Miele DGC7640 EDST

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 9 099,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Konvektomat Miele DGC7640 EDST v černém provedení, s technologií výroby páry DualSteam, v sobě kombinuje parní troubu s klasickou. Nabízí pohodlnou přípravu chutných a zdravých jídel na páře, na kterých si pochutná celá rodina. Dokonce můžete připravovat pokrmy až na 3 úrovních současně. Ovládá se velmi jednoduše pomocí displeje M-Touch. Nabízí množství provozních způsobů a automatické programy s možností individuálního nastavení. Ohřevný prostor má objem 48 litrů. Díky externímu vyvíječi páry a nerezovému topnému prostoru je i čištění parní trouby mimořádně jednoduché. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Velký ohřevný prostor

Konvektomat Miele DGC7640 EDST v příjemném povrchovém provedení nabízí maximální komfort při obsluze. K dispozici je prostor o objemu 48 litrů, který umožňuje zasunout jednu nebo několik napařovacích misek do každé ze tří úrovní - a to dokonce různé pokrmy. Neboť při vaření v páře se z jídla nepřenášejí ani vůně ani chuť na další pokrmy. Tak můžete najednou připravit kompletní menu pro více osob. Každé jídlo si zachová svou vlastní, nefalšovanou chuť. Průhledná dvířka umožňují v kombinaci s jedinečným, inovativním osvětlením ohřevného prostoru nejlepší dohled nad vašimi připravovanými potravinami.

Motoricky ovládaný výsuvný panel se SoftClose

Sjednocení designu a komfortu při obsluze. Jemným tlakem prstu lze ovládací panel otevřít a bezhlučně zavřít, bez otevření dvířek topného prostoru. Zásobník na vodu a zásobník na kondenzát se přitom posunou dopředu, aby se daly snadno vyjmout a následně naplnit nebo vyprázdnit. Nyní můžete vyndat i bezkabelový pokrmový teploměr. Abyste lépe viděli na displej, stiskněte tlačítko a panel se k vám mírně nakloní.

Externí tvorba páry

Inovativní parní systém. Na rozdíl od jiných systémů se u našich spotřebičích výrobník páry nachází mimo topný prostor. Ohřevný prostor se během vaření kompletně naplní párou, která vytlačí všechen kyslík. Výhody - Rychlý ohřev, optimální měření teploty a zachování přirozené barvy potravin. A jelikož se v topném prostoru nevytvářejí usazeniny vodního kamene, je i čištění mimořádně jednoduché.

Mix & Match

Rychlá příprava zdravých pokrmů. S funkcí Mix & Match můžete společně uvařit nebo ohřát různé potraviny, a to za méně než půl hodiny. Potraviny lze do spotřebiče vložit najednou a po uplynutí zvoleného programu je opět vyjmout. Tak si zcela pohodlně připravíte hotový pokrm s více přílohami, aniž byste museli dávat pozor na různé doby a teplotu vaření.

Kombinovaná příprava

Flexibilita pro dokonalé výsledky při pečení koláčů a masa. Kombinujte vaření v páře s dalšími provozními režimy zcela podle vašich přání. Abyste dospěli k co nejlepším výsledkům, můžete v kombinovaném režimu nastavit teplotu (40 °C až 225 °C), jakož i obsah vlhkosti (0 % až 100 %). Toto nastavení se dá v rychlém sledu změnit až 6krát za sebou. Takto dosáhnete individuální výsledky, které přesně odpovídají vaší chuti.

Princip 3 v 1

S principem 3 v 1 máte k dispozici tři provozní režimy v jednom přístroji. Takto můžete i v malých kuchyních připravit chutné pokrmy. Využijte režim trouby na křupavé výsledky nebo funkci přípravy v páře na šetrnou tepelnou úpravu potravin. Dokonalé výsledky dosáhnete zejména v kombinovaném režimu. Díky množství dalších programů, jako je ohřívání a rozmrazování, můžete pokrmy připravit podle individuálních preferencí.

Automatické programy

Kolik času potřebuje chléb a kolik zelenina? Při jídlech připravovaných s různými inteligentními automatickými programy pro vaření v páře nemusíte volit ani teplotu, ani dobu trvání. Váš spotřebič reaguje automaticky a pomůže vám během běžného dne v kuchyni. Chtěli byste kuřátko trochu křupavější? Při mnoha potravinách se stupeň přípravy, příp. stupeň zhnědnutí dá nastavit individuálně.

Vaření nezávislé na množství

Je jedno, zda chcete připravit jednu porci, nebo jídlo pro celou rodinu, či z čerstvých nebo mražených surovin. Doba přípravy zůstává v našem konvektomatu pro jakékoliv hmotnostní množství stejná. Podstatně vám to zjednodušuje práci, protože odpadá čas na vážení a výpočet různých dob přípravy.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celk.vn.kapacita trouby 48 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 3400 W
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 23

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 45,6 cm
Hloubka: 56,9 cm
Hmotnost: 39,7 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Čist.prost.DGClean

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Počet funkcí: 23

Konektivita

Délka kabelu: 2 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 48 L
Celkový výkon trouby: 3400 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Specifické vlastnosti

? Klimatické pečení: Ano
? Bezdrátový pokrmový teploměr: Ano
? Automatické programy: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85167970

Všechny parametry

Recenze Miele DGC7640 EDST

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele DGC7640 EDST