Miele EVS7010 OBSW vakuovací zásuvka

Nákupem získáte 609,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vakuovací zásuvka Miele EVS7010 OBSW v černém provedení vyniká velkou rozmanitostí použití. Základní funkce vakuovacího složce je přesvědčivě jednoduchá: z potravin zabalených do fóliového sáčku se odsaje veškerý vzduch a následně se sáček vzduchotěsně uzavře. Na vakuování jsou vhodné čerstvé potraviny i tepelně upravené pokrmy. Intenzita vakuování může probíhat ve třech stupních. Ovládání zásuvky je jednoduché a to i díky dotykovému ovládání. Dominantou zásuvky je mechanismus Push2Open zajišťující snadné otevírání a zavírání bez použití madla. Dokonce se vakuovací složka dá zcela otevřít - plnovýsuv. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Miele EVS7010

Praktická vestavěná zásuvka Miele EVS7010 v černém provedení by neměla chybět v žádné moderní kuchyni. Perfektní příprava na skladování, porcování, marinování a opětovné uzavření - to vše nabízí tato zásuvka. Řekněte sbohem špatnému skladování a vychutnejte si zdravé a čerstvé pokrmy!

Vakuování

Ve vakuovací složce Miele se z vakuovacích kapes odsaje kyslík a vzduch. To jsou ideální podmínky pro delší trvanlivost potravin, ale také na perfektní přípravu na vaření Sous-vide v parní troubě. Podle potřeby máte na výběr tři stupně vakuování. Pro marinované maso je vhodný stupeň 3, pro citlivé potraviny, například bobulové ovoce, je optimální stupeň 1. vaku můžete i naporcované potraviny jako koření, sýr nebo salám. Samozřejmě můžete vakuově uzavřít i tekutiny: Pokud zůstane něco z předkrmu, například polévka, můžete ji bez problémů uzavřít v kapse. Další předností je, že ji můžete uskladnit na malém prostoru v chladničce. Vakuované potraviny zůstanou mnohem déle trvanlivé - bez vlivu na jejich chuť a kvalitu.

Vakuování v nádobě

Vakuovací nádoby jsou ideální pro potraviny citlivé na tlak, jako je zelenina a bylinky, jakož i pro pokrmy každodenní potřeby, například nářez. Ve vakuovací složce se jednoduše připojí do speciálního adaptéru, který během procesu vakuování odsaje vzduch. Nádoby jsou opětovně použitelné - pro ochranu životního prostředí.

Uzavírání sklenic

Bezpečně uskladnit nadbytečné čerstvé pesto nebo dětskou výživu bývá často problém. Naplněné do skleněných pohárů se mohou tyto potraviny pohodlně znovu uzavřít a uskladnit. Vařené potraviny, kompoty, nakládanou zeleninu nebo také předkrmy, můžete pohodlně naplnit do skleněných pohárů k jednorázovému použití a ve vakuovací zásuvce je můžete vzduchotěsně uzavřít.

Opětovné uzavření 

Vakuovací složku nabízí perfektní řešení: pro opětovné uzavření, například chipsů, oříšků ... Uzavře originální balení jemně a bezpečně při nastaveném stupni 1. Díky tomu zůstanou potraviny chráněny před přenosem zápachu a chuti. Až do dalšího vychutnání "jako poprvé".

Otevírání dvířek Push2Open

Bez rukojeti, ale s mechanismem otevírání Push2open, vakuovací zásuvka perfektně ladí s designem vestavných přístrojů Miele. Zásuvku otevřete is plnými rukama, což přináší uživatelský komfort např. při přenášení vakuových sáčků naplněných potravinami. Díky napětí pružiny se zásuvka otevře a je připravena k naložení a obsluhu.

Ovládání SensorTouch

Jednoduché ovládání: vakuovací zásuvku Miele ovládáte zcela jednoduše a intuitivně na senzorovém dotykovém panelu, který se nachází pod sklem. Máte k dispozici přímý přístup ke všem provozním způsobem - pro optimální komfort při obsluze. Zároveň lze dotykový panel snadno čistit a udržovat.

Plnovýsuv a jednoduchá údržba

Pro pohodlné nakládání se dá zabudovaný vakuovací složku kompletně vytáhnout. Díky jeho stabilním teleskopickým kolejnicím se dá jednoduše vytáhnout a zasunout. Výška složce činí 14 cm. Vakuovací komora je vybavena plechy z ušlechtilé oceli bez švů. Díky tomu se dá po použití mimořádně snadno a bezproblémově vyčistit.

Vakuovací sáčky na potraviny

Vakuovací sáčky Miele jsou vyvinuty pro speciální použití: jsou odolné proti vysokým teplotám, odolné při vaření a proti roztržení, vhodné pro potraviny a neobsahují změkčovadla - tak jsou všechny potraviny bezpečně uchovány. Obzvlášť důležité: přenášení chutí obsahu sáčku je vyloučeno. V dodávaném příslušenství najdete plastové sáčky různých velikostí. Potřebujete jich víc? Další můžete dokoupit v e-shopu Miele.

Dodávané příslušenství: přípojka pro vakuovací nádobu, podepření sáčku, vakuovací kapsy 180 x 280 mm 50ks, vakuovací kapsy 240 x 350 mm 50ks

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Objem 8 L
  • Poměr proudu 10 A

Další vlastnosti

Značka: Miele
Maximální nosnost: 15 Kg
Objem: 8 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 14,1 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnosť: 29,2 Kg
Rozměry pro instalaci(š x d x: 595 x 141 x 570

Obsah balení

Obsah balení: vakuovací sáčky

Konektivita

Délka kabelu: 1,8 m

Energetické údaje

Poměr proudu: 10 A

Ostatní

Kód produktu: 84223000

Všechny parametry

Recenze Miele EVS7010 OBSW vakuovací zásuvka

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele EVS7010 OBSW vakuovací zásuvka