Miele Complete C3 Parquet PowerLine SGSF3

7 490 Kč ? Ušetříte 7 % 6 989 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 69,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Podlahový vysavač Miele Complete C3 Parquet PowerLine nabízí vysoký sací výkon 890 W, zařazený do energetické třídy C. Hlučnost 78 dB. Vysavač má integrovaný HEPA AirClean filtr Plus, který zadržuje i nejmenší prachové částice a alergeny. Součástí vysavače je šetrná univerzální podlahová hubice a podlahová kartáč na parkety Parkett Twister SBB 300-3. Nechybí ani praktické 3-dielene příslušenství na držáku VarioClip, hubice na vysávání spár a čalouněného nábytku. Objem sáčku na prach je 4,5 l, akční rádius je 12 m. Integrované parkovací pozice: s možností jednoduchého odložení, ve vertikální i horizontální poloze. Barva: modrá Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 7 %

Popis produktu

Complete C3 Parquet PowerLine - SGSF3

 • Nejvyšší sací výkon - 890 W
 • Třída energetické účinnosti: C
 • Motor typu Power Efficiency
 • Mimořádně tiché a šetrné - pojezdová kolečka DynamicDrive
 • Elektronická regulace sacího výkonu - nožní tlačítko +/- zesílení
 • Komfortní a kompaktní teleskopická trubice
 • Užitný objem sáčku na prach: 4,5 l
 • Hladina akustického výkonu: 78 dB
 • Akční rádius: 12 m

Rychlý úklid

Podlahový sáčkový vysavač Complete C3 Parquet PowerLine má vysoký výkon motoru 890 W, díky kterému můžete důkladně vysát všechny místnosti. Jeho 12 metrový akční rádius umožňuje dostatek volnosti při vysávání a vy nemusíte každou chvíli vyměňovat zásuvku. Kabel vysavače se navíjí pomocí nášlapného tlačítka a vy se nemusíte ohýbat ani jej zdlouhavě namotávat. Zvolený stupeň výkonu nabíhá na vysavači pozvolně a elektrická síť je chráněna před přetížením. Dokonce Miele vysavač je chráněn před přehřátím omezovačem teploty. Když se vzduchová cesta ucpe, např. nasátím rozměrných předmětů, motor se z bezpečnostních důvodů automaticky vypne. Po odstranění poruchy a vychladnutí je přístroj opět připraven k provozu.

Flexibilita

Můžete si nastavit pracovní výšku na teleskopické trubici podle vaší potřeby a vyhnout se tak zbytečným bolestem zad. Podlahová hubice, sací trubice a rukojeť do sebe pevně slyšitelně zapadnou. Při vysávání je spojení jednotlivých dílů bezpečné, a zároveň stisknutím tlačítka jednotlivé díly snadno odeberete, např. při výměně příslušenství.

Teleskopická sací trubice Comfort

Teleskopickou sací trubici Comfort s exkluzivním designem značky Miele můžete intuitivně vysunout do požadované manipulační výšky a zajistit ji. Větší průměr umožňuje zvýšení objemu proudu vzduchu, což podporuje vynikající výsledky čištění. Malé detaily jako pogumovaný povrch na horním konci se projevily jako velmi praktické. Po opření trubice o stěnu nedojde k jejímu sesmeknutí.

Filtrační systém

Vícestupňový filtrační systém vysavače, který se skládá z inovativního sáčku Miele HyClean, motorového a vzduchového filtru, zabezpečuje že při vysávání je odfiltrováním více než 99,9% jemného prachu. Filtr AirClean + vytváří v místnosti čistší vzduch než před vysáváním a vy můžete volně dýchat. Typ sáčku na prach HyClean GN o objemu 4,5 l. S vysavačem bude váš domov čistější a svěžejší.

Chrání nábytek a stěny

Vysavač Miele je vybaven obvodovou lištou na ochranu nábytku z měkkého plastu. Tato lišta chrání nábytek a přístroj v případě neúmyslných kolizí.

Pohodlné používání

Vysavače Miele má v rukojeti integrovanou úzkou kovovou lištu, která funguje jako malý hromosvod. Tím se zabrání statickému výboji mezi přístrojem a uživatelem. Pro pohodlí při práci má vysavač na rukojeti i praktický spínač, pomocí kterého můžete regulovat sací výkon jediným dotykem prstu bez zbytečného ohýbání se. Povrchové provedení vysavače Miele je v modrém provedení.

Jednoduchá manipulace bez otravného ohýbání

Podlahová hubice se jednoduše zavěsí na držák na zadní straně vysavače tak, aby byla sací trubka v pracovní pozici vždy po ruce. Motor vypne automaticky, takže se již nemusíte více kvůli tomu ohýbat

Oboustranný parkovací systém pro uložení

Sací trubici a hadici lze upevnit po obou stranách stojícího přístroje. Vysavač se tak dá snadno přenášet, úsporně uložit a pohodlně ovládat praváky i leváky

Pojezdová kolečka DynamicDrive

Jedinečné pojezdová kolečka DynamicDrive na ocelových osách se otáčejí o 360 ° a jsou vybaveny tlumiči. Pogumované kolečka jsou odolné a zvlášť šetrné k vaší podlaze a mají dlouhou životnost. Výhoda: extrémně obratný vysavač, který se po podlahách pohybuje velmi tiše a šetrně.

Vždy po ruce

Podlahové vysavače Miele jsou standardně vybaveny třídílným příslušenstvím: hubicí na čalouněný nábytek, hubicí na vysávání spár a sacím štětcem. Jsou integrovány nebo - exkluzivní u značky Miele - umístěné na přístroji ve speciálním držáku VarioClip a tak neustále po ruce.

- Podlahová hubice SBD 290-3
- Podlahová kartáč na parkety Twister SBB 300-3

 

 • 3-dílné příslušenství - na VarioClip

 • Hubice na čalouněný nábytek
 • Hubice na vysávání spár
 • Sací štětec s umělými štětinami

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 76 db
 • Operační rádius 12 m
 • Umývatelný filtr Ne

Další vlastnosti

Značka: Miele
Operační rádius: 12 m
Teleskopická trubice: Ano
Typ sáčku: syntetické
Filtr pro ochranu motoru: Ano
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: modrá
Šírka: 59 cm
Hloubka: 32 cm

Obsah balení

Obsah balení: kartáč na parkety SBB 300

Hlučnost

Maximální hlučnost: 76 db

Energetické údaje

Maximální příkon: 550 W

Funkce

Indikátor plného sáčku: Ano
Regulace výkonu: Ano

Vzhled

Objem sáčku/nádoby: 4,5 L
Materiál rourky: nerezová ocel

Specifické vlastnosti

Podlahová krytina: převážně tvrdé podlahy
Hygienické požadavky: pro každodenní požadavky

Ostatní

Kód produktu: 85081100

Všechny parametry

Recenze Miele Complete C3 Parquet PowerLine SGSF3

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele Complete C3 Parquet PowerLine SGSF3