky speciálnímu vedení vzduchu je vaše pracovní deska chráněna před vlhkostí.

ComfortClose

Vychutnejte si mimořádně snadné otevírání a zavírání dvířek Miele. Komfortní: dvířka zůstanou stát v jakékoli pozici.

Časová předvolba s ukazatelem zůstatku času

S 24-hodinovou časovou předvolbou můžete myčku spustit tehdy, když chcete a využít tak příznivé sazby za elektrický proud (noční proud). Ukazatel zbytkového času odpočítává dobu chodu programu a zobrazuje, jak dlouho bude zvolený program ještě trvat. Tak jste vždy informováni o stavu programu myčky nádobí.

Uspořádání koše na všechny typy nádobí

Nejrůznější nádobí a příbory vždy vhodně umístíte díky úžasným možnostem. Elegantní rukojeť se postará o bezpečné vytahování košů - pohodlně z každého úhlu. Šálky si své bezpečné místo najdou v držáku na šálky FlexCare. Misky lze optimálně uložit do dvoudílného sklápěcího hřebenového držáku. A vzácné sklenice na víno? Ty se vloží do měkké ochranné silikonové podložky.

QuickPowerWash

Nový mycí program QuickPowerWash a jemu přizpůsobené tablety do myčky UltraTabs Multi dosahují nejlepší výsledky mytí a sušení běžně zašpiněného nádobí již za 58 minut, stejně i s PowerDiskom. Speciálně vyvinuté tablety se rozpustí již za 2-3 minuty. Díky tomu proběhne čistící proces hned na začátku mycího programu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 43 db
  • Počet souprav nádobí 14
  • Třída energetické účinnosti 2021 C

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne
Model: G 7100 Sci ED
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,8 cm
Výška: 80,5 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 48,2 Kg

Obsah balení

Obsah balení: spotřebič, návod

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,7 m

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 215 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 8,9 L
Třída účinnosti sušení: A
? Třída energetické účinnosti 2021: C
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 74 kWh

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? Patentovaná 3D příborová zásuvka: Ano
? QuickPowerWash: Ano
? Sušení AutoOpen: Ano

Ostatní

Kód produktu: 84221100

Všechny parametry

Recenze Miele G 7100 Sci ED

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele G 7100 Sci ED