Miele DGM 6800

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Velký ohřevný prostor

Velký 40 litrový nerezový ohřevný prostor umožňuje zasunout jednu nebo několik extra velkých napařovacích misek do každé ze tří úrovní - a to dokonce různé pokrmy. Neboť při vaření v páře se z jídla nepřenášejí ani vůně ani chuť na další pokrmy. Tak můžete najednou připravit kompletní menu pro více osob. Každé jídlo si zachová svou vlastní, nefalšovanou aroma. Průhledná dvířka umožňují v kombinaci s jedinečným, inovativním LED osvětlením ohřevného prostoru nejlepší dohled nad vašimi připravovanými potravinami.

Automatická příprava menu

Při automatické přípravě menu můžete mezi sebou kombinovat 3 automatické programy rozličných jídel. Teplota, doba a pořadí přípravy se nastaví automaticky. Přístroj Vás informuje, kdy a do jaké úrovně máte vložit jednotlivé složky menu, aby bylo vše připraveno ve stejný čas. Tak můžete klidně připravit celé menu s perfektním načasováním.

Automatické programy parní trouby

Inteligentní automatické programy pro přípravu nejrůznějších potravin Vám zjednoduší život v kuchyni. Manuální volba teploty a doby přípravy již není nutná. Můžete dodatečně navolit stupeň přípravy vybraných potravin - pro perfektní výsledky s jistotou úspěchu. A tak dosáhnete maximální požitek.

MultiSteam

MultiSteam je kombinací silného vyvíječe páry a její optimálního rozdělení pomocí 8 výstupů. Vyvíječ páry se postará o rychlou výrobu páry a tím o krátké časy ohřevu vnitřního prostoru. Specifické rozmístění a orientace 8 výstupů páry zajistí rychlé rozdělení páry v topném prostoru a okolo napařovacích misek, což má za následek rovnoměrnou přípravu pokrmů.

Vaření Sous-vide-vaření ve vakuu

Vaření Sous-vide probíhá v parní troubě při nízkých, konstantních teplotách během delšího časového období. Vzhled, tvar, minerální látky a vitamíny zůstanou v připravovaném pokrmu zachovány. Pomocí vakuovacího složce optimálně připravíte maso, ryby, zeleninu nebo ovoce na vaření Sous-vide.

Lehký zásobník na vodu

Parní trouba Miele s technologií výroby páry MultiSteam má lehký a snadno manipulovatelný zásobník na vodu. Vyvíječ páry je umístěn za topným prostorem.

Vlastní programy

V parní troubě Miele DGM 6800 si můžete vytvořit až 20 vlastních programů, při kterých si individuálně nastavíte teplotu a dobu přípravy a tím i požadovaný stupeň přípravy. Potom své vlastní programy kdykoliv spustíte a opakovaně budete dosahovat stejné výsledky při přípravě oblíbených jídel. Pro každý provozní způsob se vám na displeji ukáže navrhovaná teplota, kterou dle přání lze pohodlně změnit. Ale není třeba teplotu zvlášť nastavovat. Dokonce si můžete si libovolně naprogramovat začátek, konec nebo délku procesu přípravy. Po uplynutí naprogramovaného času přípravy bude proces automaticky ukončen. Při výpadku proudu zůstává čas udržen až 200 hodin. Po obnovení dodávky proudu se na displeji objeví aktuální denní čas, takže nemusí být znovu nastavován.

Quick mikrovlnka

Plný výkon jedním dotykem: funkce Quick mikrovlnka umožňuje přístup k plnému výkonu mikrovlnky. Dotykem tlačítka "Start" (1, 2 nebo 3 krát) se přístroj zapne na 30, 60 nebo 120 sekund a pak se automaticky vypne. Přednastavené časové intervaly lze individuálně nastavit. Funkce vhodná například pro ohřívání vaší pravidelné večerní šálku kakaa nebo kojeneckých lahví .

Funkce Popcorn

Díky funkci Popcorn přímo na ovládacím panelu připravíte sáček popcornu rychle a jednoduše v mikrovlnce Miele. Za tlačítkem Popcorn se skrývá inteligentní automatický program, který je určen pro přípravu Vašeho obvyklého balení popcornu. Pohodlně jediným stisknutím tlačítka!

Redukce páry

Již před ukončením procesu přípravy je pára z topného prostoru opatrně vypuštěna. Díky tomu můžete pokrmy vybírat obzvlášť pohodlně.

Bezpečnostní funkce

Jedním dotykem prstu je možné přístroj zablokovat, a ten je pak chráněn před nechtěným zapnutím například dětmi. I, když je překročena maximální doba provozu, parní trouba s mikrovlnkou se automaticky vypne. Kdybyste tedy někdy zapomněli přístroj vypnout, je o bezpečnost postaráno.

Systém ochlazování a vlažná čelní stěna

Parní trouby Miele jsou ochlazovány. Proto zůstávají oblasti ovládání a úchytu jakož i okolní nábytek příjemně vlažné. Systém zabraňuje srážení páry na ovládacím panelu a stará se nízkou teplotu čelní stěny a dvířek přístroje. Pro vaši bezpečnost a ochranu před popálením.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celk.vn.kapacita trouby 40 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 1000 W
  • Typ čištění Žádný
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 170

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 45,6 cm
Hloubka: 57,3 cm
Hmotnost: 39,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: lístek pro zaslání kuchařky

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Žádný
Počet funkcí: 170

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 40 L
Celkový výkon trouby: 1000 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? Automatické programy: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85166090

Všechny parametry

Recenze Miele DGM 6800

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele DGM 6800