Miele CS 7612 FL

Nákupem získáte 359,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Miele CS 7612 FL v černém provedení je prvkem ze série SmartLine, které lze vzájemně kombinovat a vytvořit tak jednotný celek. SmartSelect ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Nabízí 2 flexibilní a rychlé varné zóny, včetně 1 oblasti PowerFlex. Díky funkci TwinBooster dokáže velmi rychle uvést vodu do bodu varu. Disponuje také užitečnými funkcemi, jako jsou: trvalé rozpoznávání hrnce, rozpoznání přítomnosti a velikosti hrnce, Stop & Go, funkce Recall, kuchyňský budík, automatika předvaření, funkce udržování teploty. Pro bezpečnost je indukční varná deska Miele CS 7612 FL vybavena bezpečnostním vypínáním, blokovací funkcí, zablokováním provozu, ochlazovacím ventilátorem, ochranou proti přehřátí i indikací zbytkového tepla. Šířka 37,8 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Elegantní varná deska ze série SmartLine

Indukční varná deska Miele CS 7612 FL v atraktivním provedení v černé barvě na sklokeramickém povrchu zapadne téměř do každé moderní kuchyně. Varné desky ze série SmartLine lze navzájem kombinovat, vestavět je vedle sebe a vytvořit tak jednotný celek podle vlastních představ. Pro montáž je kompatibilní spojovací lišta Miele CSZL7000, která umožňuje snadnou montáž více prvků SmartLine vedle sebe. Tato indukční varná deska disponuje množstvím funkcí a systémů, které jistě ocení každá hospodyňka či nadšený kuchař. Nejen, že dobře vypadá, ale je také výkonná a chutný pokrm na ní připravíte raz dva. Díky této desce se vaření stane zábavou i pro ty, kteří ho dosud brali spíš jako nutnost. Nikdo přece neodolá jejímu skvělému vzhledu, jednoduchému používání a bezchybným výsledkům za každých okolností. Varná deska se vyznačuje těmito výhodami:

  •     Intuitivní ovládání SmartSelect - díky číselným řádkům je ovládání jednoduché
  •     Elegantní design s možností montáže do plochy nebo položení
  •     Možnost dokonale kombinovat s každým prvkem SmartLine
  •     Flexibilní a rychlé varné zóny, včetně 1 PowerFlex
  •     TwinBooster

Bezpečnostní funkce

Nejlepší ochrana v každé situaci: zablokování zprovoznění vás chrání před náhodným nebo nepovolaným zapnutím. Pokud se některá z varných zón zahřívá nezvykle dlouho beze změny stupně výkonu nebo není na zapnuté varné desce hrnec, dojde k jejímu automatickému vypnutí. Dalším pozorným pomocníkem je ukazatel zbytkového tepla: upozorní na to, že se na horkou varnou zónu nemá sahat.

Položte hrnec a vaření může začít

Stačí zapnout varnou desku - pokud se už na varné zóně nachází kuchyňské nádobí, automaticky se aktivuje příslušný ovládací prvek. Jednotlivé varné zóny už netřeba spouštět manuálně. Kromě toho se automaticky rozpoznává i velikost hrnce nebo pánve - což zaručuje mimořádně efektivní využívání energie.

TwinBooster

Pro obzvláště rychlé rozehřátí: S exkluzivní funkcí Miele TwinBooster koncentrujete podle potřeby výkon dvou varných zón do jediné. Nebo rozdělíte výkon indukce libovolně a tím vaříte ještě flexibilněji.

Komfortní doplňkové funkce

Větší komfort při vaření: Pomocí funkce Stop & Go můžete snížit výkon všech varných zón stisknutím tlačítka na stupeň 1. Varnou desku tak můžete nechat chvíli bez dozoru. Díky funkci udržování teploty zůstanou vaše pokrmy na servírovací teplotě. Další plus: nastavíte časovač a varná zóna se automaticky po této době vypne. Funkce Recall zajistí, že je vaše nastavení uloženo na 10 sekund.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 37,8 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 2
  • Typ horního povrchu Indukční

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 37,8 cm
Výška: 5,1 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnosť: 7 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 2
Pojistka hořáků: Ne

Vzhled

Typ horního povrchu: Indukční
Počet ovlad./ukazat.výkonu: 2
Standardní varná deska: 2
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne

Energetické údaje

Napájení: 230 V
Celkový příkon desky: 3,6 kW

Další parametry

Elektrické zapalování: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? TwinBooster: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85166050

Všechny parametry

Recenze Miele CS 7612 FL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele CS 7612 FL