Miele G 7100 SC W

Nákupem získáte 259,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Myčka nádobí Miele G 7100 SC W v bílém provedení má 3D MultiFex příborová zásuvka pro maximální komfort při rozmístění nádobí. QuickPowerWash umožňuje umýt nádobí za méně než hodinu. Sušení AutoOpen na konci mycího programu automaticky pootevře dvířka. Nabízí 8 mycích programů, které je možné si zvolit pomocí tlačítkového ovládání s textovým displejem. Na jedno naplnění umyje až 14 souprav. Košové vybavení umožňuje komfortní a jednoduché nastavování a flexibilní možnosti umístTMné nádobí. V mycích koších jsou držáky na sklenice FlexCare a nástavec na šálky FlexCare. Myčka Miele G 7100 SC W má k dispozici také praktický systém Waterproof. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Miele G 7310 SC W AutoDos

Miele G 7310 SC W AutoDos

Smart myčka nádobí Miele G 7310 SC W v bílém provedení má automatické dávkování AutoDos s integrovaným PowerDiskom. Automatické dávkování nabízí dokonalé výsledky díky promyšlenému čistícímu systému.…

 • Maximální hlučnost: 43 db
 • Třída energ.účinnosti: A +++
 • Počet programů: 10

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Myčka s QuickPowerWash

Pokud hledáte myčku, která dokáže kvalitně umýt i velké množství nádobí, tak určitě vestavná myčka nádobí Miele G 7100 SC W. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 14 jídelních souprav. Pro tuto výhodnou kapacitu je myčka vhodná i do větších rodin. Bez problémů a maximálně efektivní umyje i velké množství nádobí. S 3D MultiFlex zásuvkou vám nabízí maximální komfort. Nabízí řadu užitečných funkcí.

 •      QuickPowerWash - umyje nádobí za méně než hodinu s dokonalým výsledkem.
 •      Sušení AutoOpen - automaticky pootevře dveře po ukončení programu.
 •      Myje výhradně čistou vodou
 •      Dvířka ComfortClose mají mimořádně snadné otevírání a zavírání
 •      ExtraComfort- nabízí flexibilní a bezpečné košové vybavení

Technologie Eco Power

Inovativní přívod vody zajišťuje úsporné mytí. V programu ECO dosahuje spotřeba vody 8,9 l. Díky tomu se i při nahřívání spotřebuje méně energie. Úsporu vody zajišťuje inteligentně vytvořen přívodní systém a nový efektivní filtrační systém. Dodatečná izolace navíc snižuje tepelné ztráty a tím i množství energie, která je potřebná pro ohřev vody.

Vylepšená 3D příborová zásuvka pro maximální komfort

Díky vylepšené inteligentní 3D MultiFlex příborové zásuvce, kterou lze nastavit na šířku, hloubku i výšku, je možné přizpůsobit vnitřní prostor každé situaci podle naplnění myčky. Takto můžete umýt a jednoduše umístit i rozměrnější části příboru jako např. šlehače nebo naběračky a šetrně jejich umýt a navíc i malý nádobí jako jsou šálky na espresso. Zásuvka je složená z jednoho sníženého středového dílu a dvou bočních částí. Levou lze posunout doprava, čímž vzniká prostor pro vysoké vínové sklenice v horním koši. Do pravé části, která se dá snížit lze pohodlně umístit příbor a malý nádobí.

Košové vybavení FlexLine

Inteligentní košové vybavení FlexLine nabízí uspořádání různých druhů nádobí. Jakýkoliv nádobí je možné vhodně umístit díky inteligentním možnostem. Nápadná elegantní let postará o bezpečnou manipulaci s koši z každého úhlu. Šálky je možné bezpečně umístit v držáku na šálky FlexCare. Misky se dají pohodlně uložit do dvoudílného sklápěcího hřebenového držáku. Sklenice na víno se vkládají do měkké ochranné silikonové podložky.

QuickPowerWash

Mycí program QuickPowerWash a jemu přizpůsobené tablety do myčky UltraTabs Multi dosahují nejlepší výsledky mytí a sušení běžně zašpiněného nádobí již za 58 minut, stejně is PowerDiskom. Speciálně vyvinuté tablety se rozpustí již za 2-3 minuty. Díky tomu proběhne čistící proces hned na začátku mycího programu. Výsledek: třída čistícího výkonu A.

Mytí s čerstvou vodou se spotřebou 6 l

Vestavná myčka nádobí Miele myje výlučně s čerstvou vodou a v programu Automatika se spotřebou vody už od 6 litru - je to výrazně méně než jedno naplněné umyvadlo. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85%. I spotřeba elektrické energie klesla na nejlepší hodnoty: V programu ECO dosahuje myčka nádobí Miele hodnotu spotřeby pouze 0,83 kWh.

Přípojka teplé vody

Myčka Miele se dá připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 60 ° C. Díky tomu můžete snížit spotřebu elektrického proudu až o 50% a zkrátit čas potřebný k umytí až o 10%. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky až na hodnotu 0,45 kWh.

Eco Feedback

Myčka Miele umožňuje ekologické mytí. Předpokládaná spotřeba vody a energie je zobrazována na displeji, ihned po zvolení programu. Funkce Eco Feedback umožňuje rozhodnout se pro ekologicky optimální variantu. Po ukončení programu je možné si reálné hodnoty spotřeby zobrazit.

Myjte sklenice šetrně

Funkce Brilliant Glasscare zajišťuje, že sklenice budou vždy dokonale čistě umyté. Jemný program jejich umyje při teplotě 45 ° C. Sklenice na víno umístěte do stojanu na sklenice FlexCare se silikonovými podložkami. Na konci programu se dvířka myčky automaticky pootevřou díky funkci AutoOpen. Sklenice tak budou dokonale vysušené bez nutnosti dodatečného leštění. Optimálně přizpůsobené čisticí prostředky s formulí pro ochranu skla se o ně dokonale postarají.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 44 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 8
 • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,8 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 56 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 8,9 L
Celková spotřeba: 0,75 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 213 kWh
Roční spotřeba vody: 2492 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 238 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? Patentovaná 3D příborová zásuvka: Ano
? QuickPowerWash: Ano
? Sušení AutoOpen: Ano

Ostatní

Kód produktu: 84221100

Všechny parametry

Recenze Miele G 7100 SC W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele G 7100 SC W