Miele DGC7865 EDST

146 990 Kč

Nákupem získáte 1 469,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Konvektomat Miele DGC7865 EDST v elegantním provedení s technologií výroby páry DualSteam v sobě kombinuje parní troubu s klasickou. S pevným připojením na přívod a odtok vody se vám bude snazší a jednodušší péct či vařit. Ovládá se velmi jednoduše pomocí displeje M-Touch. Nabízí množství provozních způsobů a automatické programy s možností individuálního nastavení. Ohřevný prostor má objem 68 litrů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Jednoduché ovládání

Konvektomat Miele DGC7865 EDST v příjemném povrchovém provedení nabízí maximální komfort při obsluze. K dispozici je velký prostor s objemem až 68 litrů. Stisknutím tlačítka lze vysunout její ovládací panel, za kterým se nachází zásobník na vodu. Panel se pro snadnější obsluhu dokáže naklonit a umožňuje tak i lepší výhled na displej. Čas začátku a čas ukončení (dobu trvání procesu) můžete jednoduše naprogramovat a tak budou vaše jídla vždy připraveny v požadovaném čase. Po uplynutí času se proces pečení či vaření automaticky ukončí. K dispozici je i příjemné osvětlení, které zajišťuje skvělý výhled do topného prostoru. Nepřilnavý povrch trouby umožňuje její snadné čištění.

Smart zařízení s Miele@home

Více svobody, bezpečnosti a pohodlí to vše nabízí inteligentní konvektomat Miele DGC7865 EDST. Připojením spotřebiče k Wifi síti můžete pomocí aplikace dívat informace o provozním stavu parní trouby, vyvolat upozornění k probíhajícím přípravám pokrmů, nebo ukončit probíhající operace. Miele vám nabízí speciálně navržené funkce a ovládání pomocí smartphonu - takže budete vždy o krok vpřed v digitálním pohodlí. Pro použití potřebujete: - WiFi síť - Miele@mobile App - uživatelský účet v Miele. Uživatelský účet můžete vytvořit prostřednictvím Miele@mobile App.

Vždy připraveno

Pohodlně a jednoduše: Naše konvektomaty pro domácnost jsou vybaveny připojením na čerstvou vodu. Přívod a odtok funguje automaticky - zásobník na vodu proto nemusíte neustále naplňovat a vyprazdňovat. Kondenzát v topném prostoru se odvádí automaticky. To je při každodenní práci v kuchyni zvlášť praktické a pohodlné.

Rozmanité možnosti

Je jedno, zda chcete rozmrazovat, blanšírovat nebo sušit - s konvektomatům pro domácnost značky Miele můžete připravit nejrůznější potraviny absolutně dle svého přání a vlastní chuti - vždy v dokonalé kvalitě a přesně na čas. Pokud si chcete připravit pizzu nebo upéct kyprý koláč, můžete si těsto nechat nakynout v topném prostoru.

Mix & Match

S funkcí Mix & Match můžete společně uvařit nebo ohřát různé potraviny, a to za méně než půl hodiny. Potraviny lze do spotřebiče vložit najednou a po uplynutí zvoleného programu je opět vyjmout. Tak si zcela pohodlně připravíte hotový pokrm s více přílohami, aniž byste museli dávat pozor na různé doby a teplotu vaření.

Výrobník páry

Inovativní parní systém: Na rozdíl od jiných systémů se při našich spotřebičích výrobník páry nachází mimo topného prostoru. Ohřevný prostor se během vaření kompletně naplní párou, která vytlačí všechen kyslík. Výhody: Rychlý ohřev, optimální měření teploty a zachování přirozené barvy potravin. A jelikož se v topném prostoru nevytvářejí usazeniny vodního kamene, je i čištění mimořádně jednoduché.

Příprava masa nebo ryby v dokonalé kvalitě

Ještě surové nebo už příliš suché? S integrovaným pokrmový teploměrem můžete rybu nebo maso připravit díky měření vnitřní teploty individuálně a přesně tak, jak to má být. Díky ukazateli zbytkového času přesně vidíte, kolik času pečení ještě vyžaduje - proto kuchyni můžete občas i opustit. Manipulace je výrazně komfortnější a jednodušší, výsledek šťavnatý a voňavý.

Kompletní menu

Ryba či maso, brambory a zelenina - při automatické přípravě menu můžete navzájem kombinovat až tři automatické programy při různé pokrmy. Teplotu, dobu přípravy a posloupnost určí přístroj. Abyste dosáhli optimálního výsledku, stačí už jen vložit potraviny v předepsaném čase a pořadí do parní trouby. Takto lze bez stresu připravit kompletní menu v jediném procesu přípravy.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celk.vn.kapacita trouby 68 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 3450 W
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 23

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,6 cm
Hloubka: 56,7 cm
Hmotnost: 46 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2xčist.prostř.DG Clean

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Počet funkcí: 23

Konektivita

Délka kabelu: 2 m

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 68 L
Celkový výkon trouby: 3450 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Hladký chod a stabilita plechů: Ano
Počet členů domácnosti: 3-4 členové

Specifické vlastnosti

? Bezdrátový pokrmový teploměr: Ano
? DirectWater: Ano
? Automatické programy: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85167970

Všechny parametry

Recenze Miele DGC7865 EDST

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele DGC7865 EDST