Miele digestoře Zobrazit popis

Při vaření a pečení vznikají v kuchyni výpary, které jsou směsicí par, tuků a pachů. V případě špatné filtrace či nedostatečného odsávání vzduchu mohou tyto výpary časem zanechat stopy na kuchyňském nábytku, nemluvě o klimatu v kuchyni. Digestoře Miele jsou koncipovány tak, aby splňovaly i ty nejvyšší standardy a individuální požadavky zákazníků. Dlouhá životnost a použité kvalitní materiály jsou samozřejmostí.

Hlavní přednosti odsavačů par Miele

Vhodné do každého bytu/domu

Miele vám nabízí 4 základní varianty odsavačů par pro co největší pohodlí ve vaší kuchyni.

Šířka přístrojů

Jak široký by měl být odsavač par? Závisí to především na šířce vaší varné desky a samozřejmě na prostorovém řešení vaší kuchyně. Nezapomeňte zde zohlednit skutečnost, že odsavač by měl být o něco širší než vaše varná deska. Jen tak může efektivně zachytit stoupající páry či výpary z vaření a plně využít svůj potenciál. Pokud nemáte tolik prostoru, odsavač by měl být minimálně tak široký jako varná deska, která se pod ním nachází. U mnoha modelů jsou možné speciální rozměry až do šířky 220 cm.

Druhy provozu

Při vaření a především smažení vznikají výpary, směsi vodní páry a částečky tuků a pachů. Pokud se vzduch v kuchyni neodsává či dostatečně nefiltruje, výpary zůstávají v místnosti, a zatěžují tak její klima. Natrvalo se tak poškozuje váš kuchyňský nábytek, tapety či nátěry, protože na nich ulpívá mastnota a výpary. Pro efektivní čištění vzduchu jsou k dispozici tři možnosti: provoz s odtahem vzduchu, provoz s odtahem vzduchu s externím ventilátorem a cirkulační provoz.

Správná poloha pro každou situaci

Digestoře Miele jsou vytvořeny pro zákazníky, kteří dokáží ocenit výjimečnost. Máte mimořádné nároky? Pak budete nadšeni pohyblivými odsavači. U těchto exkluzivních přístrojů prémiové kvality se tělo odsavače automaticky vysouvá do ideální pracovní polohy a po vypnutí se automaticky zasune zpět do parkovací polohy. Tím šetříte prostor. Vynikající ergonomie, vysoce účinné odsávání a nezávislá integrace v uspořádání vaší kuchyně - toto je fascinující technika Miele.

Miele INDIVIDUAL

Odsavače par mají být tak individuální, jako jsou vaše přání. To je požadavek Miele. Proto nabízí Miele svým zákazníkům kromě rozmanitého standardního programu i individuální zhotovení dle jejich požadavku: ať už prodloužení nebo zkrácení komínu, širší tělo odsavače nebo dokonce odsavač v barevném odstínu vaší kuchyně - to vše Miele dokáže. Přizpůsobí váš odsavač par prostorovému řešení tak, aby přesně splňoval vaše požadavky.

Ventilační technika

Optimální činnost vašeho odsavače výrazně ovlivňuje i kvalitní odtah vzduchu. Kromě toho nové směrnice a zákony celosvětově vyžadují neustálý vývoj ventilační techniky pro domácnosti. Miele nabízí pro každého zákazníka vhodný odsavač par a kompletní ventilační příslušenství pro optimální činnost přístroje. Kromě toho jsou všechny odsavače Miele testovány podle aktuálně platných evropských norem. Hodnoty ventilačního a akustického výkonu, které najdete v katalogu, jsou reprezentativními a srovnávacími hodnotami. Miele je členem CECED* (Sdružení evropských výrobců domácích spotřebičů), jehož prostřednictvím se všichni členové zavazují, že budou měřit hodnoty ventilačního a akustického výkonu podle evropských norem a zveřejňovat je v katalozích. Pro koncové zákazníky je tím zajištěna transparentnost naměřených údajů.

Miele konfigurátor

Podkategorie

Produkty