Miele G 7100 Sci ED


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 74 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 43 dB, Spotřeba vody 8,9 na mycí cyklus, Počet programů: 8, AquaStop funkce, Výška: 80,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 57 cm. Více info


Cena 26 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 270 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Miele G 7100 Sci ED s 3D příborovou zásuvkou pro nejvyšší komfort. V myčce můžete najednou umýt až 14 jídelních souprav. Díky funkci připojení na teplou vodu můžete snížit spotřebu elektrické energie. Má velký a přehledně členěný ovládací panel s praktickým informačním displejem. Zobrazují se na něm všechny potřebné informace, jako je například čas ukončení běžícího programu. Maximální hladina hluku je pouze 43 dB. Nové uspořádání spodního koše a inovativní horní koš nabízí řadu funkcí. Své místo si najdou vysoké sklenice i objemné nádoby. Výškově nastavitelné koše umožňují vložení nestandardně tvarovaných kusů nádobí. Funkce ComfortClose zase zajistí snadné otevírání a zavírání dveří.

Poloviční naplnění

Myčka s automatickým rozpoznáním naplnění zjistí stav mycího prostoru a přizpůsobí tak spotřebu vody a elektrické energie. Díky této funkci nemusíte čekat do jejího úplného naplnění. 

Přípojka teplé vody

Myčka můžete připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 60 °C. Díky tomu snížíte spotřebu elektrického proudu až o 50 % a zkrátíte čas potřebný na mytí až o 10 %. V programu ECO klesne spotřeba energie až na hodnotu 0,45 kWh.

Mytí se spotřebou 6,5 l

Myčka nabízí i program Automatika se spotřebou vody již od 6,5 litru - je to výrazně méně než jedno naplněné umyvadlo. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85 %. A spotřeba elektrické energie klesla na nejlepší hodnoty.

Sušení AutoOpen

Na konci mycího programu se dvířka myčky automaticky pootevřou. Vzduch pronikne dovnitř a nádobí se dokonale usuší. Díky speciálnímu vedení vzduchu je pracovní deska kolem myčky chráněna před vlhkostí.

ComfortClose

Vychutnejte si mimořádně snadné otevírání a zavírání dvířek - zůstanou stát v jakékoli pozici.

Časová předvolba s ukazatelem

S 24hodinovou časovou předvolbou můžete myčku spustit tehdy, když chcete, a využít tak příznivé sazby za elektrický proud (noční proud). Ukazatel zbytkového času odpočítává dobu chodu programu a zobrazuje, jak dlouho bude zvolený program ještě trvat. 

Uspořádání košů

Myčka nabízí úžasné možnosti uložení pro nejrůznější nádobí a příbory. Elegantní rukojeť se postará o bezpečné vytahování košů - pohodlně z každého úhlu. Šálky si své bezpečné místo najdou v držáku FlexCare. Misky můžete optimálně uložit do dvoudílného sklápěcího hřebenového držáku. A vzácné sklenice na víno? Ty se vloží do měkké ochranné silikonové podložky.

QuickPowerWash

Nový mycí program QuickPowerWash a jemu přizpůsobené tablety do myčky UltraTabs Multi dosahují nejlepší výsledky mytí a sušení běžně zašpiněného nádobí již za 58 minut. Speciálně vyvinuté tablety se rozpustí již za 2-3 minuty. Díky tomu proběhne čistící proces hned na začátku mycího programu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 43 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele G 7100 Sci ED

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi