Miele DGC7860 OBSW

  • Doprava zdarma

Celk.vn.kapacita trouby: 68 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3500 W, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 23,


Cena 138 990 Kč

1 389,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Chytrý konvektomat Miele DGC7860 OBSW v černém provedení umožňuje pohodlnou přípravu v páře a pečení pomocí bezdrátového teploměru. Velký senzorový displej M Touch + MotionReact - reaguje na přiblížení. Technologie DualSteam umožňuje přípravu jídel v páře. Konvektomat Miele DGC7860 OBSW můžete ovládat i na dálku prostřednictvím Wi-Fi + Mix & Match pomocí mobilního zařízení s příslušnou aplikací. K dispozici je mnoho provozních způsobů, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější uživatel. Ovládací panel se SofClose je výsuvný, za ním je instalován zásobník na vodu. Konvektomat Miele DGC7860 OBSW také disponuje mnoha funkcemi. Nerezový vnitřní prostor o objemu 68 litrů je velmi jednoduše čistitelný, čemuž napomáhá i odklápěcí grilovací těleso a dvířka CleanGlass. Odvápňování je realizováno automaticky. Dodávané příslušenství: univerzální plech s úpravou PerfectClean, rošt na pečení, plnovýsuvný FlexiClip s úpravou PerfectClean (1 pár), vyjímatelná záchytná mřížka s úpravou PerfectClean (1 pár), odvápňovací tablety a čistič DGClean.

Jednoduché ovládání

Chytrý konvektomat Miele DGC7860 OBSW s příjemným povrchovým provedením nabízí maximální komfort při obsluze. K dispozici je velký prostor s objemem až 68 litrů. Stisknutím tlačítka můžete vysunout ovládací panel, za kterým se nachází zásobník na vodu. Panel se pro snadnější obsluhu dokáže naklonit a umožňuje tak i lepší výhled na displej. Čas začátku a čas ukončení (doba trvání procesu) můžete jednoduše naprogramovat a tak budou vaše jídla vždy připravena v požadovaném čase. Po uplynutí času se proces pečení či vaření automaticky ukončí. K dispozici je i příjemné osvětlení, které zajišťuje skvělý výhled do topného prostoru. Nerezový povrch trouby umožňuje její snadné čištění.

Konvektomat navíc nabízí i další přednosti:

  •     Displej M Touch + Motion React: reaguje na přiblížení a automaticky rozsvítí displej.
  •     DualSteam: technologie páry pro perfektní výsledky vaření.
  •     Kombinovaná příprava: umožňuje připravit zvenku křupavé a zevnitř šťavnaté pokrmy.
  •     Miele@home: připojení spotřebiče prostřednictvím Wi-Fi + Mix & Mach.
  •     PerfectClean: nerezový vnitřní ohřevný prostor s jednoduchým čištěním.

Rovnoměrné výsledky s DualSteam

S technologií DualSteam s externí výrobou páry dosáhnete vynikající chuť. Pára je rovnoměrně distribuována ve vnitřním prostoru, díky čemuž je možné vychutnat si skvělé pokrmy. Parní trouba je ideálním doplňkem k troubě a varné desce. Můžete v ní připravit i kompletní menu, které můžete vařit najednou. Rychlý čas zahřátí, jakož i doba přípravy a rovnoměrná distribuce páry vám usnadní přípravu oblíbených jídel.

Chytré zařízení s Miele@home

Více svobody, bezpečnosti a pohodlí - to vše nabízí inteligentní konvektomat. Připojením spotřebiče k Wi-Fi síti a aplikaci Miele@mobile App se můžete dívat na informace o provozním stavu parní trouby, vyvolat upozornění k probíhajícím přípravám pokrmů, nebo ukončit probíhající operace. Miele vám nabízí speciálně navržené funkce a ovládání pomocí chytrého telefonu - takže budete vždy o krok vpřed v digitálním pohodlí. Pro použití potřebujete: Wi-Fi síť + Miele@mobile App + uživatelský účet v Miele. Uživatelský účet si můžete vytvořit prostřednictvím Miele@mobile App.

Mix & Match

S funkcí Mix & Match můžete společně uvařit nebo ohřát různé potraviny, a to za méně než půl hodiny. Potraviny můžete do spotřebiče vložit najednou a po uplynutí zvoleného programu je opět vyjmout. Tak si zcela pohodlně připravíte hotový pokrm s více přílohami, aniž byste museli dávat pozor na různé doby a teplotu vaření.

Nerezový ohřevný prostor

Vnitřní nerezový prostor o objemu 68 litrů nabízí množství prostoru a možnost jednoduché údržby a čištění. Vejdou se do něj i velké napařovací misky na kuře. Umožňuje přípravu kompletního menu pro 8 - 10 osob. Navíc povrch prostoru není náchylný na vznik koroze. Povrchová úprava PerfectClean umožňuje také snadnou údržbu.

Kombinovaná příprava

Konvektomat poskytuje flexibilitu pro dosažení dokonalých výsledků pečení koláčů i masa. Perfektní kombinace vlhkého a suchého tepla umožňuje přípravu skvělých jídel podle vašich představ. Nejlepších výsledků pomáhá dosáhnout kombinovaný režim s rozsahem teplot (30 °C až 225 °C) společně s obsahem vlhkosti (0 % až 100 %). Nastavení můžete v rychlém sledu změnit až 10× po sobě. Tak je možné dosáhnout individuálně výsledky, které přesně odpovídají vaší chuti.

Vše v jednom spotřebiči

Princip 3 v 1 nabízí 3 provozní režimy v jednom spotřebiči. Umožňuje tak i v prostorově menší kuchyni připravit chutné pokrmy. Využít můžete režim trouby - pro křupavé výsledky nebo funkci vaření v páře - pro šetrný způsob přípravy pokrmů. Dokonalé výsledky můžete dosáhnout i v kombinovaném režimu.

Rozmanité možnosti

Je jedno, zda chcete rozmrazovat, blanšírovat nebo sušit - s konvektomatem pro domácnost značky Miele můžete připravit nejrůznější potraviny absolutně dle svého přání a vlastní chuti - vždy v dokonalé kvalitě a přesně načas. Chcete-li si připravit pizzu nebo upéct kyprý koláč, můžete si těsto nechat nakynout v topném prostoru.

Výrobník páry

Inovativní parní systém - na rozdíl od jiných systémů se výrobník páry nachází mimo topného prostoru. Ohřevný prostor se během vaření kompletně naplní párou, která vytlačí všechen kyslík. Výhody: rychlý ohřev, optimální měření teploty a zachování přirozené barvy potravin. A jelikož se v topném prostoru nevytváří usazeniny vodního kamene, je i čištění mimořádně jednoduché.

Příprava masa a ryby v dokonalé kvalitě

Ještě surové nebo už příliš suché? S integrovaným pokrmový teploměrem můžete rybu nebo maso připravit díky měření vnitřní teploty individuálně a přesně tak, jak to má být. Díky ukazateli zbytkového času přesně vidíte, kolik času pečení ještě vyžaduje - proto můžete kuchyni i občas opustit. Manipulace je výrazně komfortnější a jednodušší, výsledek šťavnatý a voňavý.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celk.vn.kapacita trouby 68 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 23

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele DGC7860 OBSW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno