Miele Complete C3 Cat&Dog PowerLine SGEF3

Podlahový vysavač Miele Complete C3 Cat & Dog PowerLine nabízí vysoký sací výkon 890 W, zařazený do energetické třídy C. Hlučnost 78 dB. Vysavač má integrovaný aktivní AirClean filtr, který zadržuje i nejmenší prachové částice a alergeny, dokonce já neutralizuje pachy. Součástí vysavače je šetrná univerzální podlahová hubice a podlahová turbokartáč (STB 305-3) - spolehlivě odstraňuje vlasy a chlupy. Nechybí ani praktické 3-dielene příslušenství na držáku VarioClip, hubice na vysávání spár a čalouněného nábytku. Objem sáčku na prach je 4,5 l, akční rádius je 12 m. Integrované parkovací pozice: s možností jednoduchého odložení, ve vertikální i horizontální poloze. Barva: bordó Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Complete C3 Cat & Dog PowerLine - SGEF3

 • Nejvyšší sací výkon - 890 W
 • Třída energetické účinnosti: C
 • Podlahová turbokartáč (STB 305-3) - spolehlivě odstraňuje vlasy a chlupy
 • Motor typu Power Efficiency
 • Pachy se efektivně neutralizují - filtr Active AirClean
 • Elektronická regulace sacího výkonu - nožní tlačítko +/- zesílení
 • Komfortní a kompaktní teleskopická trubice
 • Užitný objem sáčku na prach: 4,5 l
 • Hladina akustického výkonu: 76 dB
 • Akční rádius: 12 m

Rychlý úklid

Podlahový sáčkový vysavač Complete C3 Cat & Dog PowerLine má vysoký výkon motoru 890 W, díky kterému můžete důkladně vysát všechny místnosti. Jeho 12 metrový akční rádius umožňuje dostatek volnosti při vysávání a vy nemusíte každou chvíli vyměňovat zásuvku. Kabel vysavače se navíjí pomocí nášlapného tlačítka a vy se nemusíte ohýbat ani jej zdlouhavě namotávat. Zvolený stupeň výkonu nabíhá na vysavači pozvolně a elektrická síť je chráněna před přetížením. Dokonce Miele vysavač je chráněn před přehřátím omezovačem teploty. Když se vzduchová cesta ucpe, např. nasátím rozměrných předmětů, motor se z bezpečnostních důvodů automaticky vypne. Po odstranění poruchy a vychladnutí je přístroj opět připraven k provozu.

Flexibilita

Můžete si nastavit pracovní výšku na teleskopické trubici podle vaší potřeby a vyhnout se tak zbytečným bolestem zad. Podlahová hubice, sací trubice a rukojeť do sebe pevně slyšitelně zapadnou. Při vysávání je spojení jednotlivých dílů bezpečné, a zároveň stisknutím tlačítka jednotlivé díly snadno odeberete, např. při výměně příslušenství.

Teleskopická sací trubice Comfort

Teleskopickou sací trubici Comfort s exkluzivním designem značky Miele můžete intuitivně vysunout do požadované manipulační výšky a zajistit ji. Větší průměr umožňuje zvýšení objemu proudu vzduchu, což podporuje vynikající výsledky čištění. Malé detaily jako pogumovaný povrch na horním konci se projevily jako velmi praktické. Po opření trubice o stěnu nedojde k jejímu sesmeknutí.

Filtrační systém

Vícestupňový filtrační systém vysavače, který se skládá z inovativního sáčku Miele HyClean, motorového a vzduchového filtru, zabezpečuje že při vysávání je odfiltrováním více než 99,9% jemného prachu. Aktívni Filtr AirClean vytváří v místnosti čistší vzduch než před vysáváním a vy můžete volně dýchat. Typ sáčku na prach HyClean GN o objemu 4,5 l. S vysavačem bude váš domov čistější a svěžejší.

Chrání nábytek a stěny

Vysavač Miele je vybaven obvodovou lištou na ochranu nábytku z měkkého plastu. Tato lišta chrání nábytek a přístroj v případě neúmyslných kolizí.

Pohodlné používání

Vysavače Miele má v rukojeti integrovanou úzkou kovovou lištu, která funguje jako malý hromosvod. Tím se zabrání statickému výboji mezi přístrojem a uživatelem. Pro pohodlí při práci má vysavač na rukojeti i praktický spínač, pomocí kterého můžete regulovat sací výkon jediným dotykem prstu bez zbytečného ohýbání se. Povrchové provedení vysavače Miele je v bordó provedení.

Jednoduchá manipulace bez otravného ohýbání

Podlahová hubice se jednoduše zavěsí na držák na zadní straně vysavače tak, aby byla sací trubka v pracovní pozici vždy po ruce. Motor vypne automaticky, takže se již nemusíte více kvůli tomu ohýbat

Oboustranný parkovací systém pro uložení

Sací trubici a hadici lze upevnit po obou stranách stojícího přístroje. Vysavač se tak dá snadno přenášet, úsporně uložit a pohodlně ovládat praváky i leváky

Vždy po ruce

Podlahové vysavače Miele jsou standardně vybaveny třídílným příslušenstvím: hubicí na čalouněný nábytek, hubicí na vysávání spár a sacím štětcem. Jsou integrovány nebo - exkluzivní u značky Miele - umístěné na přístroji ve speciálním držáku VarioClip a tak neustále po ruce.

- Podlahová hubice SBD 290-3
-Turbokartáč STB 305-3

 • 3-dílné příslušenství - na VarioClip

 • Hubice na čalouněný nábytek
 • Hubice na vysávání spár
 • Sací štětec s umělými štětinami

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 76 db
 • Operační rádius 12 m
 • Umývatelný filtr Ne

Další vlastnosti

Značka: Miele
Operační rádius: 12 m
Teleskopická trubice: Ano
Typ sáčku: syntetické
Filtr pro ochranu motoru: Ano
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šírka: 59 cm
Hloubka: 32 cm

Obsah balení

Obsah balení: kartáč na parkety STB 305

Hlučnost

Maximální hlučnost: 76 db

Energetické údaje

Maximální příkon: 890 W

Funkce

Indikátor plného sáčku: Ano
Regulace výkonu: Ano

Vzhled

Objem sáčku/nádoby: 4,5 L
Materiál rourky: nerezová ocel

Specifické vlastnosti

Podlahová krytina: převážně koberce
Hygienické požadavky: vhodné pro chovatele psů a koček
Komfortní rukojeť: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85081100

Všechny parametry

Recenze Miele Complete C3 Cat&Dog PowerLine SGEF3

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele Complete C3 Cat&Dog PowerLine SGEF3