Miele DGC7460 OBSW

  • Doprava zdarma

Celk.vn.kapacita trouby: 68 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3500 W, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 23


Cena 104 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 049,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Konvektomat Miele DGC7460 OBSW v černém provedení s technologií výroby páry DualSteam v sobě kombinuje parní troubu s klasickou. Ovládá se velmi jednoduše - senzorovým ovládáním - DirectSensor. Zásobník na vodu se nachází za motoricky výsuvným ovládacím panelem. Nabízí množství provozních způsobů a automatické programy s možností individuálního nastavení. Ohřevný prostor má objem 68 litrů.

Miele DGC7460 OBSW

Konvektomat Mile DGC7460 OBSW v elegantním černém provedení nabízí maximální komfort při obsluze. K dispozici má prostor o objemu 68 litrů, který vám umožňuje zasunout jednu nebo několik napařovacích misek do každé ze tří úrovní – a to dokonce rozličné pokrmy. Při vaření v páře se z jídla nepřenáší vůně ani chuť na další pokrmy. Díky tomu můžete najednou připravit kompletní menu pro více osob. Každé jídlo si zachová své vlastní, nefalšované aroma a chuť.

Kombinovaná příprava

Flexibilita pro dokonalé výsledky při pečení koláčů a masa: kombinujte vaření v páře s dalšími provozními režimy zcela podle vašich přání. Abyste dospěli k co nejlepším výsledkům, můžete v kombinovaném režimu nastavit teplotu (40 °C až 225 °C), jakož i obsah vlhkosti (0 % až 100 %). Toto nastavení se dá v rychlém sledu změnit až 6krát za sebou. Takto dosáhnete individuálních výsledků, které přesně odpovídají vaší chuti.

DualSteam

Konvektomat se stane všestranným odborníkem pro správnou a rovnoměrnou přípravu vašich jídel. Pára se šíří rovnoměrně a rychle. Díky ní získáte maximální výsledky a požitek z jídel.

Mix & Match

Rychlá příprava zdravých pokrmů: S funkcí Mix & Match můžete společně uvařit nebo ohřát různé potraviny, a to za méně než půl hodiny. Potraviny lze do spotřebiče vložit najednou a po uplynutí zvoleného programu je opět vyjmout. Tak si zcela pohodlně připravíte hotový pokrm s více přílohami, aniž byste museli dávat pozor na různé doby a teplotu vaření.

Princip 3 v 1

S principem 3 v 1 máte k dispozici tři provozní režimy v jednom přístroji. Takto můžete i v malých kuchyních připravit chutné pokrmy - využijte režim trouby pro křupavé výsledky nebo funkci přípravy v páře pro šetrnou tepelnou úpravu potravin. Dokonalých výsledků dosáhnete zejména v kombinovaném režimu. Díky množství dalších programů, jako je ohřívání a rozmrazování, můžete pokrmy připravit podle individuálních preferencí.

Dokonalý přehled

V konvektomatu můžete sledovat přípravu pečeného masa či nákypu, s čímž dopomůže LED světlo. Vysoce kvalitní bodová světla optimálně osvětlí prostor trouby, a to dokonce na více úrovních topného prostoru. Díky tomu z každého úhlu dokonale uvidíte na připravovaný pokrm.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celk.vn.kapacita trouby 68 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 23

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele DGC7460 OBSW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno