Miele CVA7845 bílý


Vestavný kávovar, Smart ovládání mobilem, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Vestavěný displej, Způsob přípravy mléčné pěny: nádoba na mléko, Objem vodního zásobníku: 2700 ml, Odvápňovací systém, Samočistění, Přednastavené programy, Barva: bílá, Výška: 45,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 47,5 cm. Více info


Cena 113 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 1 140 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavěný kávovar Miele CVA7845 s funkcí DirectWater v kombinovatelném provedení s CoffeeSelect a AutoDescale pro vaše maximální požadavky.

Vestavěný kávovar Miele CVA7845 

  • Velký textový displej se senzorem - M Touch + MotionReact
  • Individuální požitek - 3 zásobníky na kávová zrna - CoffeeSelect
  • Dokonalá péče - automaticky s funkcemi AutoDescale a AutoClean
  • Dokonalé polohování: díky patentovanému senzoru CupSensor
  • Současná příprava stiskem jediného tlačítka - OneTouch pro dva
  • Lze naprogramovat 10 uživatelských profilů
  • Barva: briliantová bílá

Opravdový chuťový zážitek

Vychutnejte si kávu naplno s prvotřídními kávovary Miele. Díky funkci AromaticSystemFresh jsou kávová zrna pro každý šálek čerstvě namleta a poté přímo spařena - se zárukou intenzivní chuti. Kromě toho můžete s funkcí CoffeeSelect (v závislosti na spotřebiči nebo modelu) využívat tři samostatné zásobníky na kávová zrna, takže si vždy můžete připravit každou kávovou specialitu z těch správných zrn.

CoffeeSelect*

Exclusiv bei Miele

Individuální chuťový požitek

Maximální svoboda výběru: Díky patentovanému systému CoffeeSelect si vychutnáte kávu té nejvyšší kvality. Tři oddělené zásobníky pojmou různé druhy kávových zrn - každá kávová specialita je tak připravena z těch nejvhodnějších zrn. Můžete je vybrat ručně nebo je trvale přiřadit k nápoji, což vám dává maximální flexibilitu. Připravená káva bude vždy čistá, protože v systému nezůstávají žádné zbytky.

AromaticSystemFresh

Vždy čerstvě namleté

Vychutnejte si ten rozdíl: inovativní kuželový mlýnek namele pro každý šálek vždy čerstvá kávová zrna a zachová jejich aroma. To je možné díky novému umístění mlýnku přímo nad napařovací jednotkou. Výhoda: po mletí nezůstává v mlýnku žádná mletá káva, což zaručuje nezkreslenou chuť. Nový kuželový mlýnek je mimořádně tichý, takže si můžete vychutnat kávu bez jakéhokoli rušení.

Uživatelské profily/nastavení parametrů

Uložte si nastavení pro individuální potěšení

Pro individuální požitek z kávy: Abyste nemuseli opakovat všechna nastavení oblíbeného nápoje, můžete si je uložit do vlastního uživatelského profilu. K dispozici je až deset různých profilů. Všechny parametry pro vaše oblíbené nápoje jsou uloženy v uživatelském profilu: typ kávových zrn, množství namleté kávy, teplota a množství vody a případně množství mléka a mléčné pěny.

Snadná manipulace

Intuitivní a pohodlné ovládání : jedním dotykem připravíte dokonalou kávu nebo čajovou specialitu. Inteligentní funkce, jako je CupSensor, OneTouch for Two nebo funkce časovače, umožňují mimořádně pohodlné ovládání kávovaru Miele.

CupSensor

Exclusiv bei Miele

Vždy ve správné poloze

Dokonalá poloha šálku: funkce CupSensor automaticky rozpozná výšku šálku a nastaví středovou hubici do správné výšky. Senzor CupSensor se dokáže snížit až na 4 cm a zvednout až na 16,5 cm. Tím se zabrání rozstřikování kávy a pohodlně se do něj vejdou i velké šálky na latte macchiato. BrilliantLight poskytuje optimální osvětlení díky jemnému světlu LED a dává vyniknout kráse vašeho šálku.

DirectWater

Exclusiv bei Miele

Vždy připraven k provozu
Praktické a pohodlné: kávovary Miele jsou vybaveny pevným přívodem čerstvé vody. Proto není třeba pravidelně doplňovat vodu - šetří se čas a zvyšuje se pohodlí. Dávkovače čerstvé vody lze na požádání přepnout na provoz s nádrží na vodu.

Funkce konvice

Snadná příprava pamlsků

Potřebujete kávu pro větší společnost? Kávovar Miele připraví jedním dotykem až osm šálků kávy najednou v konvici. Tímto způsobem můžete také snadno připravit vodu na čaj v rychlovarné konvici. Můžete také použít praktickou izolační konvici Miele z oddílu Příslušenství: vaše káva nebo čaj tak zůstanou déle extra horké.

Mléčný systém EasyClick

Exclusiv bei Miele

Snadné připojení mléčného systému

Pohodlný systém na mléko - EasyClick usnadňuje vkládání nebo vyjímání nádoby na mléko z předních dvířek kávovaru. Nádoba na mléko je vyrobena z vysoce kvalitního skla. Výhodou skleněného materiálu je kromě snadnějšího čištění také možnost neustále kontrolovat stav naplnění nádoby.

Časovač

Vždy ve správný čas

Kdykoli budete chtít: Díky časovači můžete individuálně naprogramovat zapnutí a vypnutí kávovaru Miele. Například se zapne přesně v době, kdy snídáte, a večer se automaticky vypne. Časy automatického čištění a odstraňování vodního kamene lze nastavit také individuálně - pro větší flexibilitu. Pro úsporu energie lze spotřebič po delší době nepoužívání automaticky vypnout.

OneTouch pro dva

Pro větší potěšení v páru

Pro dvojnásobný požitek z kávy: Máte návštěvu a rádi byste si společně vypili šálek kávy? S aplikací OneTouch for Two je to nyní možné snadno a rychle: Jedním dotykem můžete připravit dvě výjimečně lahodné kávové speciality najednou. Příslušný program se spustí automaticky. Nemusíte tak čekat, až se jeden šálek uvaří jako první - ušetříte tak čas, který si můžete užít ve dvou.

AutoDescale/AutoClean

Exclusiv bei Miele

Perfektní péče - zcela automaticky

Bez námahy proti nečistotám a vodnímu kameni: Abyste mohli svůj čas využít smysluplně, postará se Miele o čištění a odstraňování vodního kamene z vašeho kávovaru. Díky funkci AutoClean se hadice pro přívod mléka a spařovací jednotka automaticky čistí a odmašťují, takže váš kávovar je vždy čistý. Patentované odvápňování AutoDescale se téměř kompletně postará o automatické odvápňování vašeho přístroje: Patentované odvápňování AutoDescale se téměř kompletně postará o automatické odvápňování vašeho přístroje.

Čištění bez námahy

Pro větší pohodlí při čištění
Čištění bez námahy: díky praktickým funkcím je čištění kávovaru Miele snadné. Díky funkci AutoClean se mléčné linky a parní jednotka čistí automaticky, což šetří čas a dává vám větší volnost. Ruční odstraňování vodního kamene je díky funkci AutoDescale téměř zcela eliminováno. Díky funkci Comfort Clean lze jednotlivé součásti z velké části pohodlně mýt v myčce nádobí.

ComfortClean

Dokonalé mytí v myčce nádobí

S technologií ComfortClean je nyní čištění snadné: Protože téměř všechny součásti kávovaru lze pohodlně mýt v myčce nádobí. Patří mezi ně mimo jiné nádrž na vodu, odkapávací miska a nádoba na sediment/odpad. To zajišťuje optimální hygienu a významně přispívá k zachování hodnoty vašeho spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Způsob přípravy mléčné pěny nádoba na mléko
Smart (ovládání mobilem) Ano
Přednastavené programy Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele CVA7845 bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi