Miele DGC7865 EDST

  • Doprava zdarma

Celk.vn.kapacita trouby: 68 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3450 W, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 23,


Cena 146 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 469,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Konvektomat Miele DGC7865 EDST v elegantním provedení s technologií výroby páry DualSteam v sobě kombinuje klasickou a parní troubu. S pevným připojením na přívod a odtok vody se vám bude snadněji a rychleji péct a vařit . Ovládá se velmi jednoduše pomocí displeje M-Touch. Nabízí množství provozních způsobů a automatické programy s možností individuálního nastavení. Ohřevný prostor má objem 68 litrů.

Jednoduché ovládání

Konvektomat Miele DGC7865 EDST s příjemným povrchovým provedením nabízí maximální komfort při obsluze. K dispozici je velký prostor s objemem až 68 litrů. Stisknutím tlačítka můžete vysunout ovládací panel, za kterým se nachází zásobník na vodu. Panel se pro snadnější obsluhu dokáže naklonit a umožňuje tak i lepší výhled na displej. Čas začátku a čas ukončení (doba trvání procesu) můžete jednoduše naprogramovat a tak budou vaše jídla vždy připravena v požadovaném čase. Po uplynutí času se proces pečení či vaření automaticky ukončí. K dispozici je i příjemné osvětlení, které zajišťuje skvělý výhled do topného prostoru. Nepřilnavý povrch trouby umožňuje její snadné čištění.

Chytré zařízení s Miele@home

Více svobody, bezpečnosti a pohodlí - to vše nabízí inteligentní konvektomat Miele DGC7865 EDST. Připojením spotřebiče k Wi-Fi síti a aplikaci Miele@mobile App se můžete dívat na informace o provozním stavu parní trouby, vyvolat upozornění k probíhajícím přípravám pokrmů, nebo ukončit probíhající operace. Miele vám nabízí speciálně navržené funkce a ovládání pomocí chytrého telefonu - takže budete vždy o krok vpřed v digitálním pohodlí. Pro použití potřebujete: Wi-Fi síť + Miele@mobile App + uživatelský účet v Miele. Uživatelský účet si můžete vytvořit prostřednictvím Miele@mobile App.

Vždy připraveno

Pohodlně a jednoduše: Naše konvektomaty pro domácnost jsou vybaveny připojením na čerstvou vodu. Přívod a odtok funguje automaticky - zásobník na vodu proto nemusíte neustále naplňovat a vyprazdňovat. Kondenzát v topném prostoru se odvádí automaticky. To je při každodenní práci v kuchyni zvlášť praktické a pohodlné.

Rozmanité možnosti

Je jedno, zda chcete rozmrazovat, blanšírovat nebo sušit - s konvektomatem pro domácnost značky Miele můžete připravit nejrůznější potraviny absolutně dle svého přání a vlastní chuti - vždy v dokonalé kvalitě a přesně načas. Chcete-li si připravit pizzu nebo upéct kyprý koláč, můžete si těsto nechat nakynout v topném prostoru.

Mix & Match

S funkcí Mix & Match můžete společně uvařit nebo ohřát různé potraviny, a to za méně než půl hodiny. Potraviny můžete do spotřebiče vložit najednou a po uplynutí zvoleného programu je opět vyjmout. Tak si zcela pohodlně připravíte hotový pokrm s více přílohami, aniž byste museli dávat pozor na různé doby a teplotu vaření.

Výrobník páry

Inovativní parní systém - na rozdíl od jiných systémů se výrobník páry nachází mimo topného prostoru. Ohřevný prostor se během vaření kompletně naplní párou, která vytlačí všechen kyslík. Výhody: rychlý ohřev, optimální měření teploty a zachování přirozené barvy potravin. A jelikož se v topném prostoru nevytváří usazeniny vodního kamene, je i čištění mimořádně jednoduché.

Příprava masa a ryby v dokonalé kvalitě

Ještě surové nebo už příliš suché? S integrovaným pokrmový teploměrem můžete rybu nebo maso připravit díky měření vnitřní teploty individuálně a přesně tak, jak to má být. Díky ukazateli zbytkového času přesně vidíte, kolik času pečení ještě vyžaduje - proto můžete kuchyni i občas opustit. Manipulace je výrazně komfortnější a jednodušší, výsledek šťavnatý a voňavý.

Kompletní menu

Ryba či maso, brambory a zelenina - při automatické přípravě menu můžete navzájem kombinovat až tři automatické programy pro různé pokrmy. Teplotu, dobu přípravy a posloupnost určí přístroj. Abyste dosáhli optimálního výsledku, stačí už jen vložit potraviny v předepsaném čase a pořadí do parní trouby. Takto můžete bez stresu připravit kompletní menu v jediném procesu přípravy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celk.vn.kapacita trouby 68 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3450 W
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 23

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele DGC7865 EDST

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno