Miele DA2668 EDST

Nákupem získáte 409,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavěný odsavač par Miele DA2690 D EDST v provedení nerezu a jedinečným komfortem při obsluze Con@ctivity. Odsavač automaticky reaguje na nastavení varné desky. Přinese vám do kuchyně komfort, už žádné nepříjemné výpary z vaření a pečení. U velmi silných výparech si naprogramujete intenzivní stupeň výkonu proudění vzduchu 585 m³/h. Pro bezpečnost se po 10 hodinách provozu automaticky vypne. Světelný signál vás upozorní na výměnu filtrů. Je mimořádně tichý díky Eco motoru a stejně výkonný jako všechny motory, které společnost Miele používá. Model je výkonný a pracuje v tiché provozu. Ovládání je jednoduché, čištění a údržba bezproblémová. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Vícezónové okrajové odsávání

Odsavač par s okrajovým odsáváním mají technicky působící kovové filtry ukryté za dekorativními kryty. Miele používá vícezónové okrajové odsávání. Ve srovnání s běžným okrajovým odsáváním s jedním velkoplošným panelem nabízejí samostatné panely značné výhody: výpary z vaření se odsávají na vnějších hranách, jakož i ve střední oblasti.

ECO motor

Miele používá stejnosměrný motor, který je ve srovnání s běžnými motory až o 70% úspornější. Kromě toho je mimořádně tichý, ale také stejně výkonný jako motory v jiných Miele odsavačů par.

Pohodlný přehled o době použití

Pokud je tukový a aktivní uhlíkový filtr vašeho odsavače nasycený, signalizuje to červená LED kontrolka, která se rozsvítí. Tehdy by měl tukový filtr co nejdříve vyčistit, případně aktivní uhlíkový filtr vyměnit. Už z výroby nastavená životnost filtrů lze individuálně měnit: indikátor nasycení filtrů lze naprogramovat na 20, 30, 40 nebo 50 hodin, indikátor pro výměnu aktivního uhlíkového filtru na 120, 180 nebo 240 hodin.

Con@ctivity

Pokud máte v kuchyni i sporák nebo troubu Miele, tak pomocí tohoto systému Con@ctivity spolu tyto dva spotřebiče komunikují. Odsavač přizpůsobí odsávání varné zóně. Skutečně převratná technologie, takže oba spotřebiče šetří energií, pracují flexibilně přesně podle momentální provozu.

Automatický doběh ventilátoru

Automatický doběh ventilátoru se postará o důkladné odsátí par a pachů, které se po vaření ještě nacházejí v místnosti. Podle volby se odsavač automaticky vypne po 5 nebo 15 minutách. Kromě toho budete s tímto odsavačem par vždy v bezpečí, protože se vždy po 10 hodinách provozu automaticky vypne, a tak bude i v případě nesprávné obsluhy zajištěna maximální bezpečnost.

  • Provoz vestavěného odsavače par Miele DA2668 EDST je možná s odsáváním přímo do komína nebo s recirkulací vhodným uhlíkovým filtrem DKF19-1

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 58 cm
  • Maximální hlučnost 51 db
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 585 m3
  • Počet motorů 2

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano
Maximální výkon odsávání: 585 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 2
Min.vzdál.od el.var.desky: 450 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 650 cm
Vhodný uhl. filtr: DKF19-1
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 58 cm
Výška: 6,4 cm
Hloubka: 29,3 cm
Hmotnosť: 12 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 51 db

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +

Energetické údaje

Celková spotřeba: 0,09 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ano
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 84146000

Všechny parametry

Recenze Miele DA2668 EDST

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele DA2668 EDST