Miele DG2840 EDST

Vestavná parní trouba, Kapacita: 40 l, Počet funkcí: 5, Vestavěný displej: Ano, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril: Ne, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 45,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,9 cm. Více info


Cena 38 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 390 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Vestavná parní trouba Miele DG2840 EDST je spotřebič, který ocení každý, kdo se chce stravovat zdravě a nechce používat zbytečné tuky při přípravě stravy. Tento model vyniká funkcí DualSteam, která zabezpečí rychlé a rovnoměrné rozdělení páry v prostoru. Při vaření máte na výběr množství automatických programů i automatickou přípravu menu. Jídlo můžete připravovat na 4 úrovních. Trouba je dostatečně velká má 40 l a bez problémů můžete uvařit i několik pokrmů najednou. Údržba spotřebiče je jednoduchá a komfortní.

Velký ohřevný prostor

Velký 40litrový nerezový ohřevný prostor umožňuje zasunout jednu nebo několik napařovacích misek do každé z úrovní. A to dokonce různé pokrmy. Neboť při vaření v páře se z jídla nepřenášejí ani vůně ani chuť na další pokrmy. Tak můžete najednou připravit kompletní menu pro více osob. Každé jídlo si zachová svou vlastní, nefalšovanou chuť. Průhledná dvířka umožňují v kombinaci s jedinečným, inovativním LED osvětlením ohřevného prostoru, nejlepší dohled nad vašimi připravovanými potravinami. Vestavná parní trouba Miele DG2840 EDST nabízí dokonalost podle vaší chuti. Bude ideálním doplňkem k troubě a varné desce. Můžete pohodlně připravit kompletní menu jednoduše a rychle. Pára je vyráběna externě s technologií DualSteam.

Možnosti využití

Je jedno, zda chcete ohřívat, blanšírovat, udržovat pokrmy teplé nebo je rozmrazovat. S parní troubou Miele připravíte nejrozličnější potraviny zcela podle svého přání a chuti. Podaří se vám to vždy v dokonalé kvalitě a přesně včas.

Externí výroba páry

Na rozdíl od jiných systémů na výrobu páry, se u našich spotřebičů, výrobník páry nachází mimo topný prostor. Ohřevný prostor se během vaření kompletně naplní párou, která vytlačí všechen kyslík. Výhody: Rychlý ohřev, optimální měření teploty a zachování přirozené barvy potravin. Navíc, jelikož se v topném prostoru nevytvářejí usazeniny vodního kamene, je i čištění mimořádně jednoduché.

DualSteam

Jako ideální doplněk k troubě a varné desce se parní trouba Miele postará díky technologii MultiSteam Pro o perfektní výsledky vaření. Rychlá doba ohřívání a přípravy i rovnoměrná distribuce páry vám usnadní přípravu jídel - umožňuje to jedinečná externí výroba páry se silným výkonem (3,3 kW) a jedinečné uspořádání a nasměrování obou parních trysek MultiSteam Pro.

Automatické udržování teploty

Po uplynutí doby přípravy se pokrmy automaticky udržují až 15 minut teplé bez ztráty kvality. Takže se nic nestane, pokud se o několik minut opozdíte.

Vaření nezávislé na množství

Nezáleží, zda chcete připravit jednu porci nebo jídlo pro celou rodinu, či vaříte z čerstvých nebo mražených surovin. Doba přípravy zůstává v naší parní troubě pro všechny hmotnostní množství stejná. Podstatně vám to zjednoduší práci, protože odpadá čas na vážení a výpočet různých dob přípravy.

Automatické programy

Kolik času potřebuje na uvaření rýže a kolik na zeleninu? Při jídlech připravovaných s automatickými programy pro vaření v páře nemusíte volit ani teplotu, ani dobu trvání. Váš spotřebič reaguje automaticky a pomůže vám během běžného dne v kuchyni. Preferujete mrkev uvařenou "al dente"? Při mnoha potravinách se stupeň přípravy dá nastavit individuálně.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celk.vn.kapacita trouby 40 L
Gril Ne
Celkový výkon trouby 3600 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ne
Počet funkcí 5

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele DG2840 EDST

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno