Miele Complete C3 Electro EcoLine SGFP3

Podlahový vysavač Miele Complete C3 Electro EcoLine s komforntou rukojetí, nabízí vysoký sací výkon 550 W. Hlučnost 80 dB. Vysavač má integrovaný HEPA AirClean filtr, který zadržuje i nejmenší prachové částice. Součástí vysavače je šetrná univerzální podlahová hubice SBD 290-3 a praktické elektrohubice pro hloubkové čištění koberců SEB 228. Nechybí ani praktické 3-dílné příslušenství na držáku VarioClip, hubice na vysávání spár a čalouněného nábytku. Objem sáčku na prach je 4,5 l, akční rádius je 12 m. Integrované parkovací pozice: s možností jednoduchého odložení, ve vertikální i horizontální poloze. Barva: hnědá Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Complete C3 Electro EcoLine - SGFP3

 • Nejvyšší sací výkon - 550 W
 • Motor typu Power Efficiency
 • Nejlepší péče o koberce - elektrohubice pro hloubkové čištění
 • Filtry HEPA AirClean
 • Elektronická regulace sacího výkonu - nožní tlačítko +/- zesílení
 • Komfortní a kompaktní teleskopická trubice
 • Užitný objem sáčku na prach: 4,5 l
 • Hladina akustického výkonu: 80 dB
 • Akční rádius: 12 m

Rychlý úklid

Podlahový sáčkový vysavač Complete C3 Electro EcoLine má vysoký výkon motoru 550 W, díky kterému můžete důkladně vysát všechny místnosti. Jeho 12 metrový akční rádius umožňuje dostatek volnosti při vysávání a vy nemusíte každou chvíli vyměňovat zásuvku. Kabel vysavače se navíjí pomocí nášlapného tlačítka a vy se nemusíte ohýbat ani jej zdlouhavě namotávat. Zvolený stupeň výkonu nabíhá na vysavači pozvolně a elektrická síť je chráněna před přetížením. Dokonce Miele vysavač je chráněn před přehřátím omezovačem teploty. Když se vzduchová cesta ucpe, např. nasátím rozměrných předmětů, motor se z bezpečnostních důvodů automaticky vypne. Po odstranění poruchy a vychladnutí je přístroj opět připraven k provozu.

Flexibilita

Můžete si nastavit pracovní výšku na teleskopické trubici podle vaší potřeby a vyhnout se tak zbytečným bolestem zad. Podlahová hubice, sací trubice a rukojeť do sebe pevně slyšitelně zapadnou. Při vysávání je spojení jednotlivých dílů bezpečné, a zároveň stisknutím tlačítka jednotlivé díly snadno odeberete, např. při výměně příslušenství.

Teleskopická sací trubice Comfort

Teleskopickou sací trubici Comfort s exkluzivním designem značky Miele můžete intuitivně vysunout do požadované manipulační výšky a zajistit ji. Větší průměr umožňuje zvýšení objemu proudu vzduchu, což podporuje vynikající výsledky čištění. Malé detaily jako pogumovaný povrch na horním konci se projevily jako velmi praktické. Po opření trubice o stěnu nedojde k jejímu sesmeknutí.

Filtrační systém

Vícestupňový filtrační systém vysavače, který se skládá z inovativního sáčku Miele HyClean, motorového a vzduchového filtru, zabezpečuje že při vysávání je odfiltrováním více než 99,9% jemného prachu. HEPA AirClean vytváří v místnosti čistší vzduch než před vysáváním a vy můžete volně dýchat. Typ sáčku na prach HyClean GN o objemu 4,5 l. S vysavačem bude váš domov čistější a svěžejší.

Chrání nábytek a stěny

Vysavač Miele je vybaven obvodovou lištou na ochranu nábytku z měkkého plastu. Tato lišta chrání nábytek a přístroj v případě neúmyslných kolizí.

Pohodlné používání

Vysavače Miele má v rukojeti integrovanou úzkou kovovou lištu, která funguje jako malý hromosvod. Tím se zabrání statickému výboji mezi přístrojem a uživatelem. Pro pohodlí při práci má vysavač na rukojeti i praktický spínač, pomocí kterého můžete regulovat sací výkon jediným dotykem prstu bez zbytečného ohýbání se. Povrchové provedení vysavače Miele je v hnedém provedení.

Jednoduchá manipulace bez otravného ohýbání

Podlahová hubice se jednoduše zavěsí na držák na zadní straně vysavače tak, aby byla sací trubka v pracovní pozici vždy po ruce. Motor vypne automaticky, takže se již nemusíte více kvůli tomu ohýbat

Oboustranný parkovací systém pro uložení

Sací trubici a hadici lze upevnit po obou stranách stojícího přístroje. Vysavač se tak dá snadno přenášet, úsporně uložit a pohodlně ovládat praváky i leváky

Vždy po ruce

Podlahové vysavače Miele jsou standardně vybaveny třídílným příslušenstvím: hubicí na čalouněný nábytek, hubicí na vysávání spár a sacím štětcem. Jsou integrovány nebo - exkluzivní u značky Miele - umístěné na přístroji ve speciálním držáku VarioClip a tak neustále po ruce.

 • 3-dílné příslušenství - na VarioClip

 • Hubice na čalouněný nábytek
 • Hubice na vysávání spár
 • Sací štětec s umělými štětinami

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 80 db
 • Operační rádius 12 m
 • Umývatelný filtr Ne

Další vlastnosti

Značka: Miele
Operační rádius: 12 m
Teleskopická trubice: Ano
Typ sáčku: syntetické
Filtr pro ochranu motoru: Ano
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bronzová
Šírka: 59 cm
Hloubka: 44 cm

Obsah balení

Obsah balení: hubice SRD 20

Hlučnost

Maximální hlučnost: 80 db

Energetické údaje

Maximální příkon: 550 W

Funkce

Indikátor plného sáčku: Ano
Regulace výkonu: Ano

Vzhled

Objem sáčku/nádoby: 4,5 L
Materiál rourky: nerezová ocel

Specifické vlastnosti

Podlahová krytina: převážně koberce
Hygienické požadavky: pro každodenní požadavky
Komfortní rukojeť: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85081100

Všechny parametry

Recenze Miele Complete C3 Electro EcoLine SGFP3

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele Complete C3 Electro EcoLine SGFP3