Miele DG 6010

Volně stojící parní trouba Miele DG 6010 BLK v černém provedení s elektronickou regulací teploty trouby v rozsahu 40 - 100 ° C umožňuje vařit na 3 úrovních současně bez přenosu chutí. Má jednoduché ovládání, na volbu nastavení a její potvrzení slouží integrované dotyková tlačítka. 7místný displej ukazuje nastavenou teplotu a délku trvání přípravy. Díky plochému ovládacímu panelu má nenáročné čištění. Dvířka trouby se otevírají stiskem tlačítka. Vnitřní objem dosahuje 24 litrů. Vnitního prostor trouby Miele DG 6010 BLK je nerezový. Zásobník vody s vyvíječem páry má kapacitu na cca. 90 min. vaření. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Příprava ve třech úrovních současně

V parní troubě Miele DG 6010 můžete připravovat pokrmy až na 3 úrovních současně - dokonce i různá jídla. Protože při vaření v páře se pach ani chuť nepřenášejí na ostatní jídla. Díky tomu můžete najednou připravovat kompletní menu pro více osob. Každé jídlo si zachová svou vlastní, nefalšované aroma.

Příjemně chladná čelní stěna

Parní trouby Miele jsou celé chlazené. Díky tomu zůstane celá ovládací část a rukojeť, jakož i celý okolní nábytek, relativně chladné. Systém zabrání srážení páry na panelu a postará se o nízkou teplotu na čelní straně přístroje a na dvířkách varného prostoru, a tím i o bezpečnost a ochranu před popáleninami.

Bezpečnostní funkce

Konečkem prstu můžete přístroj zablokovat - a tak je chráněn před nechtěným zapnutím, např. dětmi. I když se překročí maximální doba provozu, vypne se parní trouba Miele zcela automaticky. Pokud by ste někdy zapomněli přístroj vypnout, o bezpečnost je přesto postaráno.

Rozmanité příslušenství

Parní trouby Miele jsou sériově vybaveny základním sortimentem nerezových misek. Pro speciální použití nabízí Miele kromě toho velký výběr příslušenství, které si můžete zakoupit.

Nenáročné čištění jedním pohybem ruky

Díky externí výrobě páry a nerezovému topnému prostoru, umožňují parní trouby Miele mimořádně snadné čištění. V topném prostoru se nevytvářejí žádné usazeniny vodního kamene a hladké stěny, především dno varného prostoru, se dají velmi snadno vyčistit. Po dokončení vaření stačí vnitřní prostor utřít a vše je opět suché a lesklé.

Komfortní odvápňovací program

Všechny parní trouby Miele se dají mimořádně pohodlně odvápnit pomocí odvápňovacích tablet Miele. Přístroj vás informuje, kdy bude potřeba odvápnění a informace na displeji vás provedou krok za krokem celým tímto procesem.

Nerezový ohřevný prostor

Když jde o vaření v páře v troubách Miele, vždy se používá nerezový ohřevný prostor. Tento profesionální materiál je absolutně nerezavějící a snadno se čistí. Můžete v ní připravit kompletní menu pro 8 - 10 osob. I velké potraviny, jako např. drůbež a celé ryby, se vejdou do ohřevného prostoru.

Elektronická regulace teploty

Teplota vaření je elektronicky kontrolována a spolehlivě regulována. Díky stále přesné teplotě dosáhnete těch nejlepších výsledků.

Vaření nezávislé na množství

Stejný délka přípravy pro různé hmotnosti pokrmů - ať už jedna porce nebo jídlo pro celou rodinu, doba přípravy zůstává v parních troubách Miele stále stejná. Odpadá náročné vážení a výpočet různých dob přípravy.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celk.vn.kapacita trouby 24 L
  • Typ trouby Elektrický

Další vlastnosti

Značka: Miele

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 49,5 cm
Hmotnost: 17,5 g
Výška: 38,2 cm
Hloubka: 32,7 cm

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: dotykem

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 24 L
Typ trouby: Elektrický
Počet troub: 1
Počet pozic roštů: 3

Ostatní

Kód produktu: 85167970

Všechny parametry

Recenze Miele DG 6010

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele DG 6010