Miele digestoře Zobrazit popis

Při vaření a pečení vznikají v kuchyni výpary, které jsou směsí páry, tuků a pachů. Pokud se správně neodsává nebo nefiltruje vzduch, může to zanechat stopy na kuchyňském nábytku a klimatu v kuchyni. Digestoře Miele jsou koncipovány tak, aby splňovaly ty nejvyšší standardy a různé individuální požadavky. Dlouhá životnost a použity kvalitní materiály jsou už jen samozřejmostí.

Hlavní přednosti odsavačů par Miele

Vhodné do každého bytu/domu

Miele vám nabízí 4 základní varianty odsavačů par - pro nejlepší formální a funkční řešení vaší kuchyně.

Šířka přístrojů

Jaký široký by měl být odsavač par? Závisí to od šířky vaší varné desky a samozřejmě od prostorového řešení vaší kuchyně. Zohledněte skutečnost, že odsavač by měl být o něco širší než varná deska. Jen tak může odsavač zachytit stoupající páry nebo výpary z vaření a plně rozvinout svoji účinnost. Pokud na to není dostatek prostoru, odsavač by měl být minimálně tak široký jako varná deska, která se pod ním nachází. U mnoha modelů jsou možné speciální rozměry až do šířky 220 cm.

Druhy provozu

Při vaření a především při pečení vznikají výpary, směs vodní páry, částeček tuku a pachů. Pokud se vzduch v kuchyni neodsává nebo nefiltruje, výpary zůstávají v místnosti a zatěžují její klima. Natrvalo se poškozuje váš kuchyňský nábytek, tapety a nátěry, protože se na nich usazuje mastnota a výpary. Na efektivní čištění vzduchu jsou k dispozici tři možnosti: provoz s odtahem vzduchu, provoz s odtahem vzduchu s externím ventilátorem a cirkulační provoz.

Správná poloha pro každou situaci

Digestoře Miele jsou vytvořeny pro lidi, kteří ocení výjimečnost. Máte mimořádné nároky? Pak budete nadšeni pohyblivými odsávači par. Na exkluzivních přístrojích prémiové kvality jde tělo odsavače automaticky do ideální pracovní polohy a po vypnutí se vrátí zpět do prostorově úsporné parkovací polohy. Vynikající ergonomie, vysokoúčinné odsávání a nezávislá integrace do uspořádání kuchyně - toto je fascinující technika Miele.

Miele INDIVIDUAL

Požadavek Miele: Naše odsavače par mají být takové individuální jako vaše přání. Miele vám nabízí kromě rozmanitého standardního programu i individuální zhotovení podle požadavku zákazníka: Ať už prodloužení nebo zkrácení komína, širší tělo odsavače nebo dokonce odsavač v barevném odstínu vaší kuchyně - to vše Miele dokáže. Váš odsavač par se přizpůsobí prostorovému řešení tak, aby přesně odpovídal vašim přáním.

Ventilační technika

Optimální činnost vašeho odsavače par je výrazně ovlivněna dobrým odváděním odpadního vzduchu. Kromě toho nové směrnice a zákony si celosvětově vyžadují neustálý vývoj ventilační techniky pro domácnost. Miele nabízí pro každého zákazníka vhodný odsavač par a kompletní ventilačními-technické příslušenství pro optimální činnost přístroje. Kromě toho jsou všechny digestoře Miele přezkoušeno podle aktuálně platných evropských norem. Hodnoty ventilačního a akustického výkonu, které najdete v katalogu, jsou typické a srovnatelné hodnoty. Miele je členem CECED * (Sdružení evropských výrobců domácích spotřebičů), ve kterém všichni členové akceptují dobrovolný osobní závazek, že budou měřit hodnoty ventilačního a akustického výkonu podle evropských norem a zveřejní je v katalozích. Pro koncové zákazníky se tím zajistí přehled údajů o výkonu.

Miele konfigurátor

Podkategorie

Produkty