Miele G 6730 SCi WHI

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Nejlepší energetická účinnost

Energetický štítek vás informuje o hospodárnosti a výkonu vaší myčky nádobí. Spotřebič spojuje nejlepší výsledky čištění a sušení s extrémně nízkou spotřebou elektrického proudu a vody: třída energetické účinnosti A +++, roční spotřeba energie: 237 kWh, roční spotřeba vody: 2 716 litrů, třída účinnosti sušení: A. Nejlepší výsledky při nízké spotřebě.

Poloviční naplnění

S automatickým rozpoznáním naplnění myčka Miele automaticky zjistí stav naplnění mycího prostoru a patřičně přizpůsobí spotřebu vody a elektrické energie. Díky této automatické funkci nemusíte čekat, dokud bude myčka zcela plná.

Přípojka teplé vody

Myčka nádobí Miele se dá připojit k přípojce teplé vody s teplotou až 60 ° C. Díky tomu můžete snížit spotřebu elektrického proudu až o 50% a zkrátit čas potřebný na umytí až o 10%. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky nádobí až na hodnotu 0,45 kWh.

Mytí s čerstvou vodou se spotřebou 6,5 l

Myčka nádobí Miele myje výlučně s čerstvou vodou a v programu Automatika se spotřebou vody již od 6,5 litru - je to výrazně méně než jedno naplněné umyvadlo. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85%. I spotřeba elektrické energie klesla na nejlepší hodnoty: V programu ECO dosahuje myčka nádobí Miele hodnotu spotřeby jen 0,83 kWh.

 

Pohodlné doplňování soli

Patentovaný zásobník na sůl se nachází ve dvířkách myčky nádobí; můžete ho při pootevřených dvířkách pohodlně naplnit vestoje.

EcoFeedback

myčka umožňuje každý den mýt Vaše nádobí šetrně k životnímu prostředí. Funkce EcoFeedback vám ukazuje na displeji při každé volbě příslušného programu, jak vysoká je předpokládaná spotřeba vody a elektrického proudu. Můžete se tak rozhodnout pro nejoptimálnější ekologický variantu. Na konci programu máte možnost vyvolat skutečné hodnoty spotřeby.

Sušení AutoOpen

Na konci mycího programu se dvířka myčky automaticky pootevřou. Tak může pronikat k nádobí čistý vzduch a nádobí se tak dokonale usuší. Díky speciálnímu vedení vzduchu je vaše pracovní deska chráněna před vlhkostí.

ComfortClose

Vychutnejte si mimořádně snadné otevírání a zavírání dvířek Miele. Komfortní: dvířka zůstanou stát v jakékoli pozici.

Časová předvolba s ukazatelem zostatku času

S 24-hodinovou časovou předvolbou můžete myčku spustit tehdy, když chcete a využít tak příznivé sazby za elektrický proud (noční proud). Ukazatel zbytkového času odpočítává dobu chodu programu a zobrazuje, jak dlouho bude zvolený program ještě trvat. Tak jste vždy informováni o stavu programu myčky nádobí.

Košové vybavení Comfort

Rukojeti koše, funkčně nové provedení koše, jakož i množství funkcí v horním koši: Myčka nádobí Miele nabízí novou éru košů vybavení.

Košové vybavení ExtraComfort

Rukojeti na koších, sklopný hřebenový řadu spodního koše (vpravo), výškově nastavitelný držák na sklenice ve spodním koši (na boční straně vzadu).

Optimální místo pro každý nádobí

V nové jedinečné zóně MultiComfort můžete mýt velké talíře (až do průměru 35 cm) ve třech řadách. Rovněž zde najdou místo prkénka, servírovací tácy a mísy či pivní sklenice. Pokud vás čekají velké hrnce či pekáče, je možné celý spodní koš přestavět do jedné rovné plochy.

Výškově nastavitelný horní koš

Horní koš lze snadno výškově nastavit - i do šikmé polohy. Možných je celkem 9 poloh. Díky tomu můžete vnitřní prostor myčky vždy optimálně využít.

Značky FlexiAssist

Se značkami FlexAssist na první pohled vidíte, které prvky můžete posunout, abyste koš na nádobí přizpůsobili vašim požadavkům. Malé symboly, například symbol šálku nebo skleničky na víno na barevných prvcích, vám poradí při využívání jednotlivých částí. Značky FlexAssist současně slouží jako úchyty. Díky tomu se dá flexibilita košů optimálně využít jediným pohybem ruky.

Nové košové vybavení Miele

Nové košové vybavení je perfektně promyšlené do posledního detailu a nabízí jedinečné řešení. Každý nádobí najde své správné místo pro jeho optimální vyčištění. Barevné značky FlexAssist odkazují na pohyblivé prvky a jsou označeny malými symboly. Díky tomu můžete flexibilní košové vybavení používat pohodlně jedním pohybem. Integrované silikonové výplně v držáku na sklenice FlexCare zajišťují šetrné uchycení citlivých sklenic.

3D zásuvka na příbory +

Variabilita díky inteligentnímu prvku - 3D příborová zásuvka +. Šířka, výška a hloubka je variabilní a přizpůsobí se každé situaci. Díky sklopným hřebenovým radám ve střední části máte více místa pro velké kusy příborů, např. salátové příbory nebo kuchyňské nože. Díky nastavitelným bočním částem můžete umístit do horního koše dokonce i sklenice s dlouhou stopkou. Další "plus" k flexibilitě pro perfektní výsledky čištění.

Systém Waterproof

Na ochranu před poškozením způsobeným vodou je myčka nádobí Miele vybavena systémem Waterproof. Miele přebírá za systém Waterproof při odborné instalaci záruku - po celou dobu životnosti myčky nádobí.

QuickPowerWash

Nový mycí program QuickPowerWash a tablety UltraTabs Multi, dokonale přizpůsobené programu, dosahují ty nejlepší výsledky čištění a sušení běžně znečištěného nádobí v průběhu 58 minut. Speciálně vyvinuté tablety mají zkrácený čas rozpouštění jen 2-3 minuty. Díky tomu je uveden čisticí výkon k dispozici hned na začátku mycího programu.

Perfect Glasscare

Měkká voda podporuje důkladné umytí nádobí, je však agresivní vůči sklenicí. Proto je myčka nádobí Miele vybavena technologií Perfect Glasscare. Tato technologie zajišťuje šetrnou péči o vaše sklenice - abyste se z nich mohli dlouho těšit.

SensorDry

Teplota vzduchu v kuchyni a množství nádobí v myčce mohou ovlivnit proces sušení. V programu Automatika zajistí SensorDry optimální výsledek sušení i při ne zrovna ideálních podmínkách.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 44 db
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Počet programů 9
  • Odložený start Ano
  • Spotřeba vody na cyklus 9,7 L
  • Třída účinnosti sušení A
  • Počet souprav nádobí 14
  • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Miele
Délka přívodní hadice: 1,5 m
? Smart: Ne
Model: G 6730 SCi bílá
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,8 cm
Výška: 80,5 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 44 Kg

Obsah balení

Obsah balení: myčka, návod k použití

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,7 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9,7 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 9
? Odložený start: Ano
Počet souprav nádobí: 14
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? Patentovaná 3D příborová zásuvka: Ano
? QuickPowerWash: Ano
? Sušení AutoOpen: Ano

Ostatní

Kód produktu: 84221100

Všechny parametry

Recenze Miele G 6730 SCi WHI

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele G 6730 SCi WHI